Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

aaaaaaaa no i wiedziałam ! mogłam zajrzeć zanim po dziecko poszłam nastukałabym i przestałoby padać i nie zmokłybyśmy aż tak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po deszczu ani śladu już nawet pani z kotkiem spaceruje na smyczy (mamy taką starszą panią,która codziennie gdy ciepło z kotkiem na spacerek wychodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_jasnej_cholewy
co za durny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_jasnej_cholewy
nie badz taka madra trzydziecho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholewa-samnick swiadczy ze wiocha jedzie:P nie podoba sie to nie czytaj a tym bardziej nie komentuj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Durny?, kurde jak by był durny to by nie przetrwał tyle na kafe zwłaszcza ze to reaktywacja poprzediego równie wiekowego :) Macham do wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś rano wstając z łóżka tak mi sie w głowie zakręciło że myślałam że pionu nie utrzymam :/ , @ juz nie mam 52 dzień :P na razie testy negatywne wychodza, chyba musze znaleśc taki z krwi, no do GP nie mam co iść, tu jak pół roku @ nie masz to dopiero sie kobietą zajmują :( nic, czekam, w poniedziłaek znowu sie przetestuj, chyba na ebay testy kupie bo zbankrutuje, przynajmniej bootsa karte nabijam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ komu nie machałam :) Ania my już wczoraj ogrzewanie odpaliliśmy bo aż po kościach rwało z chłodu i wilgoci (pada i pada :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gratuluję jeszcze żeby nie zapeszyć ;) a jakbyś powiedziała GP że planujecie i chcesz się dokładnie dowiedzieć żeby wiedzieć czy powinnaś już inaczej dbać o siebie albo podobny bajer który poskutkuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to ja trzymam kciuki!!!!!!! Na wszelki wypadek dbaj o siebie i rozpieszczaj ;) To u was nie ma jakichś normalnych testów ciążowych???? nasze to po ok 7 dniach od planowanego dnia miesiączki już pokazują i są naprawdę dość miarodajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my wczoraj nad morzem byliśmy :D:D:D słonko jeszcze opala ludzi prawie wcale pies mi się wyszalał (jest ktoś chętny aby mi ją wykąpać?) nażarłam się (bo najadłam to słabe określenie) smażoną rybką uważam,że udanie zakończyliśmy sezon letni nad morzem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Annna trzymamkciuki i pisz co i jak:) Izunia swietnie lato pozegnalas:)a rybka jest malokaloryczna wiec sie nie przejmuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annna obys anemii nie miala!!!bo wtedy tez sa problemy z @ kup test w aptece taki co juz po 7dniach wykrywa-trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×