Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

wiem jakie sa limity punktowe prawie na kazda uczelnie na ktora skaldalam oprocz bio:P hehe a ile pkt nie powiem nie bede zapeszac:P ale napewno duzo mniej niz 300l:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no troszke mniej:P az taki kujonek nie jestem a szkoda;P bo mialabym mniej stresow teraz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz co wymyslilam bo ja naprawde nie wiem gdzie isc:P pojde tam gdzie sie pierwsze dostane;) to takie ze tak powiem przeznaczenie bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym aż tak nie ryzykowała heheh taką decyzje lepiej doglębnie przemyśleć, w koncu to ma byc na całe życie, no chyba że ci sie zachce przekwalifikować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na pewno bym miała dylemat, bo nawet na bluzke sie nie umiem zdecydowac jak mam większy wybór, a co dopiero na studia heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spać, a jutro znowu do lekarza :P jak mi nic nie wyjdzie na usg to chyba uznam że jestem czubem heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kacha:) ja bylam u dentysty;) przyjeli mnie wreszcie:) ale okazlao sie ze....zabkuje hahaha rosnie mi zab i daltego ten obok mnei troche boli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w parwym kolanie wysięk śródstawowy, poszerzenie kalteki przy gęsiej stopce z wysiękiem i ogólnie stan zapalny więzadła pobocznego, a w lewym stan zapalny więzadła rzepki u szczytu rzepki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo jakby mi usg wyszło ok, a mnie stale boli to musiałabym uznać że mnie boli z urojenia --> czub :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo jakby mi usg wyszło ok, a mnie stale boli to musiałabym uznać że mnie boli z urojenia --> czub :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×