Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Myśle, że od takiego stania bardziej mnie będzie boleć pod kolanami, ale teraz już nie mam wyjścia, tabsów też nie wezme, bo nie mogłabym pić % ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dbajcie o stawiki w tym nowym roku:) I szczęsliwego:D A ja się czuje staro:( Stuknęla mi dzisiaj 18...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, to jest jakieś wyjście...ale krótkotrwałe:) Jucia, masz dziś urodziny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe co racja to racja:D akurat moja kuzynka jest 10 dni młodsza ode mnie więc już rocznikowo niżej jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia, dziwnie, tak w Sylwestra urodziny, za to bardzo oryginalnie:D W takim razie najlepsze życzenia dla ciebie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam mały problerm:/ Przed chwila próbowałam kucnąć i nie dałam rady:/ boli jak cholera i nie chce się zgiąc do końca:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie będę bo się boje:P Mam nadzieje, że przejdzie bo za godzine mi się goście schodza:P Musze być sprawna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie napewno zastosuje tym bardziej, że musze znieczulic ucho:P I Wasze zdrowie też napewno wypije:D Szkoda tylko że dzisiaj nie możemy świętować kolejnej setnej strony tutaj:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziewczyny ja będę kończyć:) Bawcie się dobrze wyszlajecie i pożegnajcie ten rok jak nalezy:) I oby przyszły był lepszy niż poprzedni:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty też baw się dobrze, w końcu masz nie lada okazje :D Jeszcze raz wszystkiego najlepszego no i szczęśliwego Nowego Roku :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zlożylam Wam wczesniej zyczen wiec skladam teraz :) Szczesliwego Nowego Roku i zeby nic Was juz nigdy nie bolalo :)) Ja po sylwestrze zyje... ogolnie to sie nawet wyspalam bo spalam jakies 9h... gorzej niedlugo bedzie z zasnieciem ... :) a jak u Was po sylwestrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja zyje i rozniwez zycze Szczesliwego Nowego Roku a przedewszystkim bez problemow z kolanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko, że te życzenia tak trudno się spełniają... Ciekawe, jak tam Megusia po dyskotece:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×