Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

ależ skąd, gdybym wiedziała to bym nie pytała:p wiem, wiem czemu ale to przecież sama radość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczyłam, muszę dbać o siebie:) Ale zaraz znowu mnie wetnie, bo bede szla się kąpać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ćwiczysz?? --- ja muszę jutro do kadrowej iść ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak wspominalam wczesniej - znikam ;) na pol godzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thomek
jest takie miejsce....mecze!! zawody sportowe!!! dziewczyny robicie się na bustwa przychodzicie na mecze i po jakimś czasie jedna jest w ciazy:) druga się hajta:) a trzecia nie może wciąż odpędzić się od facetów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Hehe. Ciekawe.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linger100
Teraz malpka poszla do Ciebie, Deko:D Przepraszam, ale zajelo mi to wiecej czasu niz mialo, dlatego dopiero teraz tu zajrzalam:) I do skrzynki @ także;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko Lingerek - i tak wiedziałam że napiszesz prędzej czy później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nie mogę się dostać na ostatnią stronkę topiku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, juz moge wejsc na topik, wpuścili zalożycielkę:p ale weszlam by sie z Wami pozegnac na dzis i zyczyc kosmatych:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tesz masz ... --- kurde ale wiesz co rzeczywiscie mogło tak wyglądac :P że uciekłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mojego punktu widzenia tak to wygladalo, ale nie martw sie tym, bo wszystko jest do naprawienia:) Chyba pod Justke sie ktos znow podszyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba masz rację ... ale to tak wyglądac tylko mogło, bo nie było zamierzone :) no niezrobiłam bym tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piazza
szkoda, ze juz spicie, ale moze to ja wchodze tu o nieodpowiednich godzinach? :o nic nie poradze, ze nie moge spac, a jesli sie tu nie wpisze, trzesa mi sie rece ;) :P spijcie dobrze. pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość info z trzeciej reki
setunia ma fajna pogode :p ale jutro ma byc jeszcze cieplej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piazza
jeszcze tylko napisze do pana snobba, ze kobiety tez czasem bija... najczesciej napastnikami sa inne kobiety :P kiedys np. w klubie zaczepila mnie taka jedna ze swoja kolezanka i byly dosc agresywne. nie podobalo im sie to, ze mialam niby za krotka bluzke [a zakrywala brzuch] i za krotka spodnice [a zakrywala cale posladki :P]. na szczescie, bylam z obstawa w postaci moich kolezanek, ktore skutecznie je odstraszyly. ale, jak sam widzisz, bywa roznie... czasem i kobieta moze oberwac od innej, choc motywy takiej agresji sa mi nieznane. byc moze sa zazdrosne chociaz w moim przypadku chyba nie ma o co byc zazdrosna :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piazza
co do pogody, to sie domyslalam, ale dzieki za info. chyba specjalnie to napisales, zeby mnie zdolowac, bo ja te trzydziestostopniowe upaly musze znosic w miescie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość info z trzeciej reki
:D ale chyba przyznasz, ze jak ktos do ciebie podchodzi, kogo nie znasz i nie widziales w zyciu na oczy i po prostu oswiadcza ci, nawet nie agresywnym tonem, ale tak normalnie, ze za 5 minut sie bijesz to jest to lekka przesada :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość info z trzeciej reki
a tak mowie, bo ktos tam pytal no i nie moge sie doczekac, bo jutro zdecydowanie mam zamiar zahaczyc o plaze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piazza
nno tak :D :P lekka przesada :D ale niektorzy maja w sobie cos takiego, ze innym wlacza sie przy nich agresor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×