Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Sips spokojnie jak cos smakuje to nie zaszkodzi...nawet figurce :D no tak,ale w takim razie musisz czekac az do wieczora...hm ale za to czekajac na wieczor szybciej ci mija dzien...dobry sposob:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajdus nigdy tak o tym nie myślałam dobre czekajac na wieczor szybciej mija dzień musze to sobie zapamietac :D jak tam wiatr wzmaga się,czapeczki Ci nie porwal jak byłaś na zakupach :) bo u nas wieje coraz bardziej :( aż sie boje co to bedzie wieczorem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips wieje u mnie strasznie...całą starannie wypracowaną fryzurke diabli wzieli:O a najgorsze ,ze lodowaty wiatr Film ogladałam wczoraj Apocalipto i cały dzien nie chce mi wyjsc z głowy ,zdenerwowałam sie na nim ;) ogladałas moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajdus nie ogladałam tego filmu ale czytajac Twoja wypowiedz wcale nie zaluje tego .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to umiem zachęcic do ogladania filmow ,nie ma co :D W sklepach wszystko na rozowo...serduszkowo i całusnie :)Walentynki ...lubisz ten dzien? Troszeczke kiczowato ,ale miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sie rozmarzyłam przez te serduszka ,usteczka itp a myszki jak nie było tak nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajduś i sips Wy to odwiedzacie koleżanki a tam u nas koniak serbski i tokaj czeka na WAS.MOżECIE ZAPROSIć KOLEZANKI.Będą bardzo mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajdus po sasiedzku impreza idziemy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadyszki dostane jak bede tak biegac :D jestem tam ,jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzana o obraze i porwanie ...wrociłam do siebie :D asanka jesli zajrzysz na poprzdednich stronach masz linki,ale czy sie na cos przydadza ....nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajdus chyba nie dogadamy sie z sąsiadami to zbyt skomplikowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipsi i hajdusiek byda cie sam tera chińskiego uczuł.Niy buj sie łun nie gryzie yno mamlo.tera piyrszo lekcjo co to jest; w antryju na byfyju stoi szklunka tyju. Abo umiysz jeżdzić na szlyndzuchach. W antryju je bigel a na nim mantel.czy uWos je cug abo jaki moplik.Hę jak to wykujesz to dam Ci czas do niedzieli oprócz soboty to i tak na wykształconą osobę jest kans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ja nic z tego nie rozumię o co chodzi ? ze niby co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips kochana ja tez nie rozumiem :D niby na nauke nigdy nie jest za pozno ...a do jezyków mam ponoc talent...ale tym razem chyba nie załapie:D zdecydowanie wole sie porozumiewac po naszemu czyli polskiemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marketon ,w kazdym razie wprowadziłes troche egzotyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipsi i hajdusiek to też jest polska mowa tylko gwarowo.To nie jest niemiecka mowa niektórzy tutaj z RAS uważają ale są ciulnięci.Cały RAś mam w rzici.Mniejszośc niemiecka odżegnuje się od tych durni.Oni bardziej są niemieccy aniżeli sami Niemcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketon oczywiscie masz racje przyznaje ze ta gwara jest super tylko ciężko zrozumiec Kujawiakom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jadymy Ty po swojymu i jo tyż.Może wtedy sie bardziyj dogodumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patyczak nie nachylej sie tak bo Ci za kragikiel naleja tyn serbski koniak.Puć bo już nie umia to za dużo tyj gorzoły było.Wtoś sam godoł że je blundynkum ale nie widza sam żodnego jo gustuja w czornych jak moja. Patyyyyyyyyyczak kaj jo doł te bryle bo już ani kans nie widza a tukej jeszcze sam coś je.Co tak wunio Chyba fuzekle w necu przyniysła wtoro.To pieruńskie mamlunie z tych chopów sum.Wiysz kaj sie dowo fuzekle jak wuniajum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierunie kaj jo sam wloz ale żeście baby mnie łożarły.Wto mie sam przynius przeca to niy moje kamratki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketon jak to nie kamratki?????????? no wiesz? kamratki jak nic!!!!!!!!!!! ;) bo sie pogniewamy :D zagladaj jak najczesciej ,zapraszamy serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślicznotki co wy macie mężów italianców że nudle wcinacie.A nudelkula jest w kuchni?//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najsympatyczniejsze i najmilsze PANIE przepraszam że pijany tutaj hasałem.Ale to nie moja wina bo mnie tutaj zaprosiły a filipińska choroba jest straszna.Wiadomo Azja.Ale się skutecznie wyleczyłem bo wziąłem apsztyfikat i przeszła ta straszna choroba.Jestem zdrów i się cięszę.Co te kobiety z tymi męższczyznami wyprawiają.Był tam mój kolega ze śląska ale Patyczak go wystraszyła bo bidula wszedł do szafy i nie chce ze strachu wyjść.A tak odkurzaczem go nie można wyciągnąć.A może On nie chce wyjść, gdyż kocha się w blondynkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wyszlo na to ze ja straszna kobieta jestem(a nawet mnie tu nie bylo)ale jak sie wystraszyl to tylko mojego wysokiego IQ :-P :-P cha cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Witam , kochane... dzieki ogromne za pamięc i troskę choc niesttey nie udało się...przegrałam sprawę w Sązie Apelacyjnym przeciwko biegłej...parszywej i chamskiej... ale przynajmniej dali mi ludzkiego i do tego fajnego Pełnomocnika, co oznacza, ze, mam nadzieję, będzie wniesiona kasacja... Skonczyło się gdzies po godzinie wiec dobrze, ze byłyscie przezorne..dobrze wiedzieć, że mozna na Was liczyć:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak ale jesteś zarozumiała i w dodatku blondynka.Mógłym Ci tu świństwo zrobić na temat IQ.Ale nie jestem jak od mojego Ojca dzieci.A tego mojego kolegi wreszcie wypuść bo do ściany nie będę mówił.Pardon do SZAFY.A te przysłowie znasz Nie taki diabeł straszny jak go malują.Ty tu nie mów że wszyscy uciekają od Ciebie Chyba że.............. no właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×