Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Na kafe to ja mam odskocznie hehe a na rehabilitacji bez zmian, jedna noga dalej chudsza, nadal się trzęse a ponadto jedno kolano ucieka mi do środka, co podobno oznacza bardzo słabe mięśnie, więc to wszystko jest jakby syzyfową pracą, bo efekty są marne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bólowo jest różnie, raz lepiej raz gorzej, gęsie stopki odmawiają mi posłuszeństwa ;) Może w przyszłym tygodniu dostane nowy zestaw ćwiczeń, bo te są mało efektywne, chociaż nie wiem co mogłabym jeszcze robić, bo wykorzystuje już chyba wszystkie zabawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj czeka, czeka:/ po tej sie załamie a po normalnej to juz w ogóle:P Megusia a co mówia na ten temat twoi rehabilitanci? Przeciz widza ze cwiczysz i widza ze efekty sa takie jakbtys nic nie robiła. a przeciez chodzisz tam juz dlugo i powinno byc lepij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nie mówią nic, bo właściwie to nie wiedzą czemu ja się tak trzęse, bo oczywiście nikt inny tak nie ma, a chodzą tam prawie sami ludzie po rekonstrukcji ACL. Na razie to się z tego śmiejemy, ale niedługo może mi już nie być do śmiechu, jak tak dalej pójdzie. Zostały mi jeszcze 3 stymulacje w tej serii i zobaczymy co zadecydują dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybieram się na wizyte 22 stycznia, ale właściwie to w innym celu, skonsultuje to przy okazji, chociaż wątpie, że usłysze jakąś konstruktywną odpowiedź hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe odważna jesteś, bo na WOSie w zeszłym roku poległo wiele osób, chociaż moze w tym roku troche zjadą z tonu :) a co planujesz po maturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie steryd hehe Po prostu potrzebne jest mi zaświadczenie i recepta :) A przy okazji zrobie sobie przegląd techniczny, bo dawno nie byłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm w zeszłym roku podstawowa była trudniejsza niż rozszerzona. Jedyny minus przy maturze z Wosu to są te ich idiotyczne modele odpowiedzi. Jak się nie wbijesz w model to zeru punktów:/ No i w zeszłym roku duzo osób poległo na biologii. Ale to już nie moja działka:D Megusia lepiej idź z tym do lekarza bo to nie jest normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe u mnie widocznie normalne, jakoś mnie to nieszczególnie niepokoi, może to są te moje "genetyczne zaburzenia mięśniowe", o których mowiła pani reumatolog, bo wtedy niezbyt wiedziałam o co jej chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisac co potem:D Chciałabym język biznesu ale to widziałam tylkow Katowicach a to mi troche nie leży. No i będe próbować na Stosunki Międzynarodowe do Wrocławia, alternatywnie mogę spróbować na filologię angielską. Może się gdzieś dostanę:P Ale najpierw trzeba zdać maturę...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Język biznesu to chyba nawet niestety w Sosnowcu, a chętnych tam jest tyle, że pewnie trzeba mieć z 90% z matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ide do ortopedy, bo on przynajmniej ma usg hehe A pani r. pewnie z powodu tych mięśni wymyśliłaby sobie milion dodatkowych badań, więc profilaktycznie nie ide :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×