Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Linger z [pomarancza pilam jak faje rzucalam:classic_cool::) a czemu ciezko? u mnie tez ciezko na serio ma dosc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setuniu dlaczego ty tak niedbale piszesz, co? naucz sie pisać ładniej, dobrze? :-) ładniej i wyraźniej (bez błędów), żeby nie trzeba było się domyślać co jest napisane :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Secia-->też mam dość:o i właśnie dlatego mi ciężko:( Karandash-->zawsze można coś komentować, zapraszam do dyskusji:) Dekunia -->pa pa, :) Stańczyk-->chyba dziś nie w sosie jesteś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
so confused about your virtues disappointed at your sins neither up or down directions your sufferance now begins szukam odpowiedzi na tą zagadke... jedno słowo... miejsce w Polsce (to już wiem) najprawdopodobnie jakieś miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś czemu Ci ciężko... jak chesz napisz papapa slodziutenkich tez zaraz zmykam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kacje miłość
wybierz piątek albo sobote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekuś, nic nowego, więc nie bede Ci główki zawracać, może jutro będzie lepiej. Miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linger-----> bedzie lepiej;) grunt to sie wyspac i spojrzec na wszystko z \"nowej\" perspektywy;):) wiem po sobie;) Tez dzis mi optymizm cos szwankuje, ale mam nadzieje,ze jutro bedzie OK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklątka przedniowybuchowa
🖐️ ;) nie zagladam ostatnio, bo czasu mam coraz mniej :o huzar tez juz dawno nie zagladal :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklątka przedniowybuchowa
mimo to zobowiazuje sie dbac w wolnych chwilach o topic linger [pozdrawiam ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
Witajcie.:) Pozdrowienia z prowincji. Widzę, że stałe grono powiększyło się i osoby czasowo nieobecne wróciły na dobre.:) Bardzo dobrze. Miłego dnia.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanczyk,,,,,bo klaw \"ciezko\"chodzi[zacina sie]:o i musze mocno w nia WALIC! a wczoraj sily nie mialam i w ogole! 🖐️;) ja wybieram piatek, bo jest przed sobota:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
Cześć Wam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. wiem coś o tym Quit też mam za duże wymagania :D już zaczynam godzić z moją dolą singla... nawet nienajgorzej jest... chociaż czasem to sie płakac chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może trzeba zmniejszyć te marzenia? i zacząc je realizowac że tak powiem pomniejszone :D hehe Płakać dosłownie z tego powodu to chyba też mi sie nie zdarzylo, ale smutno było... a ostatnio jakoś częściej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uroda to rzecz względna... a Ty jesteś ładny? skoro masz takie wymagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie jest ważne? skoro ona ma być ładna/piękna ... to dlaczego ona nie miałaby tego wymagać od Ciebie?? ile masz wzrostu i wagi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to znaczy że ma być piekna/ z górnej półki wg. Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ostatnio sie nad tym zastanawiam... ale dochodzę do wniosków odmiennych ... oczywiście nie mogłabym być z kimś takim całe życie ... ale ... na chwilkę czemu nie ... --- ale powiem Ci że wydaje mi się że jak sie ktoś komuś spodoba i zauważy to coś w kimś ... to uroda już jest kwestią drugorzędną... ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×