Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

no wlasnie a za 12 zastrzykow za arthryl 100zl ale co z tego jak to nic nie pomaga...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale to i tak około 500 zl wychodzi, a arthryl 100, tyle że ja nie wierze w jego skuteczność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem bot ego a...cos tam:P nie bralam za to pzrestestowalam hyalgan i zadzialal na jakis czaS:) chyba sobie powtorze serie jesli lekarz sie zgodzi...lepsze to anpewnmoe jest od blokady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no:PP megusia bo weszlam na takei jakies pierwsze forum zbey zobacyzc coz ta glukozamina i tam pisze ze jakis tam skaldnik moze wplywac na dzialanie pigulek?? wiesz cos o tym?//;/ bo tam niezbyt dokaldnie pisze;/ nawet nei pisze jaki skaldnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze jak pojde do lekarza i ponarzekam troche to mi da cos innego mam nadzieje ze wlasnie ten hy.... cos tam:D a jak nie to sie go zapytam bo jezeli dziala to cena nie gra tak wielkiej roli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha nio warto sprobowac hyalgan:) zawsze jakas sznasa kurde musze sie lekarza wypytac albow aptece jak to jets z ta glukozamina ;/ ale bezsensu by to bylo pewnie ktoas glupotenapisal bo co mzoe szkodzic w glukozaminie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerąbane z takimi kolanami :/ mnie to chyba do końca życia czeka kontrolowana anoreksja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... jak ja sie jednej pani doktor w szkole pytalam o glukozamine to mi powiedziala ze ona na zniszczona chrzastke nie dziala praktycznie wcale ale jak sie nie ma zniszczonej chrzastki to dziala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezjazrylam z ta anoreksjka:P ale ja juz przemeczona jestem;P hehe kacha no bo chrzastak sie nie odbuduje ale lpeiej zapobiegac zeby inne stawy no i te co jyuz zniszczone sie nie psuly bardziej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na co wtedy niby działa? :P niektórzy twierdzą, że glukozamina ma taki efekt jak placebo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz roztoczył wczoraj przede mną wizje co by było gdybym ważyła więcej, znaczy nie wiem ile więcej, ale to wg niego byłaby TRAGEDIA, straszny ból i jedno wielkie zwyrodnienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej mamie babka w aptece powiedziala ze trzeba ja brac regularnie bo jak sie zapomni o jednej tabletce to przestaje to wszystko dzialac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeden lekarz podejrzewajacy mnie o anoreksje (!!!) kazał mi przytać co najmniej 10 kg :P wtedy to ja bym sie dopiero rozjechała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie chce sobie tego wyobrażać :P nie musze chyba mówić jak bardzo mnie wkurzył ten doktorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech a kochany tatuś jeszcze go nakręcał, dobrze ze umiem sie hamować publicznie bo mogłoby dojść do rękoczynów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak samo ja mialam kurzajke poszlam do chirurga powiedzial ze to odcisk a potem musialam miec to na zywca wycinane po kawalku... ja myslalam ze moi rodzice do tego chirurga to stwierdzil ze to odcisk pojda i nie wiem co mu zrobia ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×