Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

fiu fiu Sips bedzie sie dzialo :-D tyle okazji do swietowania i do picia:-P moj bol glowy systematycznie ulatnial sie caly dzien nastepnym razem kochaniutka to ty nas uprzedz ,ze szykujesz taka jazde:-) jestes rozgrzeszona jesli bedziesz nas ciut zaniedbywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No i jak tam drogie Panie? śledziki gotowe na dzieś? ;) Organizujemy cos wieczorkiem.....jakaś mała imprezka ? Za oknem breja....roztopy ,az sie z domu wyjsc nie chce Sips milego dnia...wieczorku i pysznego swiatecznego obiadku ,korzystaj ile wlezie z tego ,ze rodzinke masz dzis w komplecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sledzik powiadasz ale taki jakis wykwintny ;-) na z suszonymi pomidorami z ostrej zalewie albo takie po arabsku z rodzynkami-swoja droga Arabowie chyba nie jadaja sledzi ale co tam nazwa nie wazna byle by dobre bylo :-D i rzecz jasan rybka musi plywac :-D ja obiecalam soebie ze nie bede mieszac,trzymam sie jednego trunku motto na dzis-kto zjada ostatki ten jest piekny i gladki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak ..o to..to własnie!! doskonale to ujełaś ;) :D Trzeba koniecznie tego sledzika dzisiaj....ja własnie najbardziej lubie marynowane...dobrze przyprawione...nic mdłego...zadnej tam śmietany a ze pływać lubie...no baa toz to rybka w koncu ,to jak bez płynu...:D Wysłuchałam sobie piosenki właśnie...i mnie rozłozyła na łopatki w taki nastroj sie wkręciłam ,ze szkoda gadac;) http://www.youtube.com/watch?v=-JjIUGtlwHE&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Ja dzis umówiłam sie u mnie z super- koleżanką z netu:)...a potem idziemy gdzies zaszaleć:))moze tak jak w piątek przy jazzie a może kubanskich rytmach... czego i Wam życzę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny....otwieram topik dzisiaj wielkim dzbanem kawy nic wczoraj nie piłam ,a w głowie mam orkiestre poczatkujacych skrzypkow...jeden wielki jazgot Za oknem istny potop błota....pozostaje zyczyc wszystkim i sobie samej optymizmu....i pogody ducha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hajdus kawa jak najbardziej,......... to błocisko i mnie dobija mam już dośc takiej pogody :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips :) Jak udał się wczorajszy dzien???????????? Az chyba juz nie bede komentowac pogody i błota ;) bo grzeczna ze mnie dziewczynka przeciez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajdus wczoraj bylo bardzo fajnie byliśmy na eleganckim obiedzie potem zabralismy dziewczynki do stadniny bo wszyscy bardzo lubimy sobie pojeździc konno,naprawde to był bardzo mile spedzony dzień ale dzis no coz szara żeczywistosc własnie pakuje męża w kolejna trase :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips...bardzo się ciesz,ze spedziliście miło czas...i coz moge powiedziec,smutno ,ze znow zostaniesz sama... tak to juz bywa.....sa kobiety ,ktore maja mązow na codzien i tego nie doceniaja....a nawet chcetnie by sie pozbyły ich na jakis czas;) Dlatego cieszyc sie trzeba kazdą miłą chwilą....i nie psuc sobie dni jakimis zgryzotami....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Wiecie, troche mnie rozczarowały te ostatki...Byłam z koleżanka na fajnym koncercie jazzoym w "Stalowych Magnoliach" ale potem chciałysmy iść potańczyć i okaząło się...że w wielu knajpach było zamknięte a w tych , w których były jakies dyskoteki była prawie same małolaty i studenci...czyzby naszym pieknym kraju dorosli w ogóle sie nie bawili?? tylko ci, co to rodziny nie mają i szlajają sie po mieście nie wiadomo poco???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko muszę powiedziec że podzielam Twoja opinię u nas tak od wielkiego dzwonu jak to sie mówi to mozna jeszcze sie gdzieś zabawic ale jesli chce sie tak po prostu wyskoczyc w sobote na jakąś imprezkę to jest klopot bo w lokalach tak jak piszesz tylko studenci i malolaty a jak wchodzisz to patrzą na człowieka jak na jakis antyk :( ja mysle że dorośli chętnie by sie pobawili tylko miejsca brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale spokojnie tu dzis wieczorem :) w tv mecz....a tu nikogo na ploteczki nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
To czemu hajduś nie przyłaczysz sie do spostrzeżeń Spis?...przeciez nie mozemy ciągle gadac o pogodzie (choc jest parszywa)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Myszka juz ci mowie ....wczoraj nie mialam waszych wpisow ,ani twojego ani sips :( dzisiaj wskoczyły U mnie sa knajpiki i o dziwo jakos samo się to podzieliło....sa kluby typowo młodziezowe i takie gdzie bawia sie sami dorosli...mysle ,ze pewnym szlabanem dla młodych sa w tym wypadku ceny.....niestety sa to dosc drogie lokale,ale pojsc potanczyc i wypic drinka jest gdzie.... nie kazdego jednak na taki wieczor stac...w gronie moich znajomych tez sie to zdarza...jesli mamy my z M ochote pojsc na potanc ..okazuje sie ,ze nasi znajomi akurat mieli jakies wydatki i nie moga sobie na to pozwolic...lub odwrotnie.....dlatego tez ...najczesciej przy roznego rodzaju naszych rodzinnych uroczystosciach wybywamy sobie na mila kolacyjke we dwoje...natomiast chyba chetniej spotykamy sie ze znajomymi kameralnie..u nas lub u nich i powiem ci ,ze nie tylko siedzimy i trujemy sobie do ucha....ale własnie na bok ida graty i tanczymy:) Dobra zabawa nie musi sie wiazac z zaplaceniem tysiaca zł w knajpie...wszystko od towarzystwa i checi zalezy:) A teraz tradycyjny raport pogodowy ;)....u mnie strugi deszczu...leje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
No jasne Hajduś, tez bym nie wydała w knajepie tyle kasiory... Wkurza mnie jednak to bezguście w knajpach "dla dorosłych"- nie kręcą mnie dancingi z jakąs muzyką do kotleta albo- dla taksiarzy- jak mawia moja koleżanka...Naprawde niewiele znam miejsc, do których chciałoby mi się iść potańczyć:( jesli juz to da się posłuchac - jakiegos sympatycznego jazzu, jak ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz myszka problem tkwi w stereotypach...jak dorosli to potanc przy kapeli pana jozka...jak młodziesz dzika rabanka..... sa miejsca u mnie gdzie przy fajnej muzyce bawia sie dorosli...jest nawet dysco z lat 70-80 i z tego okresu bawia sie tam ludzie...ale drogo,,,niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tem prwie wiosenny poranek zapraszam na filizanke gorącej kawy :D pozdrawiam i zyczę miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Sips masz wiosne? jak to zrobiłas ? :D Na kawke to ja bardzo chetnie się melduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajdus ja nie wiem jak to zrobiłam ale dzis jest naprawde bardzo ładnie aż mnie zebrało na mycie okien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa magnolia
fajnie się was czyta,najsympatyczniejsze to hajduś i sips ale nie cierpie myszki!!!!!!!!!ta kobieta ma stale muchy w nosie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnolia....witaj:) ale piekny masz nick....jak ja lubie magnolie...ech :) Myszka ma muchy?....hm...nie wiem do nosa jej nie zaglądałam ;) :D Sips....no wiesz ? ty mnie w kompleksy wpedzasz....to ja sie lenie na calego ,a ty okna pucujesz ...o matko dobrze ze moj M tego nie czyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×