Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

To może się spotkajcie z Tomkiem, zaoszczędzicie sobie szukania. Piękno to sprawa subiektywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula84
ten drugi tez okropny:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomku-->Skoro uważasz, że ten facecik jest tak przystojny to może się przerzucisz na inną płeć? A swoją drogą, jeśli wg Ciebie ten koleś jest taki przystojny to w takim razie masz inne wyobrażenie o pięknie i chyba Twoja dziewczyna wcale piękna nie będzie:o Zmień priorytety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podoba mi się, zupelnie nie moj typ, nie cierpie metroseksualnych:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula84
Nie no ten 2 koles okropny jakby troche rudawy:P ja lubie wysokich brunetów opalonych(nie solar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ) o uroczym spojrzeniu intaligentnych, uroczych ktorzy nie pomiataja kobietami i są wierni :] wkrzuć jeszcze foty innych facetów to może się znajdzie jakis w moim typie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście ten co Madziula pokazała. Quit co Ty pokazujesz? Oni są okropni... Ty masz jakieś skrzywione pojęcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula84
The Quiet Man mam wrażenie ,że Ty uważasz że facet wycackany to juz jest super ktoś i że każda musi na niego lecieć:/ ten koles osttani tez jest fatalny:/ to co ze brunet opalony:/ on jest obrzydliwie wycacnaky i sztuczny:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie podoba sie Tiziano Ferro ;) ale to tylko podobanie się, to jest facet na ktorego mogę popatrzeć, nieosiągalny i na tym to polega. Żadem zwykly facet nie wygląda jak gwiazdor, mimo że jest wielu przystojnych, skoro macie wymagania co do wyglądu i szukacie gwiazdy to serdecznie Wam współczuję:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula84
linger--> a co jest zlego w napisaniu jaki mam typ i pokazaniu kto jest bliski temu typowi?? ja nie mowe, ze z nim chcialabym być tylko ze wygląd jego mi odpowiada i tyle :o przeciez logiczne, że jest się z kims osiągalnym -nic nowego nie napisałaś - wydaje się, że chcesz pokazać swoją mądrośc zyciową a raczej mało jej posiadasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula84
zresztą sama piszesz,że Ci się tez Tiziano podoba więc co?? tez Ci mam współczuć:o tak samo piszesz o kims z kim nie b edzeisz i tak samo ja pokazuję fotki mojego typu,wiec nie rozumiem w czym masz problem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało posiadam? To, co piszę wynika z mojego doświadczenia, a mam troszkę więcej latek niż Ty, więc się nie rzucaj Mała i nie napadaj na mnie bez powodu, bo ja Cię nie obrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula84
a swoja drogą wg mnie Tizioano nie ma w sobie nic pociągającego no ale każdy ma inny gust - na szczeście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj ze zrozumieniem (choć nie wiem czy to dla Ciebie nie bedzie za trudne) mój post na temat Tiziano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula84
aha czyli uważasz,że wieej latek opznacza większa mądrość hahaha nic dodać nic ująć :] nie obraząsz??? ja pokazuje fotki mojego typu faceta a Ty piszesz,że w takim razie nalezy tylko współczuć wiec się peirw zastanów :o nie pisze,że tylko chce jego tylko pokazuje fotke - to nie przestępstwo Ty jakoś napisałąś kto CI się podoba i jest niby ok ale nam nalezy współczyć, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie, na szczęście. A przede wszystkim nie każdy ocenia ludzi w takich kategoriach jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula84
czyli wychodzi na to,że to Ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem bo ja wcześniej się wypowiedałam że się dla mnie charakter liczy ale nie warto się z Tobą wdawać w dyskusję bo widzę, że jedyne co umiesz to obrażać bo z czytaniem widze problemy :] poza tym wcześniej stwierdziłaś "jelśi szukacie gwiazdy" czy cos takiego, a ja tak nie napisałam nigdzie że chce super aktora, więc sama widzisz że piszesz coś a podstawy do swoich wypowiedzi nie masz :/ widać,że Twój wiek nie ma nic wspólnego z mąrdościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, nic dodać nic ująć. Napisałam, że na Tiziano mozna sobie miło popatrzeć, ale nie ma on nic wspólnego z realnym ideałem faceta, zresztą ideały nie istnieją. Realni faceci są inni, tych z fotek możemy oceniać tylko za wygląd, bo ich nie znamy, zaś w realu jest inaczej. A Wy pokazujecie fotki gwiazd TV i chyba próbujecie się takim wygladem sugerować w wyborze realnego partnera. Przynajmniej Tomek jest zapatrzony w swoje gwiazdy. Napisałam, ze Ci wspólczuję, bo zupełnie nie zgadzam się z tym, co napisałaś. A doświadczenie - czemu od razu je porównujesz z mądroscią? Gdzie ja napisałam, ze jestem mądra? tio Ty tak stwierdziłaś, że chce pokazać swoja mądrość, a ja napisałam tylko, że mam więcej lateok od Ciebiei kiedy byłam w Twoim wieku tez myślałam inaczej niż teraz, dlatego teraz jestem na tym forum i jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula84
The Quiet Man czy Ty lubisz Modę na sukces? bo mnie się wydaje,że ten koleś to własnie z tej telenoweli :D :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą nie mam zamiaru sie przed Tobą tłumaczyć, pisz sobie co chcesz i postępuj jak chcesz, a sama sie przekonasz za parę ładnych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula84
linger --> wtakim razie przepraszam i napisze coś jeszcze raz -- nie napisałam nigdzie że ten a ten aktor to moj ideał i szukam na jego podstawie dla siebie kogos w realu:) dałam tylko fotke Tomkowi bo jak widze kogo on pokazuje to mnie skręca:p pytał kto w takim razie jest przystojny wiec wysłałam mu 2 fotki i tyle. Ja szukam na ulicy i nie lubie lalusiów tylko twardo stąpających po ziemi, nie wymalwoanych:p tylko realnych i tyle wiec mnie zabolało,że napisałaś coś o współczuciu kiedy ja przeciez sie nie napalam na tych i nie twierdze,że chce tylko ich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przepraszam, ze się uniosłam. Jak widac każdy ma swój punkt widzenia, niech się go trzyma. Ja nie przekonam Ciebie, ani Ty mnie. Niech każdy idzie swoją drogą i postępuje jak mu serce podpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula84
linger ale teraz nie rozumiem - jaki jest ten Twój punkt widzenia?? co takiego robilas, ze jestes sma? nie dopuszczalas do siebie nikogo czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula-->nie uda mi się wytłumaczyc tego tutaj w kilku zdaniach. Po prostu zawsze sądziłam, że to nie ten, może miałam za duże wymagania, nie wiem, nie dawałam szansy komuś, bo nie odpowiadał mi juz na samym początku, teraz wiem, że gdybym poznała kogoś lepiej to może by cos z tego było, sztuka kompromisu. Nikt nie jest idealny, nie ma ideałow, ale to wiem dopiero teraz. Dlatego napisałam wcześniej, że trzeba dac szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiadkowo
skąd macie te reugłke:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w googlach jest pełno ... :D a ja to znalazłam dziś jak przeczytałam artykuł o singlach na onecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×