Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość myszkameister
A propos zielonej trawki- wiecie, że w Galerii Krakowskiej zrobili jakis taki fajny wystrój z trawy -bardzo zielonej i wyglądającej jak sztuczna ale ponoc jest prawdziwa;):) i róznistych kwiatów?..zupełnie wiosna tu zawitała ale na zewnątrz niestety paskudnie- bury, brudny śnieg i strasznie przenikliwy ziąb:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Nie wdaję się przeto w konwersację z panią polonistką jako filolog innej maści.Polecam jednak az tak się nie kumplowac z młodzieżą- takie słownictwo bynajmniej do niej nie zbliża- mówię to jako psycholog- a na forum dojrzałych ludzi (jakby nie było)wygląda raczej dziwacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa magnolia
pisałam że mam 45 lat myszko... A...i z młodzieżą mam super kontakt:) tak więc nie musisz się martwić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Ja też nie za bardzo zgadzam się z myszką:O Jako psycholog powinnas wiedziec tez że zlości nie powinnas przelewac na innych tylko dlatego że mają inne zdanie miż ty:O Pozdrawiam hajduś i sips:) Coś kuuni dawno nie widziałam i tez pozdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Skoro wksazujesz na moją profesję, chciałam zauwazyć, że chyba nie odrózniasz pojęcia "mieć inne zdanie" od "krytykuję innych". Życzę dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ,ze Panie wymieniły miedzy sobą uwagi....;) ale to dobrze...rozmowa oczyszcza atmosfere ...a zarazem mozna sie lepiej poznac ;) Asanka ....do raportu chyba pojdziesz...stanowczo za rzadko nas odwiedzasz!!! :) jak poszukiwania pracy? Myszka:) wiem o czym mowisz trawniczki ,roslinki...taka mala oaza...ech jeszcze bardziej tesknie za wiosna jak cos takiego widze Pora chyba spac Dobranoc dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszujecie po nocach a potem ja rano nie mam sie z kim kawy napic! Zjadlam wlasnie ciasteczko-zalujcie ;-) Dzis zaplanowalam wypiek-ciasto topielec bo jak przyjdzie wieczor to tylko slysze -masz cos slodkiego-ja odpowiadam otworz sobie slone paluszki;-) :-P Mezulo zasiadl przed tv oglada boks-walczy Adamek,nie chcialoby mi sie budzic tylko dlatego aby ogladac facetow okladajacych sie piesciami. Drogie Panie forum jest publiczne wiec kazdy moze pisac i czytac,grunt to zachowac zdrowy rozsadek w tym wszystkim. To lyczek kawuni \\_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Asanko nareszcie sie odezwalaś 😘 pisz co tam u Ciebie 🌼 Myszko Magnolio odłóżmy spory na bok porozmawiajmy spokojnie :D 😘 🌼 Hajduś chyba musimy wymyslec jakiegos karniaczka dla tych co tak mało do nas zagladają hihihi 😘 🌼 Patyczak jak mogłaś zjeśc moje ciasteczko to już Ci mikołajowa głowa nie wystacza :D Kuunia 🖐️ pozdrawiam Wszystkich bardzo cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić ... Więc któregoś dnia zapytało Boga: * Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tak żyć skoro jestem takie małe i bezbronne ??" - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę dla Ciebie jednego. On będzie na Ciebie czekał i zaopiekuje się Tobą. * Ale powiedz mi Boże, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym ?? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do Ciebie każdego dnia ... I będziesz czuł jego anielska miłość i będziesz szczęśliwy. * A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówili, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie ?? - Twój anioł powie Ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. * A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą, Boże ?? - Twój anioł złoży Twoje rączki i nauczy Cię jak się modlić. * Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni ?? - Twój anioł będzie cię chronił nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. * Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Ciebie, Boże więcej widział ... - Twój anioł będzie wciąż mówił Tobie o Mnie i nauczy Cię jak do Mnie wrócić. Chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej Ciebie ... W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: * Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć, powiedz mi proszę imię mojego anioła ... - Imię Twojego anioła nie ma znaczenia ... Będziesz do niego wołał : "M A M U S I U "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zabki :) Patyczak ...zjadla ostatnie ciacho i jeszcze sie pochwaliła, no wiesz co :D czekaj co to za wypiek? nazwa mi nic nie mowi...zapodaj cos wiecej :) wybieram sie pobuszowac po sklepach troche teraz...mam ochote na cos maluskiego dla siebie,moze jakis kosmetyk na poprawe nastroju...;) Buziaki zostawiam i lece ;) 😘 aha!! niesmiale słoneczko przebija...moze w koncu nie bedzie lało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajfoklok ;) czyli pora na herbate...piekny był dzien:) wisennie i slonecznie:) miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ramach rekompensaty zsotawiam topielaca :-D Hajduś to ciasto drozdzowe wklada sie go do wody aby wyplynelo a potem do piekarnika :-) Jednak ja najbardziej lubie przepis an ciasto drozdzowe ktore dostalam od sasiadki.Wklada sie wszystko do miski,nic nie miesza i zostawia na 4 godziny mozna na wiecej,dopiero po dluuuuugim czasie mozna mieszac.u mnie latem to ciasto to podstawa. A wiec czestujcie sie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak!! wracasz mi wiare w ludzi :D bardzo ci dziekuje za ciasto...a drozdzowe bardzo lubie...ma pływac powiadasz? hm...a po upieczeniu tez mozna je podlac? winkiem jakims moze....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje jakiś piękny zapach czy to jakies pyszne ciasto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skro topielec to jakies plyny wskazane ;-) ja zapilam zielona ale wieczorkiem pewno cos % tak przy sobocie :-) Jutro mam luz jesli chodzi o obiad zabieram facetow do knajpy tak na koniec i poczatek miesiaca :-D a co tam zyje sie raz ciasta dolozylam wiec bierzcie kochaniutkie bierzcie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak..stopka robi wrazenie :D ciasto pycha...no ktos powinien pomyslec ...zeby tak mozna było sobie przez monitor rzeczywiscie podeslac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak tak kusisz tym ciastem a ja przecież o linie musze dbac hihihi ale oczywiście dziekuje bardzo za to ze tak o nas dbasz 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Witajcie, jak zwykle na dobranoc:) Byłam dzis z moimi dwoma kiciusiami u weta więc miałam dość pracowity dzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka i jak zwykle przedsennie cie witam ;) A co sie dzieje z kiciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac :-D Juz tak dlugo wytrzymalam,bo jestem na nogach od godzinki.Kawunia wypita i w sumie nie mam co robic :-D Chyba zanudze sie na smierc skoro obiadu nie gotuje. Wybiore sie na spacerek,aparat w lape i pojde sie odstresowac bo jakos ostatnio sie zaniedbalam jesli chodzi o moje hobby. Teraz sie wlasnie dowiedzialam ze dzis jest Dien Puszystych :-D czyli kwiatow i czekoladek dla mnie nie bedzie ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Patyczak wybacz ale o 7.30 to ja w kościele na kazaniu przysypiam :D piszesz ze fotografowanie to Twoje hobby no proszemo że masz stonke ze swoimi zdjeciami bardzo chętnie bym popatrzyla na ciekawe fotki :D Dzien puszystych mowisz wiec i ja nie mam na co liczyc :( podrwaiwm miłej niedzieli zyczę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!! a mowilam zeby wiecej pączkow jesć!! to nie i teraz kwiaty przeszły kolo nosa;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Hajduś :D spokojna głowa w tym roku to już sie nie da nic zrobic ale może w przyszlym zalapie sie na to swieto jak sie dobrze postaram :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Hajduś, nic się nie dzieje ale muszą miec sterylizację- to niby nic ale jak koteczki mają rujke tak jak właśnie dwie moje, naprawde jest niewesoło- strasznie wyją;( Tylko musiałam je najpierw zaszczepić, dostały tez hormon...to tak jakby pierwsza pomoc bo inaczej wariują strasznie;) Mnie dzis łab rano odpadał...jak niecierpie takiej pogody...jak tak nie wiadomo czy zima czy wiosna chyba jest paskudne cisnienie... A wiecie, że zgłupiałam bo na "Pulsie" był dziś rano film o Św. Mikołaju:))) rozrzewniłam się trochę i nastrój mi się poprawił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to cale szczescie juz sie bałam ,ze jakieś problemy co zrobic wisna idzie...moj pies to odczuwa...nie moze spokojnie w domu usiedziec...nosi go i chyba mu sie na amory zbiera:) Ostatnio zaczepił mnie facet z bardzo urodziwa sunią ...szuka męza dla swojej psinki i chetnie by widzial na \"zięcia \"wlasnie mojego psa :) Zobaczymy...ale bardzo mozliwe ,ze bedzie wesele :) poza tym zaczyna gubic sierść...zrzuca zimową ...koszmar ile kłakow w domu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Hajduś, ja moim kiciuśkom pozwoliłam się raz rozmnożyć...oczywiście moim własnym..:) A widziałaś tę reklamę pralki BEKO do usuwania sierści?...może w sam raz dla Ciebie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zostawiam kawke i lece bo dzis mam duuuuzo pracy.:-( A i cos na podniesienie poziomu cukru we krwi :-D Koty!Wszystko tylko nie to-u mnie pelno bezdomnych kotow,chodza, leja,wyja pod oknami, totalna masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki :) Patyczak ranny ptaszku 😘 za kawke Teraz ,to sie dopiero zacznie z bezpanskimi kotami...w koncu marzec, beda nam spiewac pod oknami Temperatura na plusie i oby tak zostalo mam nadzieje ,ze juz mrozow nie bedzie Sips wstawaj ...kawka stygnie ;)zreszta Ty juz chyba dawno wstałas...wiec zostaw na chwile sprzatanie i napij sie kawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×