Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

W sumie to żadnych nowości, ale po 3 miesiącach bezskutecznej rehabilitacji należy przyparcie leczyć operacyjnie, a że ja po 6 nie mam efektów to już raczej mi nic nie pomoże, ale to na razie była tylko luźna rozmowa, wiadomo, że decyzja należy do mnie i nikt mnie nie zmusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź do A.S. Bardzo doświadczony i przesympatyczny. Też miałam z polecenia. Ten drugi uczy się u mojego więc też musi być dobry. Ale idź do mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie to ja tylko rozważam, zobaczymy jeszcze co tam usg pokaże. Poza tym powiedział, że do takiego zabiegu to mnie trzeba dobrze przygotować, porobić rtg, bo to kolano ma być potem sprawne i nie można tego zrobić byle gdzie, żeby mi przypadkiem czegoś nie spartaczyli, stąd aż Bielsko. A poza tym z tym B.S. czasem operuje jak mu podsyła swoich pacjentów, więc to duży + :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umów się tam na wizytę i zobaczysz co powie. To podstawa. A czeka się długo, więc kolejkę warto zrobić nawet jeśli się nie zdecydujesz. Idź na wizytę do A.S. Serio mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie poczekam do przyszłego tygodnia i zobacze jak się sprawy mają. Zastanawiam się jeszcze nad terapią manualną, ale pewnie też nic nie da :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam, ale nie w pełnej wersji. Muszę się jeszcze nauczyć robić mobilizację rzepki, ale raczej bez szans na poprawe bez artro :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no na rehabie mi pokażą jak to się robi prawidłowo. A manualną raczej gdzie indziej, bo będę mieć możliwość za free :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe i ogromny sukces, że w ogóle podjęłam temat artro, a w sumie to wszystko się zaczęło od żartu na ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem dzisiaj:) Widzę Megusia że tam do przodu idziesz:D Nawet artro bierzesz pod uwagę:P moja nie doszła do skutku i chyba juz nie dojdzie:P Nie chce zapeszać, ale jak na razie wszystko ok:) Z siadaniem po turecku nie mam już problemów, tylko z rozciąganiem dalej marnie ale moze też wróci do norma:P No i od miesiąca prawie dzień w dzień smigam na obcasach i moje kolana daja radę:) Kacha a jak Twoje samopoczucie przed operacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalyscie cos o strajku czy tam protescie sluzby zdrowia w czwartek?? bo cos mi sie obilo o uszy ale pewna nie jestem...a musze skorzystac z ich uslug hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem...ja wiem ze ma byc ale nie wiem czy wszedzie i na cyzm bedzie polegac...wiec chyba sobie odpuszcze czwartkowe wizyty i wybiore sie kiedys indziej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×