Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Asanka czesc :) U mnie sliczna pogoda dzisiaj była ,powietrze pachnie wiosną !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
u mnie też, słońce świeciło, a ja po południu troche spałam, zmęczona byłam po tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyslam sie ,ja ostatnio cos kiepsko sypiam ,za duzo mysli w glowie sie klebi :( przydałoby sie troche wyluzowac ,ale jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Asanka,Hajduś 🖐️ Hajduś,masz jakieś problemy?Mi też jak sie "w głowie kłębi" to trudno dobrze spać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
To chyba jakaś epidemia kłopotów, bo i mnie nie brakuje :( staram się jakoś trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Asanka-----i Ty też:( ?Ja od kilku dni mam jakies głupie myśli też związane z kłopotami i być może ze zmęczeniem,mam nadzieję że to nam minie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
ja tez mam nadzieję, że moje kłopoty miną, ale pewna nie jestem, ja akurat nic nie moge zrobić, nic tu nie zalezy ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
HEJ dziewczyny doła macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
kurcze wiosna idzie trzeba sie cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
......jaka cisza....wszystkie pewnie zapracowane? Ja sie zameldowałam a teraz kolej na Was :) mam nadzieję,że u Was wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hajduś🖐️ Piekna piosenka......:) Oczywiście,że jestem zakochana i Walentynki staramy się obchodzić codziennie.Dziś właśnie godzinkę temu siedzieliśmy sobie przy torciku i kawce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Kunia ;) Ja dostałam piekne roze i czekoladowe serduszka ,takie z piernika ....tez zajadalismy do kawki:) Wiecie co dziewczyny ...to jest jednak bardzo miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Jest tu ktoś?????Cisza aż dzwoni w uszach :D dziewczynki zapracowane?Własnie wróciłam do domu,jestem padnięta,ale muszę jeszcze posiedzieć przy kompie i zrobić wydruki.Kawka podana:) Co u Was???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czes :) Dzien za dniem goni,marzy mi sie wypoczynek,wyjazd ,wczasy.... Na dworze bardziej wiosennie ...jest cieplej i nie pada w koncu....moze tak zostanie:) Dziewczyny udanego ,spokojnego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
tez chetnie bym wypoczęła, zajęta jestem ostatnio strasznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witam :) Pusto tu :( A za oknem wiosna :) ...i chyba jakies przesilenie ,bo od kilku dni boli mnie głowa:(,ale ciesze sie ,ze jest cieplej i widniej :) Pozdrawiam i przesyłam buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hajduś 👄🌼 Właśnie zrobiłam sobie kawkę,wchodzę na topik i......nasza założycielka na posterunku:) Dziś skończyłam wcześniej pracę,ale od dwóch tygodni to wracam do domu bardzo późno:( Hajduś,mnie też boli głowa i to od paru dni...mam nadzieję,że się poprawi. Asanka-----Ty biedactwo pewnie też zapracowana?Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B as ka
hej dziewczyny t u ba-beczka zapomniałam swojego hasła z kafeterii i nbie moge sie zalogowac jest na to jakis sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Ba-beczka witaj kochana:) Tak długo Cię nie było....co u Ciebie? Jeśli chodzi o hasło to nie wiem co masz zrobić...chyba musisz założyć następny nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
u mnie tez wiosennie, nie chce się pracować, a pracy dużo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny:) Babaeczka ...wszelki duch...;) :D Ale sie ciesze ,ze Cie widze:D Bierz jakikolwiek nick i opowiadaj co u Ciebie!!! Wiosna była wczoraj ,a dzisiaj wieje mroznym wiatrem brrr Kawka i herbatka drogie Panie do wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
🖐️Dziewczynki:) Mam nadzieję,że Was nie wywiało?????? Babeczka....odezwij się bo znowu gdzieś znikłaś:( Hajduś,Asanka miłej niedzieli życzę:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kunia buziaczki Troche powialo ,ale nie jest zle ...nie taka emma straszna jak ja malowali ...przynajmniej u mnie na szczescie,ale za to leje!!! Nie chce sie nigdzie wychodzic:( W ten ponury dzien pogody ducha Wam dziewczyny zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
U mnie też pochmurno i nie chce mi się wychodzić z domu.Teraz robię obiadek,potem kawka......ech błogie lenistwo...wreszcie!Od jutra znów na szybszych obrotach więc korzystam i się lenię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Ja też odpoczywam :) U mnie nawet za bardzo nie wiało. Dzis padał śnieg z deszczem ale już nie pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfaal
dziewczyny ja mam 35 lat i 15 lat malzenstwa za soba czy wasi mezowie aja takie okresy ze nie ida prze np dwa tygodnie do lozka bo u mnie sie zdarza i mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hajduś👄piękne tulipanki:) aż wiosennie mi się na serduszku zrobiło... tfaal-----witaj:)......ja jestem 8 lat po ślubie:)i muszę przyznac,że to mój mąż ma większą ochotę na baraszkowanie niż ja:D.Może u Twojego to tylko takie chwilowe i pewnie wróci wszystko do normy;) Hajduś----mnie dziś też znów boli głowa:( Przesilenie wiosenne czy co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Gdzie ta wiosna????????? To jakies zarty ,w ogrodzie juz wszystko kwitnie ,a tu dzis od rana pada śnieg:( Kunia ...to na pewno przesilenie,zmeczone jestesmy zimą ,brakiem swiatła i słonca ,a i witamin tez troszke za mało mamy. Droga nowo przybyla...zapomnialam Twoj nick ,przepraszam :O ot starosc i skleroza chyba ;) Na faceta wszystko ma wpływ ,stres ,zmeczenie ...a i przesilenie wiosenne ,nie brałabym tego do siebie na Twoim miejscu,moze powinnas męża zapytac co sie dzieje ,spokojnie porozmawiac ,moze jego potrzeby są po prostu mniejsze niz Twoje ,a moze sie czyms martwi...pogadajcie ,w małzenstwie to wazne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×