Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość myszkameister
Dla mnie dziewczyny jest przerażające, że ludzie tak nie cierpią kotów wolnożyjących...niektórzy nawet je trują nie bacząc, że zwierzęta umierają w straszliwych mękach...ale na szczeście są tez ludzie, którzy je dokarmiają- najczęściej starsze panie. Ciesze sie, że w moim bloku koty są bezpieczne- kilka razy zdarzylo mi sie, że którys mój skurczybyk niepostrzeżenie przeleciał mi między nogami na korytarz...ale potem- zwykle nad ranem jak dozorca zaczyna pracę, przynosil mi go...czasem nawet nie zauważam, ze któregos brakuje- zdarza sie przecież, że kot gdzies się zaszyje w mieszkaniu na kilka godzin i kompletnie nie wiadomo gdzie jest... A z kotami pod blokami jest tak, że powinny byc wylapywane i sterylizowane, zeby sie ciągle nie mnożyły i z tego co wiem tak się coraz częsciej robi ale na pewno mają prawo żyć na wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ masz racje Hajduś ja od rana dziś urzęduje na dzialce wzielam sie za podcinanie drzewek i krzewow a teraz mam chwilke na kawe wiec zagladam tu do Was :D Myszko ja mam w domu jednego kotka ale przyznam sie szczerze ze kotów nie lubie wole pieski :D Patyczak kawka jak zawsze pyszna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za pomor jakiś? Sips co to mąż przyjechał, ze cie nie ma cały dzien? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajdus czy Ty masz jakis podgląd skad wiedzialaś :D mężulek byl kilka godzin przejazdem,zaczynam sie bac troche tego internetu hihihih pozdrawiam i zycze dobrej nocy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
A to czemu zaczynasz się bać Spis?? Ja własnie od wczoraj stukam do Was na moim własnym necie i do tego we własnej chacie:) Ja psa nigdy nie miałam ale ostatnimi czasy bardzo wiele obracam sie w towarzystwie właścicieli kotów choc głownie w necie( chociaż wcale nie wiadomo kto tu kogo posiada...;) )...wszyscy strasznie kochają koty- twierdzą, że są niesamowicie pocieszne.Ja tez na nic bym ich nie zamieniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz Sips...bo ja jestem Big Siostra ;) i wiem wszystko ;) nie mylic z wielkim bratem :D Myszka...ja mialam od dziecka psa....nie wyobrazam sobie domu bez psa....wszystko to kwestia przyzwyczajenia....kocham psy:) Kota nie mialam nigdy,natomiast czasem sie opiekuje kotami kolezanki gdy ta wyjezdza i zostawia u mnie klucze....z pewnoscia sa milusie :) Ja uwielbiam spacery z psem...zabawy i co tez istotne.... gdy zostaje sama w domu ,a czasem tak sie zdarza czuje sie z psem bezpieczniej Sips śpij dobrze:) a Ty jak Myszka tez juz sie wybierasz w pielesze? ja jeszcze herbatke popijam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HErbatka dopita...myszka chyba jednak juz spi wiec i na mnie pora dobrej nocy Wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
wcale nie hajduś;)...teraz dopiero buszuję po necie na całego:)) nadrabiam zaległości....wstawaj śpiochu i przyłącz sie do mnie, please:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Myszko chyba powinniśmy to uczcic nareszcie nest w domu brawo i oczywiście moje gratulacje 😘 mam nadzieje ze teraz częściej uda nam sie poklikac :D Hajduś Big Siostro :D jestem pod wrażeniem zaskoczylaś mnie ogromnie,będe musiala zachowywc się grzeczniej skoro wielkie oko patrzy :D pozdrawiam Was dziewczyny bardzo cieplutko i zycze milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Myszka co ja widze!! masz net w domku? i zadnego oblewania nie było????? no kochana!!!! to trzeba koniecznie nadrobic ;) Sips , sama sie zaskoczyłam :D Pochmurno i ciemno dzisiaj....zaraz bedzie chyba lało...a deszczu nie znosze ...zawsze psuje mi nastroj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajdus super utwor naprawde a jeszcze ta fryzurka tej babeczki :D bardzo mi sie podoba,ja zrobilam mojej corce podobną zajeło mi to godzine i 20 minut ale warto było bo od soboty jeszcze jej nie czesalam a dodam że ma dlugie wlosy prawie do pasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie sips ,ze tez ci sie podobało:) A z taka fryzurką córcia musi super wygladac...a wiesz ,ze ja tez taką mialam? tak sie własnie naogladalam tego teledysku ,rozprułam korale mamy zeby koraliki do fryzury zdobyc i kolezanka mi naplotła warkoczyki:D nie pamiętam ile mialam wtedy lat...ale pamietam jak wygladałam jak te warkoczyki po miesiacu chyba rozplotłam ...rety!! co ja mialam na głowie:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajduś normalnie zaskakujesz mnie na kazym kroku :D musiałas wyglądac odjazdowo jak to sie teraz mowi :D naprawde ta fryzurka pierwsza klasa,ja mysle ze moja pociecha tez bedzie miala burze na głowie jak już jej te warkoczyki rozplotę hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips ubawicie sie jak rozplączecie ...bedzie takie afro ,ze hej :D naszykuj aparat i zdjecie zrób:) a druga corka nie chciala warkoczyków? Czarno na tym niebie ,ale nie pada...juz sie doczekac słonca nie moge cos mnie zaczyna nosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przyjęciu goście spierają się, kto jest bardziej godny zaufania - kobiety czy mężczyźni. - Żadna kobieta nie potrafi dochować tajemnicy - powiedział pogardliwie jeden facet. - Nie wydaje mi się - odpowiedziała kobieta - Trzymam w tajemnicy mój wiek odkąd skończyłam 21 lat. - Któregoś dnia pani się wyda - upierał się facet. - Nie sądzę! - odrzekła - Kiedy kobieta trzyma coś w sekrecie przez 27 lat, może zatrzymać go na wieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wraca zmęczony grabarz do domu, ledwie żywy, pada z nóg. Żona pyta: - Co ci Stefciu, ile miałeś pogrzebów dzisiaj?! A on: - Jeden, ale chowaliśmy naczelnika urzędu skarbowego. - No i co z tego?! - No niby nic, ale jak go tylko zakopaliśmy, to zerwały się takie brawa, że musieliśmy 7 razy bisować... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz afro no to bedzie ciekawie wygladac u blondynki hihi juz kiedys im robilam takie fryzurki były wtedy jeszcze male i włoski miały delikatniejsze teraz to zupelnie cos innego,druga córcia nie chciała warkoczykow ona generalnie woli chodzic w rozpuszczonych ewentualnie ma związane w konski ogon zreszta bardzo lubi sie czesac a ten moj leniuszek woli warkoczyki bo czesanie poranne odpada i moze dlużej pospac hihihi jesli chodzi o pogode to u nas siąpi od rana :( ale jest ciepło wiec zakladam ze trawka zacznie sie niedługo zielenic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I niech sie zieleni...juz sie doczekac nie moge oj dzieczyny dzisiaj ze mnie pozytku topikowego nie bedzie ,bo cos jak w tyłek ugryziona chodze.... lepiej sie gdzies schowac i przeczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Zdawało mi sie, że pisałam Wam w niedzielę, że wreszcie mam to szczęscie netem zwane...:) Mam sporo waznych i powaznych spraw a Wy tu znowu o pogodzie....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kawunia \\_/> i to spora bo jakos ociezale dzis mi sie wstawalo . Dzis caly dzien jestem z dziecmi na przegladzie-wystepuja grupy teatralne,taneczne,spiewajace Cos czuje ze glowe bede miec 6 na 10 jak wroce. Myszka jesli masz jakies smutki to pisz nie jestesmy wrozkami ;-) aby o tym wiedziec :-D chociaz hajduś to nie wiem czy nie ma jakichs zdolnosci parapsychologicznych ;-) Aby raport pogodowy byl pelny to u mnie mgla mgla mgla Trzymajcie sie cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Myszko ten raport pogodowy to chyba nasza tradycja hihihi ale jesli masz wazne sprawy i masz ochote o nich porozmawiac to smiało po to tu jestesmy żeby rozmawiac o wszystkim,jest czas na śmiech i czas na poważne dyskusje :) Patyczak widze ze wesoly dzionek przed Tobą to moze i ja cos zaśpiewam a jak sie postaram to nawet zatancze ;) Hajduś tylko pozazdroscic takich zdolności moge sie zglosic do Ciebie na sesje :D pozdrawiam miłego dzionka 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Wasza gotowość do rozmowy na tematy wszelkie nastraja mnie optymistycznie:) Dzięki:)) A że od wczoraj okropnie boli mnie łeb i mam pare spraw na głowie, schodzę zkompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc słoneczka:) Myszka jak w tytule topiku...my tu same chetne...do pogadania :) Patyczak...rety jak Ty to przetrwasz? takie dziecięce występy sa urocze...ale czasem wykonczyć mogą ;) :D nie daj sie w kazdym razie:) Sips ...zaproszenie aktualne,przyjezdzaj popracujemy przy tym winku tez nad czarną magią ;) Mgła była i u mnie.....a ja cos od wczoraj nabuzowana chodze i tylko patrze komu by tu po łbie dac...w domu mi z drogi schodzą....:D słonca nie ma u mnie...i wieje jak diabli...moze nawieje ciepła ..oby!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hajduś nie kuś nie kuś kobieto :D chyba musi byc coś w powietrzu bo sporo ludzi chodzi nabuzowanych,kazdy sie skarży że jakis taki spiący jest,rozdrażniony,ale chyba zawsze tak jest o tej porze niby już widzimy powoli nadciągajacą wiosne ale wciąz jeszcze zima i pewnie z tąd ten nastrój ponury,mam nadzieje że to nie potrwa długo :) dmuchawce latawce!!!!!! już niedługo Hajduś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips to chyba osłabienie...po zimie organizm zmeczony...brak witamin ,to i szlag człowieka trafia...ja w dodatku całą noc nie mogłam zasnąć...o 2.30 wstalam cos sobie na sen zaaplikowac...i jak zasnełam w koncu ,to budzik zadzwonił...i biegiem wszystko...spać mi sie teraz chce,ale się zaparłam i nie połoze...bo potem w nocy znowu bede barany liczyc...a naliczyłam ich dzisiaj ho ho :D http://www.youtube.com/watch?v=5nUY0GU31PM&feature=related na poprawe nastroju ,przy papierkowej robocie słucham lat 80-ych http://www.youtube.com/watch?v=5nUY0GU31PM&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! i dwa razy wkleilam....dzieci...do lekcji,bo to dla dorosłych teledysk ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajdus podobno wystarczy uzupełnic niedobory magnezu i wszystko wroci do normy :D w aptekach sa takie tabletki nie drogie i bardzo skuteczne :D piszesz ze masz papierkową robotę to tylko współczuje i zycze szybkiego uporania sie z nią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×