Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Gość Justynaaaa
Dziewczyny, czasami trzeba na siłę. Szczególnie wtedy, gdy w grę wchodzą ogromne emocje tam, gdzie ich być nie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myśl tak, Justynka, nie warto tracić ludzi, ktorych kochamy, bo są tak nieliczni na tym świecie przesiąknietym złymi emocjami, dlatego nie rezygnuj z powodu chwili z tych pozytywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
Nieważne. Tymczasem życzę dobrej nocy. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej... --- ja tak zrobiłam Justyś i żałuje do dziś... i już nic nie mówię na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
No właśnie, Karandash... Czasami trzeba się samemu usunąć z czyjegoś życia. Szcególnie gdy się kocha. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna-----> Czasami tak jest- tak zle i tak niedobrze...albo nie ta osoba, albo ta osoba, ale albo za pozno, itd.:O W kazdym razie trzymaj sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
Oj, Linger, warto! I jeszcze jak warto.:) Miłość jest piękna. Zawsze. O ile jest miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Justka, do tej pory nikt mi nie udowodnił, że warto. Zawsze się okazuje, że jednak był to mój błąd. Nigdy więcej nie chcę cierpieć, chce być zimna jak bryła lodu i nic nie czuć, kompletnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie..nowy dzien- nowe spojrzenie na wszystko. Ja uciekam powoli.. LInger, justyna, deko, Eddie, setunia jesli wpadnie tutaj- dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Krandash-->wypocznij, by jutro mieć siłę przetańczyć całą nockę ;) Życzę Ci miłej zabawy :D Czekam na relację, jak już będziesz \"po\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
Ale mnie nie musicie pocieszać. Niemniej jednak dziękuję Wam bardzo.🌻 Jeżeli chce się coś dużego budować, można to zrobić tylko na szczerości, a chęci muszą być obustronne o podobnej sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety często chęci nie idą w parze i jedna osoba daje z siebie wszystko, a inna prawie nic. Nie chciałam Cie pocieszać, tylko napisałam, że może warto to przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
Właśnie, Karandash, wypocznij, byś miała dostatecznie dużo siły na jutrzejsze szaleństwa.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
Linger, a ja jeszcze nigdy cierpiałam przez mężczyznę. Przyznam się, że chciałabym tego doświadczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka-->nie pragnij tego, bo to niszczy, bo to depcze godność i rani tak bardzo, że wówczas serce chciałoby się wyrwać z piersi, by tego bólu nie doświadczać. A potem to wszystko powraca - jak bumerang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
A Ty, Lingerku, nie pragnij być zimną. Fakt, że się nie cierpi, ale życie wtedy wydaje się być puste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje jest i tak puste, są tylko emocje ale poza tym to pustka, bo nie mam z kim dzielić tego wszystkiego. Chcę osiągnąć swoją ozięblość, wtedy będę szczęsliwa, żadne uczucie nie będzie miało nade mną władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Verba - \"Młode wilki II\" Ref. Oni mogą żyć ale tylko razem, Nie rozdzielaj ich, nie odzieraj z marzeń, Muszą ciągle iść na granicy tchnienia, Cienka linia określa sens ich istnienia. 1. On się zatrzymał, wypadek zabrał marzenia, Ciągle szare dni i odległe wspomnienia, Ona czekała, wierzyła, że się nie podda, Miłość nie pozwala rezygnować, Robiła wszystko żeby ciągle miał nadzieję, Szeptała wciąż - zobaczysz w końcu będzie lepiej, Musimy razem żyć i szukać pomocy, Gdy usypiał, ona walczyła w nocy, W końcu znalazła, niespodziewana wiadomość, Jakby z nieba zszedł Bóg i wskazał drogę po wolność, Trudny zabieg za wielką cenę, Brak pieniędzy odbierał nadzieję, Gdy nastał dzień, silniki zamilkły, Sprzedane gdzieś, żegnane w ciszy, Zrobili to, by kupić jego szczęście, Tylko wilki wiedzą jak życie jest cenne! Ref. Oni mogą żyć ale tylko razem, Nie rozdzielaj ich, nie odzieraj z marzeń, Muszą ciągle iść na granicy tchnienia, Cienka linia określa sens ich istnienia. 2. Nie chcieli spać, czekali w niepewności, Anioł Stróż dawno odszedł w bezsilności, Jednak udało się, tamta chwila wraca echem, Jutro zbudzi się i będzie tylko lepiej! Minie czas i wróci tam skąd przyszedł, Chyba ktoś na górze chciał by z tego wyszedł, Ktoś daleki ale pomogli najbiźsi, Przyjaciele - zwyczajne młode wilki... Teraz mijają świat kilometr za kilometrem, Znowu pędzą gdzieś niesieni przez powietrze, Już wygrali z życiem ale grają z nim dalej, Pokonali los bo trzymali się razem! Będą wiecznie gnać,nie próbuj ich zatrzymać, Zostawili ślad - idealną przyjaźń, W pamiętniku życia znajdziesz jeden wers, Nie zatrzymuj wilków bo jest ich coraz mniej! Ref. Oni mogą żyć ale tylko razem, Nie rozdzielaj ich, nie odzieraj z marzeń, Muszą ciągle iść na granicy tchnienia, Cienka linia określa sens ich istnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×