Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

No coś takiego! tego się nie spodziewałam :D bardzo dziekuje,pycha!!!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie i zycze miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) No i zrobiło się jesiennie....popaduje i wiatr jakiś dziwny... Dzsiaj domowe porzadki....nie powiem co znalazłam w pokoju dziecka ,bo i tak byscie nie uwierzyły :D....robił przeglad szafy....co jest... czego nie ma ,a potrzeba itp. więc mialam okazje troche tam tez pozaglądać....na codzien sie jego pokoju nie tykam:) Miłej soboty zycze...lejecie dzisiaj wosk? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajdus wzbudziłas moją ciekawosc i co teraz mam się domyslac,to może byc niebezpieczne bo wiele pomysłow przychodzi mi do głowy....:D Witaj Asanko dawno tu nie zaglądałaś 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czy to dzien odgruzowywania;-) Ja zawsze sie zastanawiam skad bierze sie ten kurz,ogromne ilosci kurzu!!W jednym dniu posprzatasz na drugi dzien juz cos lata.Czy cos innego nie moglo by sie rozmnazac w takim tempie? No wlasnie hajdus co to bylo?Wiesz ze kobiety ciekawskie sa-przynajmniej ja wiec pusc troszke pary:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety wróżb nie bylo wczoraj....troche szkoda,ale co zrobic,kiedys w andrzejkową noc zbieralismy sie ,była fajna zabawa,smiech do rana,dzis niestety juz coraz mniej takich spotkan,wszyscy zabiegani,zapracowani lub gdzies daleko poza granicami.....smutne ale prawdziwe.....a szkoda przydalo by sie troche rozrywki w tych smutnych czasach... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips masz racje...wszyscy zapatrzeni w siebie ,a zycie ucieka no moze wszyscy to za duzo powiedziane ,ale wiekszosc niestety tak... kiedys był smalec i chleb,ale za to spotykalismy się czesciej i chyba chętniej i jakoś nigdy nie brakowało tematów do rozmow Tesknie wspominam tamte czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sie naklikałam o tym smalcu i chlebie ...i głodna sie zrobiłam :D ide pobuszowac w lodówce...z tego co juz was zdazyłam poznac ...wieczorami nie zaglądacie,wiec nic innego mi nie pozostalo jak oddać się jedzeniu...skoro pogaduszkom nie moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A co to za wieczorne buszowania po lodowce?Chlebus i smalczyk jadalam jako dziecko i do tego jeszcze skwareczki a teraz nie zjadlabym ani kesa bo na sama mysl ze ten smalczyk odlozylby mi sie na bioderkach :-P przechodza mnie ciarki ;-) Wrozyc nie wrozylam bo co tu prorokowac meza mam,dziecie mam coz wiecej potrzeba.U mnie to jak z gra w totka nie mam co grac bo i tak nic nie wygram,swoja 6 trafialm 8 lat temu-tak twierdzi maz ja niekoniecznie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Patyczak mąz tak twierdzi ,bo to on trafił wygraną ...zupełnie jak moj ;) z tym ze ,on juz długo bardzo w tym przekonaniu trwa ...cwierc wieku tak go trzyma:D a rozne wrozby lubie....fajna zabawa:) Kamelia nic nie mow o porzadkach ....to jakis idiotyzm...ciagle własciwie to samo robie w domu i na nastepny dzien juz nie widac ,ze robilam.....dzien świstaka...jak nic :) Cieplej jagby się zrobiło...tylko wieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucka28
witam jestem sama choć jest rodzina lecz nie zawsze mogę z nimi porozmawiać.brakuje mi znajomych każdy poszedł swoją drogą tylko ze swoimi problemami umieją przychodzić a ja pozostaje sama.szukam kogoś kto może dyskutować na wszystkie tematy i nieraz doradzić co dalej.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lucko,pewnie lekarstwa na smutki tu nie znajdziesz,ani recepty jak uniknac klopotów itd. ale zawsze chętnie Cie wysłuchamy,poradzimy cos czasami,zaprosimy na kawe i pyszne ciacho....znajdziesz tu u nas i poważne tematy i czasami takie zwyczajne,codzienne,ale jak mamy dobry humor to i potrafimy posmiac sie pozartowac...więc nie pozostaje mi nic innego jak serdecznie Cie powitac,pisz,śmiej się z nami i płacz......zapraszamy serdecznie 🌼 Hajduś chyba mnie nie skrzyczysz że powitałam naszą nową kolezanke,wiem że to Twoja rola,jako gospodyni topiku....ale miałam akurat natchnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips ...jesteś nieceniona ;) idzie ci doskonale:) Ja utknełam z głowa w lodowce....czyszcze,szoruje ...zaczynam porzadki od dzis ,bo potem sie nie wyrobie:) Luska zapraszamy....mam nadzieje ,ze zawsze po śmiech ,a łzy jesli juz sie pojawią to tylko radosne...tego sobie i wszystkim zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I juz sie pomyliłam ,skąd mi się Luska wzieła? Lucka ...juz sie poprawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
🖐️jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajduś musisz wołac glosniej bo wszyscy tak zajeci że nie słyszą,kiedy prosisz o wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×