Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

no bo jakby mi usg wyszło ok, a mnie stale boli to musiałabym uznać że mnie boli z urojenia --> czub :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha oczywiście zapomniałam o tym twoim wf, ale za to mielismy poważną dyskusje o strajku i obowiązkach lekarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe.. a co Ci lekarz ciekawego powiedzial o strajkach ?? ja wlasnie ogladam tvn24 jest jakas konferencja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedział tylko tyle, że sytuacja musi sie zmienic i za pare lat dojdzie do tego, że płace będą musiały zostać zrównane do stawek w UE i że jak ja sie zdecyduje na medycyne to na pewno nie będę zarabiać 1000 zł :Pa poza tym rozmawialiśmy o czasem zbyt wygórowanych oczekiwaniach pacjentów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie niektorzy ludzie sie boja tego co sie teraz dzieje ale nie mysla o tym ze za kilka lat lekarze beda normalne pieniadze zarabiac... Jak ja rodzicom powiedzialam ze hce cos w strone medycyny to stwierdzili ze dobrze wybralam bo to troche potrwa a do tego czasu juz beda normalne zarobki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym roku są bardzo wysokie limity punktowe na medycyne :/ w katowicach od 245/300 przy I naborze, ciekawe do ilu spadnie na koniec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam arkusze, biologia wydała mi sie łatwa, ale też nie moge sie wypowiadać, nie bądąc przygotowana merytorycznie :P o chemii słyszałam, że też nie była trudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po :) Meble wniesione, rzeczy już układam, pogubiłam się w nich :P Jeszcze okno umyje i będzie git :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wszyscy olali juz ten topik:(( no trudno.. a ja sobie bylam z racji tego ze pogoda juz lepsza pobiegac na godiznke z moim pieksiem i cuzjue sie jak nowonarodzona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tylko czekalam jak ktos cos napisze :D ja wczoraj pochodzilam troche i dzisiaj ruszac sie nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie pobiegalam i tez boli ale to znacyz ze miesnie pracuja:d zaraz spadam na rowerek ejszcze chyba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja pochodzilam prawie 4 godziny i tez bola..:D i zaraz ide znowu polatac... mnie miesnie bolaly pewnie dlatego ze raczej za duzo ostatnio nie wychodzilam i tez troche odpuscilam ostatnio cwiczenia chociaz wczoraj rano cwiczylam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... u mnie temperatura taka jak wczoraj nawet troche cieplej ale za to troche wieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra lece polatac po dworku :D:D jak wroce to sie odezwe w tym topicu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam :P i kolano mnie boli z boku od wewnetrznej strony ale mam dzisiaj dzien nienarzekania wiec nie narzekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co?? wlasnie wyszlam z psem w krotkim rekawei i spodenkach i szok jest cieplo:) i anwet nei am wiatru:P heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chetnie pojechala ale wiatr za duzy wieje... Sandra a jak sie nazywa glukozamina ktora bierzesz?? bo mi sie moja juz znudzila i chce kupic teraz inna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×