Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

to zrób tak zeby się działo.. a tak to każdy myśli i nikt nie zagląda..:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddi sie stara, zaglada i zaglada ato wtedy ja sie z nim\" przywituje\":) i cisza:o:P a tak na marginesie to Sprzedawca sie pytal o Ciebie:) ide chbya pocwiczyc , a pozniej zjem pierozki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz i już uciekasz.. a z czym te pierogi?? zjadłabym sobie z mieskiem.. takie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekus tak ogolnie sie o ciebie pytal:)Martwi sie:) no uciekalam ale wrocilam i wroce po m jak m na dluzej:) teraz sie umyje zjem obejrze m jak m pierogi sa ruskie wiec z serem i ziemiakami:) do potem🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matmko! czy tylko ja mialam takie problemy z wejsciem na kafe??:o Deko mialas racje pomylilo mi sie dzis m jak m nie ma tylko jaklas straszna opera mydlana[barwy szczescia\"!tydzien temu bylam zmuszona to ogladac wiec wiem co mowie:P ja za to za pierogami z miesem nie przepadam:D te co dzis to wczoraj pierwszy raz w zyciu robilam a 2gi raz w zyciu jadlam i da sie zjesc;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanka chciala zebym z takim jednym poszla na wesele ale ze to wesele jest w sobote to chbya raczej odmowie:D a ten koles az dzis dzwonil do mnie:P za to w sobote do kina chyba pojde:classic_cool: to bedzie drugie spotkanie z takim jednym z ilowe:P nie pociaga mnie w nim nic:o nie wiem czy to nei ejst egoistyczne z mojej strony:o po prostu chce dac szanse no i nie skreslac od razu kogos kto waz pare kg za duzo;) ale tez nie chce mi sie cigle w domu siedziec jak moge sie z kims spotkac:D troche sie zle mimo wszystko z tym czuje ale zobaczymy jak sie to potoczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie nie wiem, bo każdy zachwala te pierogi ruskie.. a ja jakoś za nimi nie przepadam.. ale skoro niby takie dobre że je wszyscy prawie lubią.. to moze kidyś spróbuje.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
secik przecież spotykasz się z nim koleżeńsko.. jak będzie chciał cos wiecej to powiesz co i jak.. ale jak narazie to nie robisz nic co by miało powodować jakieś wyrzuty sumienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a noi jesli chodzi o wentualny związek to niewarto być z kimś w kim nic nie pociąga.. pewnie przez to uważania jestem ciągle sama, ale cóż nie potrafie być z kimś tylko dlatego zeby z kimś być.. -- a tamten z tym weselem to fajnieszy jest jakis??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko no wiem ze po kolezensku ale widzisz czasami jestem taka \"matka teresa\" troche:o a na koniec i tak zle wychodze i wszyscy moja naiwna dobroc wykorzystuja:o dzieki za to co napisalas:) moze zaczne myslec jak zolza:classic_cool:bedzie latwiej:P a ten od wesela to nie wiem:D bo go nie znam;) jak cos to jutro bym sie z nim zobaczyla:P no ale chbya jednak chlopakowi odmowie mimo iz chcial mi nawet fryzjera stawiac:D oczywiscie powiedzialam, ze przesadza troche:D ale chbya tyle to dla niego znaczy;0 powiem jemu , ze ja 3razy bylam sama na weseleu i tez zle nie bylo poza jednym razem;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może przejdź się z nim na to wesele.. --- eh no może by było łatwiej wtedy.. ale ja tak nie potrafie, byc z kimś kto sie zaangażuję a dla mnie to ni ebędzie znaczyć tyle co dla niego.. to wynika też zmojego egoizmu bo ja bym nie chciała czegoś takiego.. po co dawać komuś nadzieje na coś czego nigdy nie będzie.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko nie no nie przygotowalam sie [sychincznie na to wesele poza tym moje wszystkie mozli sukienki trzyma kolezanka jkuz miesiac a nie mam jej bo na wesele dzis sama m[pojechala i musialabym se buty kup[ic:o masz racje ja tez mna sile nie potrafie byc dltago ciagle sama jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja se na czacie powszalaloam:D jak cos to powiem jemu ze nie moge byc z kims kto pali bo nie po to ja prawie rok temu rzucilam palenie zebyc byc birnym palaczem:P tez spadam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️;) Eddi Setunie nie wie czy poznym wieczorem bedzie, bo przyjezdza jej sis , ktora przez 2tyg internetu nie miala:o wr milego dnia🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi tak sobie:o9 wczoraj na czat weszlam i teraz gadam z jednym takie pioerdoly:D ale juz na gg:D tak nude zabijam i zapijam:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na czacie czasem siedzę, to fajny sposób na zabicie czasu, nudy i samotności. Tylko ja to się boję, bo wiesz Seti jaka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×