Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

linger ja się nie boję ... ja tam jak kogoś nie znam lub go znam z widzenia to nie mówię cześć... zresztą nie twierdze że mnie podrywa... poprostu ostatnio mni eto strasznie śmieszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ale jesli np. jestes w pracy to jest inna sytuacja, wtedy obowiazuja troszke inne zasady, moze mialas na mysli sytuacje, ze ktos np mieszka w sasiedztwie i mowi Ci czesc, a wczesniej tego nie robil, ale to tez nalezy odpowiedziec, po co ma pomyslec, ześ gburowata? powiem Ci tak, kiedys podobal mi sie facet, powiedzial mi czesc, a ja odpowiedzialam mu ale on nie uslyszal, ale go to dotknelo i juz wiecej nie probowal, a ja stracila szanse:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr T
deko: a ja mowie, oczywiscie nie tak, ze jak nei patrzy na mnie to wjede mu na glowe, tylko jak spojrzy, no bo jak znam z widzenia to co małpa z niego.. tez człowiek niech sie cieszy :) ee, tego kwiata powinnas wziasc, bylo by mu bardzo milo i Tobie tez, a tak... pewnie sie troche biedak zmieszal! on to dopiero pozniej schizowal, ze został konkretnie zlany,a tak wogole nie nawidze zagadywac w sytuacji ja sam, one w 3/4 bo robia wlasnie jakies glupie zarciki takie jak pisalas, a to strasznie wkur... bo zawwsze jest w tej grupie fajna dziewczyna, ktora slucha tych samych fal, ale jej kumpele diably wszystko psują! z tym czesc: wystarczy ze odpowiesz, wypada! linger: tak jest, kultura, człowiek nie wie kiedy wlasnmei bedzie najbardziej potrzebna, wiec zawsze nelezy byc na bacznosc z tym psychicznym niszczeniem: jesli uwaza sie za niewiadomo kogo, to przynajmniej ja pomecze! pewnie ze partner ktory jest normalny jest wporzadku, porzadny itd. a bo laddny wiadomo... bedzie dzialal na boku! choc oczywiscie sa wyjatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie twierdze, ze kazdy przystojniak zdradza itd, nie chce generalizowac, jednak pradwa jest taka, ze czesto przystojniak ma wysokie mniemanie o sobie i oglada sie za panienkami, mimo ze jest z kims zwiazany:( oczywiscie takze ktos mniej atrakcyjny wizualnie tez moze zdradzac, nie ma reguly, zreszta do kobiet to samo, moze to po prostu zalezy nie od wygladu ale od wartosci, jakie sie wyznaje, jesli ktos jest uczciwy i kocha szczerze to nie oszuka tej drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruya
Wy spac idziecie, a ja jak zwykle sie dopiero przywitam ;) i pewnie pozegnam niedlugo, bo jutro jade na wycieczke krajoznawcza... [tak to mozna okreslic ;) ] Mr T. - juz sie balam, ze o nas zapomniales ;) pozdrawiam ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruya
100 🖐️ jak tam nastroj? mam nadzieje, ze lepiej ;) mam przeczucie, ze pozostale nie spia, tylko sie ukrywaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niee no
linger :o jesli ma wysokie mniemanie o sobie, to przynajmniej nie zrobi tego zeby sie dowartosciowac co to ma do rzeczy? przystojny znaczy kobieciarz od razu? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niee no
hej wspanialomyslna, dlaczego mi nie mozna niby wierzyc? :o w to co wczoraj pisalem nie wierz, ludzie w takim wstanie wyznaja milosc i nienawisc czasem, a potem o tym nie pamietaja :p i albo masz wyjatkowo wycwiczone palce, albo wolno mysli przeplywaja w tym natloku :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepni, co maja po 100 twarzy, a kazda taka sama:D a ja mam skrzywienie, bo tu tak rano zajrzalam:D Azali-->witam:)ciesze sie, ze zagladasz na topa, szkoda, ze sie mijamy:( niee no-->mowie, nie ma na to reguly:) Secia->dzielnie konwersujesz z nocnymi markami:D niestety na tamtym cisza:( wpisalam sie ale nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugar sugar how u get so fat
1. szkola, studia - tak poznalam 2 bylych. 2. przez kolezanke - tak poznalam jednego bylego 3. praca - kolejny facet z mojej kolekcji 4. impreza - moja kolezanka i jej facet 5. dyskoteka - moja kuzynka i jej maz (lata temu, dziure w bucie wytanczyla tamtej nocy - powaznie) 6. w sklepie - kolezanka pracowala w elektronicznym a teraz jest zona jednego z klientow 7. w parku - moja kuzynka i jej maz. na poczatku z kolezankami ogladaly jak faceci grali a potem... coz :) 8. internet - moj facet i ja :) a najsmieszniejsze ze ja szukalam znajomych w nowym miejscu zamieszkania a nie faceta, w dodatku nigdy nie wierzylam w internetowe zwiazki (znaczy wiedzialam ze sie czasami zdarzaja ale najczesciej to jednak porazka) i w dodatku jeszcze nie chcialam sie z n im spotkac bo go nie znalam :D . to byl pierwszy raz jak sie spotkalam z kims z netu. nie zaluje. zauwazylam ze najwazniejsze jest by nie wpasc w obsesje i nie szukac na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calabaza
milego dnia!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azali lepiej, lepiej:) Linger nie mart sie , dzis juz pewnie tam ciszy nie bedzie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linger coś się zgrać z wszystkimi nie możemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jakos na razie nie sklada mi sie na siedzenie przed monitorem ale wieczorem,,,,,,,[w nocy raczej pewnie:D] 🖐️:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
secia noi dobrze :P ale pamiętaj żeby tu zaglądać :) do Nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fajnie, ze jestecie:) smutno mi, dzis znow przyszedl czas na przygnebienie, kolejny dolek, wydaje mi sie jakby wszystko bylo przeciwko mnie :o jakos nie mam co pisac jak mi tak smutno:( chyba juz nigdy nikogo nie poznam dla siebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linger - głowa do góry a jak to pisze Justysia Uszy do góry a za uszami kąciki ust :) nie smutaj się będzie dobrze musi być - nie ma innej opcji ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest inna opcja, taka ze wlasnie bede smutna, chyb dzis nic mnie nie pocieszy - jakos wszystko wraca do mnie:( uswiadamia sobie jak samotna jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis chyba nie ma z kim gadac, tylko Deko dzielnie sie trzyma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam się bo utrwalam sobie dwie piosenki co mi się w głowie zakotwiczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger wiem jak to jest, sama ostatnio czesto tak miewam na pocieche🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻:) wiedz, ze jestesmy z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×