Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

The Quiet Man normalnie mnie rozsmieszasz:D ale szukaj, szukaj tej \"ladnej\" \"najpiekniejszej\" tylko zeby Ciebie ona chciala;) nmo i zeby cos tam w glowce miala poza uroda i tym co trza by dzieci splodzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiedzmy niech Ci będzie (chociaż sie nie zgodzę, ale...)... tylko, że one też muszą walczyć o swoje, bo wiele osób z racji tego że są ładne uważa że są głupie... i one muszą udawadniać że nie są wielbłądem itd... wiele osób w tym również i Ty uważa, że mają łatwiej... co nie jest prawdą... bo nie ma nic przyjemnego w udawadnianiu że się nie jest wielbładem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile Ty masz lat? że tak słuchasz tych wielu osób... nie masz swojego mózgu, żeby wiedzieć co jest dobre a co nie... tylko bierzesz za pewne to co Ci mówią inni? To co mówią inni trzeba przefiltrować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i nie napisałeś mi co wg Ciebie oznacza ładna kobieta...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro wy chcecie wysokiego to my też mamy prawo do chcenia ładnej \"skoro ona ma być ładna/piękna ... to dlaczego ona nie miałaby tego wymagać od Ciebie??\" skoro wasi faceci mają być wysocy to dlaczego nie mieliby wymagać od was wysokiego wzrostu?? dlaczego niska dziewczyna ma mieć prawo do wysokiego faceta a brzydki chłopak nie ma mieć prawa do ładnej dziewczyny, co??? dlaczego ładna dziewczyna ma mieć wymagania a wysoki chłopak już nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam zdaje sie na los 🖐️:P co mi po jakims super przystojniaku jak charakter bedzie mial do niczego:o 🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie secia.. stańczyk jest taka zasada, że nie odpowiada się pytaniem na pytanie... Ja nie oczekuję od faceta by był piękny i wysportowany ... oczekuję natomiast by był inteligentny, opiekuczy i by mnie kochał ponad wszystko... ale żeby nie był zaborczy... nie będę cyniczna i nie będę mówiła że wygląd nie ma znaczenia - fakt wygląd się liczy... ale mówię już po raz któryś ... z kolei, że uroda jest rzeczą względną... jeśli jakiś mężczyzna mnie zafascynuję to napewną nie masą swoich mięśni, wzrostem czy urodą... ale tym czymś... jakimś urokiem wewnętrznym... --- tak sobie właśnie pomyślałam że pod tym wzgl. dobry jest ten net... nie wiesz jak ktos wygląda, a poznajesz jego wnętrze... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam to, co podał w linku \"TQM\". Filmik nie wymaga chyba komentarza, ale jednak się o niego pokuszę? Zwykły facet (wizualnie raczej nieatrakcyjny), sprzedawca telefonów komórkowych wychodzi na scenę, by zaśpiewać utwór operowy. Jury kręci nosami, ale facet zaczyna występ! I po prostu swoim glosem, wspaniałym talentem doprowadza jurorów oraz publiczność do niesamowitego wzruszenia i zachwytu. A nic na to nie wskazywało, iż występ ten będzie miał taki finał. Wniosek jest jeden, patrząc na wygląd i oceniając po pozorach czasem można stracić w człowieku to, co jest w środku i jaki skarb w jego wnętrzu spoczywa. Sęk w tym, by dać komuś szansę. Ale wiem, że niektórzy mogliby mieć z tym poważny problem. Ponadto filmik źle podpisany, bo to nie jest urywek z brytyjskiego Idola, tylko z programu \"Britain\'s got talent\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"TQM\"-->\"To dziewczyna powinna być ładna, takie są zasady\" buhhhahaaaa:D Gówniane są te Twoje zasady, jesteś pustym człowiekiem, który nie ma najwyraźniej pojęcia, co w życiu najważniejsze. Ale szukaj sobie tej pieknej, o ile taka będzie Cie chciała. Uroda przemija i zostaje nienawiść do tej osoby, która kiedyś tam była piękna, ale nigdy jej nie kochaliśmy. Nawet nie będę przepraszać za swoje słowa, bo nie ma za co przepraszać. Miałam ochotę to napisać i napisałam. To, co ostatnio obserwuje jeszcze bardziej umacnia mnie w przekonaniu, że nie ma co czekać na prawdziwą piękną miłość, bo faceci lecą tylko na urodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh co za dzień... miało mnie tu nie być, ale jestem późno wzasadzie, ale jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Deko, odpowiesz mi na maila? Wysłałam Ci ponownie pioseneczkę, myślę że tym razem uda się odsłuchać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe myślę że jest taka możliwość i Ci odpowiem :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stańczyk i jeszcze co do tych postów wyżej... ja mam 171cm wzrostu tyle chyba wystarczy jesli chodzi o wysoki wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jesteś wysoka więc zgodnie z twoim rozumowaniem - nie zasługujesz na wysokiego faceta bo przecież wysocy też chcą mieć wysoką tak jak ładne przystojnego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam duzo mniej Dekuś i mój wzrost nie wystarczy:( Ale może kiedyś trafię na takiego, któremu nie będzie to przeszkadzało. Chociaż oni wszyscy tacy sami 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linger który? ten poniżej wpisu deko? jeśli ten - to nie ale Ciebie też On dotyczy :-P :-D ponawiam pytanie: jakiej słuchasz muzyki? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tak, to przestań pitolić, że nie zasługuję na wysokiego, skoro jestem niska. Widuję na codzień wiele takich par i widzę, jak są szcześliwe, zaś w pracy jest pewien facet (bardzo wysoki) i zdaje się że mnie podrywa. Nie jest zupełnie w moim typie, ale wysoki i przystojny:D Więc nie generalizuj Stańczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stańczyk to wg Ciebie wysoka kobieta to jaki wzrost? Mi tyle wystarcza i nie chce więcej nawet o 1cm. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoka kobieta zaczyna się od 175 cm :-) średnia to przedział 170 - 175 cm :-0 niska to przedział 155 - 170 cm :-) a karlica to poniżej 155 cm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekuś, myslę, że jeszcze spokojnie mogłabyś oddać mi te 5 cm:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karlica powiadasz? Dobre sobie, ale jesteś beznadziejny:) Chyba nie widziałeś jak karlica wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stańczyk a czy Ty czytasz wszystko czy tylko to co chcesz? mam taką prośbę przeczytaj sobie ostatnią stronę uważnie i ze zrozumieniem... i zastanów się czy ja gdziekolwiek napisałam że piękne kobiet chcą pieknych? To wy tak piszecie a ja to odwracam żebyście mieli odniesienie... ale nie wiem czy to tak trudno jest zrozumienieć ...? a tak na marginesie ile masz wzrostu... ---- a i jeszcze facet mający 170 jest średniego wzrostu a kiebieta już wysoka... bo żadko która kobieta ma 180-190 cm wzrostu a facet i owszem całkiem często... jest to pewna różnica gdyż faceci z reguły są wyżsi... taka ich natura... geny itd. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno, dlaczego taki rozstrzał pomiędzy niską a średnią w cm\'trach? niska mieści się w 15 cm, natomiast średnia tylko w 5cm? Stworzyłeś swoją własną skalę w oparciu o swój przesączony zgorzkniałością umysł, naprawde mi Ciebie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×