Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Rozmawiałam z nim w tym tygodniu i powiedział, że "wszyscy załamali ręce", więc nic konstruktywnego nie wymyślili, ale nie mieliśmy czasu podyskutować, bo weszłam tylko na chwile między pacjentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umówiłam się na środe, więc pewnie mi powie dokładniej co i jak. I tak doceniam, że w ogóle mu się chciało tym wszystkim zająć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie to chyba nikt nie ma pomysłu, padło co prawda, że to może być coś reaktywnego, ale bez przekonania, bo jednak to nie jest typowy przebieg i nie spełniam kryteriów ReA, co zresztą słyszałam już wcześniej u reumatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to dziś tak średniawo, ale byłam cały weekend na wyjeździe rekreacyjnym i się tam wyżyłam sportowo, więc teraz odczuwam skutki, ale mimo wszystko było warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli potrafisz wyżyć się sportowo, to albo jesteś bardzo wytrzymała na ból albo stan nie jest wcale taki zły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aerobik, aqua aerobik, basen, był jeszcze nordic walking i jogging, ale zrezygnowałam ;) a poza tym masaże, sauna, watsu, jacuzzi, więc się też troche zregenerowałam heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjazd był niestety tylko na weekend, ale jeszcze się kiedyś na takie coś wybiorę :D Pierwszy raz miałam okazje spróbować sesji watsu i jestem zachwycona, po prostu super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to rodzaj rehabilitacji w wodzie wykorzystujący system mobilizacji, stretchingów itp, ma zastosowanie także w odnowie biologicznej, bo daje fantastyczne odprężenie, po prostu 45 minut relaksu :) I kolejny raz wyszło, że jestem hypermobilna heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×