Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Ja byłam na wycieczce ale pogoda nie ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przez pogode musielismy odolwac grilla:(( a to dla mnie jedyna rozrywka bo spacery i inne sporty w moim wypadku to marzenie:(( zazdroszcze wam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, przecież kiedyś musisz pożądnie stanąć na nogi:) Grunt, to być już po artro, od tego momentu idziesz do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe po 3 aroskopiach jakos nie poszlam do przodu:P ale teraz to jzu napewno pojde tylko strasznie mi sie czas dluzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym na twoim miejscu po tej 4 artro naprawdę oszczędzała kolana. Szybko zleci, już 1 maj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak to bedzie:(( zobacze co lekarz i rehabiltant powiedza.. no juz 1 maj do artroskopii niedaleko ale jak pomysle o kolejnym dochodzeniu do siebie to mi niedobrze..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście jak tylko zaczął się długi weekend zaczęło też padać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ladna pogoda byla wiec poszlam na rower ale mnie kolano strasznie podczas jazdy bolalo... :/ pozniej polazilam ze znajomymi zaczal majowy deszczyk kropic... fajnie sie chodzilo tak cieply lekki deszczyk :) a pozniej chlodniej sie zrobilo wiec wrocilam do domu... a teraz padam z bolu :/ Ale nie moglam sie powstrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, jak twój kręgosłup. Byłaś u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kręgosłup lepiej, ale dalej mam lekkie problemy ze schylaniem się, nie pochwalilam się lekarzowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie? A kiedy masz ten słynny rezonans?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro będzie ciekawy dzień. Nie wiadomo co otwarte a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie jutor na zakpuy i do kina wybieram:) ale silesia jest na szczescie otwarta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cchesz cos konkretnego?? bo ja tak tylko kupie to co mi w oko wpadnie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szukam niczego konkretnego, ale zawsze jak jade z nastawieniem, że chce coś kupić, to rzadko udaje mi się znaleźć coś fajnego. najlepsze rzeczy kupuje jak wejde gdzieś przypadkiem :) no ale może sobie kupie przynajmniej bluzke w vero modzie, bo wiem która chce hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze najlepsze zakupy są nieplanowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko u mnie problem polega na tym, że robie dużo nieplanowanych zakupów, a im więcej ubrań posiadam, tym bardziej nie mam się w co ubrać, a nie mam już nawet gdzie tego trzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w szafie ciuchy z metkami ktre maja np rok czy nawet 2 i nigdy w nich nie bylam jeszcze:P nie odcinam od razu metek to czasme cos moge sprzedac ale tez nie mam gdzie tego trzymac bo wyrzucic szkoda a kolekcja sie ciagle powieksza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe w zeszłym roku potrafiłyśmy z koleżanką gapić sie pół godziny na otwartą szafe, żeby sobie wybrać ubrania na następny dzień a czasem ustalałyśmy garderobę na cały tydzień, tak żeby sie coś przypadkiem nie powtórzyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka masc Wy polecacie ? albo moze znacie jakas masc ktora dziala na chondromalacje... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×