Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

przegapilam wlasny tysieczny post 😭 ide spac i wyplakac beznadziejnosc do poduszki :( p.s. jakby ktos pytal, w PL fajnie ale krotko bylo, zimno jak holerka. kupilam sobie fajne butki, z wegorza, nawet nigdy nie slyszlam o butach z ryby :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no ja tez pierwsze slysze zeby buty z wegorza byly wiem tylko ze wegorz nawet dobry jest :) pieczony nad ogniskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sniegu nie lubie :o przez 6 okraglych lat mnie zasypywalo doszczetnie , prawie mnie od reszty swiata odcinalo wiec sie nie polubilsmy :P na sanki jakies tam sie chodzilo z dziecmi i sie czasem bujnelo z gorki raz czy dwa ale zwykla codziennosc (chodzenie na zakupy , zaprowadzanie dziecka do szkoly przez zaspy pokolana) jakos sie z tym gryzla :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
¨🖐️:) Dea mam nadzieje ze sniegu do mnie tez nie poslalas:P Eternity heheh wstawaj juz ksiezyc poszedl spac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się!!P:D[cześć Dea za okrągły wpis! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 [ kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Buty z węgorza??????? Ja bardzo lubię węgorza ale.......jako wędzona rybę!!!! Rób fotę i ślij!!Niech ja to cudo zobaczę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos u mnie dzis mozi za oknem:Odobrze ze nie pada:)wczoraj lalo caly dzien:Pa dzis nawet sie slonko pokazalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ na kawke sie pisze, owszem, bo jeszcze sie nie obudzilam :o nici ze sniegu, bo tanca nie zrobilam, padnieta bylam no i nie chcialam wam ruinowac poranka ;) a wegorza to ja tez uwielbiam wedzonego, mniam! Ale butki calkiem fajne, jak znajde linka to podesle dzieki za bukiety, teraz to mam zapasy :D dealerka, odsun sie :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×