Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Gość p. Justynaaaa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justkaaa, napisz do mnie na maila ktory jest w stopie. Nie mam jak sie z Toba skontaktować bo jestes pomaraczowa, a muszę Ci coś powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fox26
nie wiem gdzie szukac sama może tu się dowiem :)) aha i to jest racja też mam takie wrażenie, że wszyscy fajni faceci są zajęci spotykam kogos i se mysle fajny facet a tu za chwile okazuje sie ze ma juz kogos itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fox->raczej sie tu nie dowiesz, ale zawsze mozna podyskutowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fox26
podyskutować chetnie:)) a z tym spotkaniem swego jedynego to wydaje mi sie ze jest rożnie i nie ma na to reguły nie zna się dnia i godziny oby dla mnie ten czas wybił jak najszybciej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to myślę, że może kogoś przeoczyłam? nie wiem sama, ale jakoś mi nie idzie to czekanie i szukanie najlepiej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fox26
LINGER wydaje mi się że to przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie tylko jak tu przstac o tym myśleć Linger ile masz latek ja 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Lingerku, ale napisz tutaj. To była Cala ta wredna pomarańczka, nie? Robi sobie z nas Koleżanka podśmiechujki.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie moge napisac tego tutaj. Ale ok, tylko zasugerowalam zebys napisala na maila, nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
A ja mam tylko maile z nazwiskiem. A muszę dbać mocno o prywatność.:)Już nawet przez to forum konto na fotce wykasowałam. Tak więc na maila napisać nie mogę. Jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, wiec jak bedziesz miala taki bez nazwiska to sie odezwij:) mi nie chodzi ani o Twoj adres, ani o nazwisko wiec sie nie martw, chcialam tylko cos Ci powiedziec, czego nie moge tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
To może odezwę się z oficjalnego maila...jak poczta nie nawali. A gdzie ogólnie polecacie założyć konto - tak żeby było szybko, sprawnie i pzryjemnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na tlenie, onecie i interii i jestem zadowolana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam na o2, dlatego ze np. na WP czesto sie nie mozna dostac do swojego konta, mam adresy i tu i na WP, ale tlenowe oceniam jako lepsze, innych, takich jak np. interia czy onet nie znam konto na o2 zalozysz szybko i bez problemu, skrzynka ma pojemnosc !gb no i kto mi teraz zaplaci za reklamę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na interii i o2/tlen jest dużo spamu najmniej chyba na onecie ... i 1GB też jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
O.K., dzięki, to założę na o2. Oficjalne mam na wp i jestem daleka od zadowolenia. Linger, dostałaś maila.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na tlenie i spamu nie jest az tak duzo, w kazdym razie da sie wytrzymac, wiecej jest raczej na WP jeśli mialabym porownywac, ale nie jestem ekspertem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moich obserwacji wynika że na onecie nie ma wcale :P na interii trochę, a na o2 troche wiećej niż na tlenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
A o2 to nie tlen? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to samo:D ale Deko miala chyba na mysli, że na WP nieco wiecej niz na o2 Justa-->@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Linger, to jak, odpiszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lingerku ze na o2 troche wiecej niz na interii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
O.K., sprawdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×