Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Gość Justynaaaa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko setuni brakuje:D ale moze gdzxies sie dzisiaj bawi i nie moze dolaczyc;> :classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
Może jutro uda nam się spotkać w komplecie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to będziesz balować... :) secia napewno dołaczy... ona chociaż na chwilkę ale wpadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seciu-->Czekamy na Ciebie :D Karandash-->Ja tam nie mam wątpliwości, że będziesz się bawić wyśmienicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linger---> Jak tak piszesz to gotowa jestem w to uwierzyc:D;) Podoba mi sie Twoj optymizm;) A Wy jakie macie plany na jutro??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
Też miałam iść jutro na wesele. Ale udało mi się wyłgać, na szczęście. Także spędzę miło wieczór - z laptopem, jak zawsze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna---> tez mialam w planie jakies piekne wymiganie sie, ale koleznaka zapowiedziala,ze nawet mam nie probowac odmawiac i coz bylo robic...;) Dzis mam przed jutrem takiego stresa jakbym conajmniej sama wychodzila za maz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karandash-->Ja dziś wesoła, ale często smutno mi sie robi:(Tracę nadzieję, że ułoży mi sie wszystko tak, jak marzę. Nic z tych marzeń się nie spełnia. Plan na jutro mam taki, że byczę się caly dzień, mam tez zamiar poszukać dobrej manicurzystki w swoich okolicach :)(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
Karandash, i bardzo dobrze. Będziesz się wyśmienicie bawić. Może nawiążesz znajomość z jakimś interesującym kawalerem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karandash-->Pamiętaj łap welon (lub wiązankę) na oczepinach :D Albo lepiej nie łap, ja zlapalam welon 4 lata temu i zaczęło się pasmo moich niepowodzeń, czyli, rzecz jasna, wszystko odwrotnie, ale ja to tak zawsze mam, normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak ostatnio byłam na weselu rodzinnym, więc poszłam sama, bo jakbym kogoś zaprosiła (kolegę) to by się szemranie zaczeło... noi nawet było fajnie... tylko mi się tańczyć nie chciało jakoś... noi z przykrością musiałam odmawiać ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linger------> kazdy ma lepsze i gorsze dni. Mnie tez czasami wydaje sie,ze wszystko jest nie tak:O ale grunt to zachowac choc czesciowy optymizm i Ty go tez zachowujesz;) justyna----> wlasnie tez tak o tym teraz pomyslalam. Kto wie :classic_cool:;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
Hehe, Linger, niezłe z tym welonem.:) Karandash, przyznaj sie nam, może to Twój ślub i wesele, hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna---> niestety nie moj:P a swiadkowa tez nie bede. Jestem tylko kolezanka panny mlodej, a moj stres wynika z tego,ze ze wszytskich gosci znam tylko 2 osoby i to tak slabo;) Linger----> Zawsze jak rzucaja welonem to dziwnym trafem pada on jak najdalej ode mnie, wiec jutro na zlapanie go tez nie licze:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
Heh, a ja ostatnio postanowiłam pouszcęśliwiać ludzi i zrywam znajomości z tymi, na których mi zależy i którym zależy na mnie. Będzie bolało, ale tak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna----> Podobno nie mozna uszczesliwiac nikogo na sile... Nie zrywaj znajomosci z kims kto lubi Ciebie i kogo Ty lubisz. Bedziesz zalowala... Wiem z wlasnego doswiadczenia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×