Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Biodro od momentu zaskoczenia chodzi jak przedtem :) Czyli sobie strzela, ale bezboleśnie i bez żadnych innych dokuczliwości. Kolano dzisiaj znowu strajkuje. Mam odczucie wypełnienia czym fragmentu nad rzepką (coś w rodzaju wałka) i przez to trochę mi drętwieje i cały czas przeskakuje, ale generalnie jest w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No calkiem nie, a le w porównaniu do tego co było ostatnio jest zawodowo :P Jakieś 45 minut temu znowu mi coś zaskoczylo i odrętwienie znikło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie nie mogę tak zrobić, żeby ta rzepka mi wskoczyła na swoje miejsce. Próbowałam już kucać, wyginać i nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi z reguły jakoś tak przypadkiem wychodzi ;) Ale czasami jest tak że wystarczy jak np przez dziesięc minut zginam i prostuje nogę trzymając całą reką kolano, tak że czuję jak ta rzepka chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Ty masz po prostu przyparcie a nie żadną uszkodzoną łąkotke? Czasami przyparcie klinicznie daje objawy łąkotkowe, a w czasie artro wychodzi, że łąkotka cała, a jest przyparcie. Mój lekarz opowiadał mi o takich przypadkach i mówił, że wszyscy byli przekonani, że to właśnie łąkotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłam z tym u lekarza, pewnie powie, że tak ma być, bo kolano musi się przyzwyczaić :P Najgorsze jest to, że mnie coraz częściej i coraz bardziej boli... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche ruchu by nie zaszkodziło ;) ale może jutro doczołgam się na siłownie w ramach rehabiltacji i poświątecznego spalania zbędnych kalorii ;) A tu już prawie po świętach... Dobrze że mam urlop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zezwolenie na siłownie jako uzupełnienie rehabu :D Niestety zwykle nie mam czasu, żeby iść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×