Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Ale i tak przypuchło mi kolano na głowie przyśrodkowej czworogłowego :/ w ogóle mam od wczoraj jakiś kryzys kolanowo-łokciowy i jeszcze mi wylazła opryszczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie niedobrze, ale z bólem gorzej czy to tylko kwestia tego opuchnięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwestia bólu, bo po odpoczynku opuchlizna zeszła i teraz jest już ok, tylko mam teraz co jakiś czas taki atak bólu, że ledwo stoje na tej nodze. Mam nadzieje, że się to szybko uspokoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, trochę tego było. W przyszłym tygodniu masz jakieś ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mmoje kolano nie mialo zadnych ekstremalnych przezyc a boli;/ moze to od tego mrozu;/ musze wreszcie isc do tego lekarza ale sie boje... megusia to juz zostaals sama na reab bo ja juz nie chodze z braku czasu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już zaczęłam, to musze kontynuować, chociaż jestem troche zniechęcona marnym wynikiem. Nie dość że się tak trzęse to jeszcze mam teraz jedną noge grubszą od drugiej, bo w prawej nic mi nie przyrasta, a to była moja zdrowsza i silniejsza noga :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, a widzisz chociaż jakąś różnicę na plus względem ostatniej artro czy jest tak samo jak przed? Megusia, pewnie potrzebujesz dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nie za bardzo;/ rzepka mi wyskakuje dalej mam zrosta na bliznie nie moge kucac nie moge chodzic po sliskim chodzic po schodach...jak jest snieg ro normlaine ubieram stabilizator i w nim chodze ze strachu;/ ddoatkowo ten miesien...nie wiem z czego to wynika ale sa dni kiedy jest w miare ok a sa takie ze juz rano wstaje z lozka i nie moge wyprostowac kolana;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, to lepiej skonsultuj z lekarzem, przynajmniej ten mięsień. Ciekawe, czy ma jeszcze jakiś pomysł na to twoje kolano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz jeszcze nasypało tyle śniegu :/ Jak jest ślisko to od razu 2 x większy ból + czasem jeszcze dochodzi biodro. Ja chce lato! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w moim kolanie sa jeszcze przynajmniej dwie rzeczy do naparwy;/ ale ja juz sie nie dam to napewno!! musze isc ale sie boje ze ten miesien to tez operacja:(( wiec wole sie meczyc bo czasem jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, opinię lekarza możesz poznać i niekoniecznie godzić się na cięcie. Co jeszcze chcą ci naprawić? Megusia, fakt, zima może być , no ale co lato to lato:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubie zime:) moze nie w obcensje sytacji ale normlanie to uwielbiam snieg!! no boczne przyparcie i lakotka..;/ ale nie bylam u lekarza juz od wrzesnia:/ ze strachu..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od września? Trochę długo:) Myślałam, że łąkotkę już zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie zrobili bo nie bylo czasu..wogole to bezsesnu nie zobili mi jej w czasie artro bo mieli zrobic przy rekonstrukcji a potem nie zdazyly:(( i ufaj tu lekarzowi:( no do wrzesnia mialam potem jeszcze isc ale mam taki plan ze nie mialam kiedy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no zaczęła się a ja się od razu pochorowałam i w domu siedze:P Od poniedziałku zaczynam próbną maturę a w sobotę juz studniówka. Ciekawe jak moje stawy to przetrzymają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×