Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

witam🖐️ babeczka ...brawo miodzik dobry na zdrowko i na urode...;) przestało jak narazie padac ,ale za cieplo nie jest....ale ja tesknie za tymi upalnymi dniami...:( i chyba potesknie do przyszłego roku...ech szkoda gadac... dziewczyny dajcie jakis pomysl na obiad ,bo juz zupelnie nie wiem co mam zrobic.....chyba sie kulinarnie wypaliłam...;) albo dopadł mnie jesienny leń.... Kunia Sylwionka Bena Annia.......martwie sie o was... co sie dzieje dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
ja jestem, ostatnio na nic nie mam czasu, ciągle bym spała, musze sie bardziej zorganizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Witam w sobotę :) Nastawiłam już pranie, musze jechać na zakupy, ale mąż jeszcze słodko śpi, więc narazie go nie budzę, niech sobie pośpi :) U mnie wreszcie słońce :) Miłej soboty 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka 🖐️ :) ale ja Ci zazdroszcze tego slonca.......u mne pochmurno ,siąpi deszcz i raczej do niczego ta pogoda nie zacheca....jakas chandra jesienna mnie chyba dopada...:( słucham sobie ckliwej muzyczki i zupełnie nic mi sie nie chce....chyba by mi sie porzadny kopniak na rozruch przydał..;) tez zycze udanej soboty i milego wieczoru ....i duuuuuzo słonca dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez nie za ciekawa pogoda ;( nie nastraja t o najlepiej. a jak mam zły humor i mnie nosi to czasem musze coś zmienić. wiec wczoraj wpadło mi do głowy ze sobie fryz \"poprawie\". tym razem było nawet w miare ;) kiedys po takim podcinaniu jak mnie fryzjerka zobaczyła , to tylko spytała czy mnie długo handra tłukła i że w takiej sytuacji to ona nie wiele może. ale wygladałam wtedy extra ;) no a dzisiaj na dodatek mało palca nie straciłam . wczoraj noze poostrzyłam a dzisiaj jak siek łam to sie na kości zatrzymało i pół pazura tez poszło wr krwią sikło dosyc konkretnie ;) no i teraz sobie chodze z paluszkiem poowijanym -- pokarało mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Ba-beczka az mnie ciarki przeszły z powodu palca :( Dzis znów spałam po południu, od tygodnia sypiam tak kilka godzin, może chora jestem? Muszę coś przygotować do pracy, więc zabieram sie za robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Witam, u mnie pada, jest brzydko, zimno i ponuro. Dzis nigdzie nie wychodzimy, mąż spi a ja siedze sobie przy komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Witam:),co ja widzę,jak mnie dłużej nie ma to już zastój na topiku;)!!!Wpadliśmy na niedzielę do domciu więc wpadłam Was pozdrowić i zapraszam na kawkę i babkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Nikt nie skorzysta z zaproszenia na kawkę:(,pojawiam się tak rzadko i zawsze na Was nie trafiam😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuunia gdzie Ty sie podziewałas? ja sie juz nad jakims listem gonczym zastanawiałam...;)dobrze ,ze jestes:D kawki sie napije ,bo przez ta pogode jestem przygaszona...... Asanka ...tez bym sie chetnie spac kropneła ,ale wtedy co ja bym w nocy robiła;) babeczka ...wspołczuje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hajduś🌼,takie tam różne sprawy i dlatego jesteśmy z mężem w rozjazdach,jeszcze szkolenia i kursy robimy(związane z pracą),ale może w pażdzierniku się poprawię z tą moją obecnością-obiecuję.A co u Ciebie kochana,wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu wszystko na głowie stoi ,bo dziecko jutro na wycieczke wyjezdza :)bedzie chata wolna ;).....narazie sie pakuje ,a mnie od tego pakowania juz głowa boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co współczuć ;) jak ktos jest ślepy i pokr econy to tak bywa . nie mam czucia w 1/3 palca i cześć z teg oułamka jest sino biała ;) nieźle ale sie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny🖐️ 🌼......dla kazdej z was kwiatuszek na udany dzien :) babeczka....moze powinnas była do lekarza z tym palcem pojechac...jak nie masz czucia ,to moze jakis nerw uszkodziłas..:( Dziecko pojechało...okropnie cicho i pusto sie w domu zrobiło....a bałagan w jego pokoju ...jak po bitwie....chyba nie bede miała wyjscia i bede musiała tam wpasc z odkurzaczem i to wszystko poogarniac :D zycze udanego poniedziałku...o ile to w ogole mozliwe....ja tego dnia wyjatkowo nie lubie...:) ale sie rozpisałam.....łapki precz od klawiatury i do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Witam :) Mam dziś mnóstwo do zrobienia a trudno mi sie zmobilizowac do pracy po weekendzie. na szczęście pogoda ie poprawiła, ni epada i troche cieplej. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka...to całe szczescie ,ze u Ciebie lepsza pogoda ,bo u mnie bez zmian...dalej leje i zimno:( podeslij troche słonca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
To podsyłam :) Idę zrobic sobie cos do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
U mnie juz znów pada :( Co za pogoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Asanka ..słoneczko dotarło na dzisiaj;) jest go narazie niewiele,ale mam nadzieje na wiecej.... dziewczyny odezwijcie sie .....przeciez my z Asanka nie mozemy na zmiane dyzurowac...... Asanka powiedz im do słuchu moze Ciebie posłuchaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Cześć!!! Wróciłam niedawno z pracy, na szczęście dzis już nie pada i nawet ciepło :) Odzywać sie dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Miałam dziś gości, trochę pogadaliśmy. Zmęczona jestem, ide spać, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udaja
bardzo to mile byc samotnym i i ym czasie mąż wiesza pranie ja też bym ti chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam troche smutno ,bo dalej tu pusto:( pogoda po wczorajszym sloncu ,znowu barowa..... zapowiada mi sie nieciekawy dzien....dziecko wraca dzis z wycieczki chore....czyli juz moge sie zabierac do przegladu apteczki:( pozdrawiam was dziewczyny i zycze miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Witam :) U mnie tez kiepska pogoda, zimno, wieje strasznie i często pada. Wróciłam niedawno z pracy, odrabialiśmy 2 listopada. Chwilka odpoczynku i biorę sie za sprzatanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Witam,znów na trochę:)ale coś się topik kurczy?Hajduś dopilnuj i sama częsciej się melduj!Ja się usprawiedliwiałam;)i obiecuję,że moja obecność zwiększy się za jakiś czas.A teraz zapraszam na kawunie,chyba że nikt mnie już nie pamięta:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Ja chętni esie napiję, zimno mi ciągle przez tę pogodę, trochę minie zanim sie przyzwyczaje do chłodów. Meza rozbolała głowa i poszedł spac a ja przy komputerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Asanka🌼TO ZAPRASZAM:)u mnie w Poznaniu ładna pogoda,słonko ale ja niestety siedzę w domu bo czekam na gości.Trochę szkoda mi tej pogody bo znów ma być brzydko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×