Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Dzien dobry a własciwie juz wieczór:) Po chorobie nadganiam obowiązki ,wiec cały dzien miałam zajety teraz chwila relaksu:) Sips ucałuj corcie ,mam nadzieje ,ze szybko sie pozbedzie paskudnej jelitowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Hajdus :) córcia już zdrowa,mamy bardzo dobrą lekarke szybko działa i skutecznie. A moje dziewczyny jurto do szkoły,tak liczyłam że pospie sobie dłużej ale niestety musze wstac raniutko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak odrabiają 13 październik bo nauczyciele mają święto 14 ale jeden dzień to za mało wiec fundują sobie drugi,no cóż ..... dobrej nocy życze pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc a zarazem....a co powiem sobie raz DZIEN DOBRY :D przeciez mamy juz kolejny dzien...oby milszy,lepszy niz miniony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Hajduś a co Ty tak noce zarywasz ? 00.32 a Ty jeszcze przy kompie! Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) czy u Was tez dzis był przymrozek ? u nas od rana bardzo zimno mimo że swieci pieknie sloneczko. Hajdus szaleństwa wirtualne,niepoznaje Cie ;) pozdrawiam i życze spokojnej niedzieli 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
🖐️ U mnie cudowna pogoda:).Właśnie wróciliśmy z mężem ze spacerku po lesie:) Teraz robię kawkę więc jak któraś z Was ma ochotę to zostawiam wraz z ciasteczkiem:) Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Kunia😘 ot i na kawke sie spozniłam ...chyba ale faktycznie słonce piekne wiec tez sie wybralismy na spacer....na słoncu ciepło w cieniu chłodno ,bo zimny wieje wiatr Spacer wiec był z gimnastyka...zapinanie kurtki....rozpinanie....zapinanie itd:D ale to tez zdradliwe ,bo łatwo sie mozna przeziebic A gdzie to się sips zawieruszyła dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips ja się sama nie poznaje;) :D Jak Ci niedziela mija ? na popołudniową kawke sie nie meldujesz? no no ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mi tam kawka kiedy za oknem tak pięknie :D musze łlapac kazdy promyk słonca bo kto wie jak długo pani jesień bedzie nas rozpieszczac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :( ja dziś smutna,jakos mnie tak dopadło,mąż był tylko przejazdem i pognał dalej,dzieci w szkole,za oknem tak jakoś byle jak,to chyba brak słoneczka tak na mnie działa. Ale spokojnie poradze sobie z tym podobno naswietlanie lampką pomaga zaraz to sprawdze :D pozdrawiam trzymajcie sie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,tak się smucilam ze aż słoneczko sie zlitowało i pięknie zaświeciło aby mnie pocieszyc :D,zabrałam się więc za prace na dzialce,tak sie zapracowałam że mnie wszystkie kości teraz bolą,ale podobno jak czyjemy ból to znaczy że niezmarnowaliśmy dnia :D pozdrawiam miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajdus
Dobry wieczór sips tak mi przykro ,ze nie mogłam nawet z Toba pogadac wczoraj ,nie mialam kafe!! w zaden sposob nie udawało mi sie tu wejsc!! Pogoda faktycznie była piekna...w koncu złota jesien:) Jak nastroj dzisiaj??? ZGROZA!!! nie działa moje hasło!! albo bede teraz pomaranczowa ,albo musze zmienic nick!1 co sie dzieje????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,Hajdus nie ma sprawy przeciez ja to wszystko doskonale rozumie. Dziś juz mam dobry humorek,pogoda piekna wiec praktycznie cały dzień siedze ma dzielce,troche kopie,troche grabie,wczoraj skosilam trawe,mam nadzieje ze to juz ostatni raz w tym roku :) i tak jakoś dzień mija za dniem.Jednak coraz bardziej odczówam brak pracy takiej zawodowej,czasami tak sobie siedze i myśle po co mi bylo tyle lat sie uczyc,pisac te wszystkie prace ,bronic dyplomu,kiedy dzis w moim zawodzie napewno nie najde pracy.Kiedy widze ze ludzie po zawodówce,a mawet znam osoby,które skończyły tylko podstawówke ,a majac dobre układy,czy tak zwane plecy,mają prace i to dobrze platna,troche mnie to dobija,ale cóż mowie sobie takie zycie. No dobra juz uciekam bo troche mnie ponioslo,ale czasami człowiek musi powiedziec komus co mu leży na sercu,prawda ? Pozdrawiam buziole pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ale piekna pogoda wpadłam tylko sie przywitac i zmykam pozdrawiam buziole pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Sips,masz rację - pogoda cudna. Właśnie wróciłam ze spacerku:) Mam nadzieję że taka śliczna ciepła jesień potrwa dłużej. Robię kawkę więc jeśli któraś reflektuje to zapraszam:) Miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Kolejny ,piekny ,ciepły dzien...az miło rano otworzyc okno i powdychac swieze powietrze:) Oby jak najdłuzej.....kawka lub herbatka do wyboru:) Uporzadkowałam troche ogrodeczek ...krzewy tak sie rozrosły ,ze maja za ciasno..planuje je przesadzic ...problem tylko w tym ,ze nie sposob ich wykopac,tak głeboko sie zakorzeniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Hajdus miłej pracy,korzystaj z pieknego dnia bo od jutra podobno ma padac :( Kuunia pamietamy cały czas o Tobie wiec odzywaj sie pozdrawiam buziaczki dla wszystkich pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekny był dzien:) a teraz robi sie chłodno i znowu mgła! Sips powaznie? zmartwilas mnie tym deszczem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśś.....
hej ludzie.. co słychać.. takie nudy u mnie w mieśie, ze musze swój czas wolny na necie spędzać...ale to też jest przyjemne rozwiązanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niestety Hajdus chyba mialam racje bo od rana tak niesmiało spadaja krople deszczu z nieba,może jeszcze tam u góry ktoś wszystko jeszcze raz przemyśli i da nam kilka dni słonecznych,ale wszystko w rękach niebios hihi.No cóż siła wyższa :) Kaśś... witaj,chyba coraz wiecej osób spedza czas na necie bo....co robic kiedy dni coraz krótsze a noce ...długie i czasami samotne. Pozdrawiam i miłego dnia zycze pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajdus
Sips ...Kaśś dzien dobry:) Pochmurno niestety....i starsznie wilgotno,jak na razie u mnie nie pada...ale pogoda i tak nie zacheca do wyjscia z domu Sips masz racje coraz krotsze dni...chłodno ,wiec co tu robic z wolnym czasem? chociaz go chwilami niewiele ,miło jest z kims pogadac dlatego ja sie ciesze ,ze jestescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze....znowu w pizamie pomaranczowej byłam:D juz sie grzecznie ubrałam ,nie bede nikogo zawstydzac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajduś co Ty tak sie stroisz od rana :D najpierw pomarańczowa potem czarna :) To prawda co piszesz że z tym wolnym czasem różnie bywa,ja mialam teraz kilka wolniejszych dni bo dziewczynki nie szły do szkoły ,ale od jutra wracam do stałych obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×