Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

napisałaś deko choćby tutaj: \"dlaczego nie jest ważne? skoro ona ma być ładna/piękna ... to dlaczego ona nie miałaby tego wymagać od Ciebie??\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Cię to nie dziwi, nie mam zamiaru rozmawiać z kimś, kto świat mierzy w centymetrach i według swoich nieuzasadnionych kompleksów, próbując udowodnić innym, że są do niczego, tylko dlatego by siebie samego podbudować. To, co piszesz jest po prostu żałosne i niedobrze mi sie robi jak to czytam. Tak, jestem niska, za to dostałam po dupie nie raz, ale nie ja robię z tego problem, tylko inni ludzie, którzy są na tyle beznadziejni, że nie umieja tego zaakceptować i nie mogą zrozumieć, że nikt sobie wzrostu nie wybiera, to sprawa genów. Żal mi takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to tam bez róznicy czy mam wysoki czy średni wzrost... ale mnie ciekawi... ja się to przedstawia w stosunku do mężczyzn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stańczyku mówiłam ze zrozumieniem żebyś czytał... stańczyku to było odniesienie do tego wlasnie co było pisane wczesniej, że kabieta ma być piękna dlatego napisałam Wam tak żebyście zrozumieli ... kapujesz? jak nie to mi przykro niezmiernie... i kończę ten temat bo do ładu niedojdziemy ... i ewentualnie przeczytaj sobie ostatni post z tego wątku mojego autosrstwa... i niech już wszystko będzie jasne dla Cienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie takich rozan, ktore w sumie do niczego nie prowadza bo kazdy lubi co lubi i kazdy ma swoj gust;) wroce jak bedzie inny temat🖐️:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ty stańczyk głupoty gadasz że mi chyba włosy staną na głowie zaraz... a ciekawe kto wymyślił to 90/60/90 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak, jestem niska, za to dostałam po dupie nie raz, ale nie ja robię z tego problem,\" skoro jesteś niska to powinnaś szukać niskiego faceta taki przynajmniej Cię nie zbije ani nie zgwałci :-) mogłabyś się z nim całować bez problemów i w tańcu nie wyglądalibyście żałośnie NISKIE KOBIETKI DLA NISKICH FACETÓW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
secia zawsze możesz go zmienić w sensie tamat... wymyslec cos nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co? mnie to nie interesuje... masz ile Ci Bozia dała... nie mam powodu Cię krytykować z tego powodu... nie przekraślam człowieka z powodu wzrostu ... to by było żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam sie ze stwierdzeniem, ze niskie dziewczyny dla niskich facetow, to bzdura, spotykalam sie z wysokim i calowanie nie stanowilo problemu. I tym zdaniem kończę ten temat i nie chcę już tutaj tego typu dyskusji, mówmy o czymś innym, ja na temat wzrostu się już nie wypowiadam, a jeśli taki temat sie znów pojawi to ja odejdę z topiku. Bo mnie to wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
Hej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
Będą wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×