Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość kuunia
Asanka🖐️widzę że też Cię naleśniczki skusiły:D,ja też czekam na weekend z utęsknieniem i mam nadzieję na super wypoczynek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... ale pojdziemy objedzone spac:) ja niestety tez musiałam zwolnic komputer ,bo mi dziecko nad głową stało:) a ja.... zagladaj do nas koniecznie :)czekamy :) Kuunia w weekend obecnosc obowiązkowa ..;) na topiku oczywiscie :) Pora spac ....gasze swiatło i prosze sie nie krecic po ciemku;) dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku 🖐️ popijam poranną kawkę i do pracy marsz ... życzę paniom miluśkiego piątku ...🌻 a zaglądać będę na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ...mam nadzieje,ze zostało troche kawki dla mnie ;) leje i wieje jedyna pociecha.....juz piątek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka dziś trzyma mnie przy życiu ...u mnie w piątki najwięcej roboty :( do wieczorka zejdzie ... miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam popołudniowo ....a własciwie wieczorowo,bo juz całkiem ciemno :( herbatka zaparzona:),bo kawy nie proponuje o tej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
herbatka wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka 🖐️ No i mamy weekend:) szkoda ,ze to nie wiosna i nie mozna sie wybrac gdzies na łono;) u mnie leje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Witam,u mnie też cały czas leje:( a jak pada to moje włosy wogóle nie chcą się układać i wyglądam....:O szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuunia 🖐️ nic sie nie martw ja tez jak topielica wyglądam....a lakieru musze tyle walic,ze zastanawiam sie kiedy od niego wyłysieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Wróciłam właśnie z zakupów, strasznie wieje i zimno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane dziewczynki:) u mnie padal grad i snieg ...wszystko na raz ....wieje silnym zimnym wiatrem brrrrrrr idzie zima:( Kawusie zaparzyłam ...tylko do kawki nic nie mam dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
a u mnie śnieg, za wczesnie na zimę chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj za wczesnie zdecydowanie ,ale co zrobic jak ten snieg sie co rusz pojawia.. jak pomysle ,ze trzeba bedzie niedługo czapke zakładac ...ojoj i znowu bede miec zamiast fryzury ...gniazdo na głowie :O Kuunia !!!!!!! a ja!!!!!!!! ze juz nie wspomne o Sylwionce :( meldowac co u WAS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziś pracująca sobotka ... u mnie też prószy śnieżek i zimno ...jeszcze parę rzeczy do zrobienia i zaczynam weekendować się ;) osobiście strasznie nie lubię czapek jak muszę to zakładam kapturek miłego ...zaglądnę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja skąd Ty jestes? chociaz reraz to juz zimowa pogoda bedzie chyba wszedzie ...bez wzgledu na region:) Ja cos dzisiaj do kitu jestem ...jakas spiaca i niestety boli mie brzuch :( racze sie herbatką ...jesc nie moge..:( ech chyba stres wyłazi ,ktoredys w koncu musi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Ja soboty najczęściej mam wolne, chyba, że cos tam odrabiamy. Nie lubie czapek, nakładam kaptur. Hajdus odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mieszkam w Krakowie ...i już mam zimę... jest już biało ...az miło popatrzyć za okna :) może na ból brzuszka herbatka miętowa pomoże ... jakieś stresowe czasy mamy ...ja swój pokonałam słodkościami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Witajcie kochane 🖐️ oczywiście u mnie też padał dziś grad,nie mogę być gorsza od Was:D.Oj,ja też nie lubię czapki:O ale cóż już niedługo trzeba będzie ją naciągnąć grzecznie na główkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie pasuję tutaj:-) bo jako jedyna lubie nosić czapeczkę.:-)Jest tak ciepluchno.Zawsze mnie dziwi że nawet w ciężkie mrozy niektórzy nie zakładają nic na główkę.Może nie czują tego mrozu czy cóś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Witaj Vanessa36 :),no jak już jest bardzo zimno to zakładam tę czapeczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Vanessa 🖐️ No i nie ma zmiłuj...dzisiaj załozyłam czapke ...tak caly dzien sypie snieg ,ze nie było rady :D Za oknem bialutko ...az mi sie swieta skojarzyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałek:) za oknem śnieznie i zimowo.....miłego poniedziałkowego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no i zima zagościła nam na dobre ...teraz mam przerwę obiadkową;) miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak myslicie dziewczyny ...zima sie utrzyma?? czy jeszcze wrocimy do jesieni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
mam nadzieję że nie, za wcześnie na zimę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak widze snieg za oknem to ciesze sie jak dziecko.Ale jak przypomne sobie co mam zjeść na pierwsze sniadanie to juz nie jest tak wesoło.Od tyg rano 2 jabłka.:-( Kidys potrafiłam zjesc tylko kilka jabłek na rok.A teraz chyba zjem 720 sztuk :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Mnie zima za bardzo nie cieszy, bo ciągle mi zimno Vanessa jestes na diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie bo jestem szczupła.Ale niestety całe życie jadałam bardzo źle.Mnóstwo słodyczy,słodkie bułeczki i inne smakołyki a zero owoców.No i niestety organizm się wkurzył.:-)Staram sie teraz w miare zdrowo odżywiać.Przynajmniej codziennie jakis owoc i surówka.No i nie jem codziennie słodyczy jak dawniej.Szczególnie kinder pingui 4 na raz.:-) Moze w sobote upieke murzynka.Ostatnio taki pyszny mi wyszedł:-) A teraz ide sniadanko zrobic z tego czarnego chleba brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×