Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

uwierz - wołowinka nie znudzi się nigdy!!!!! poza tym z różnymi dodatkami ma - raz olej z łososia,raz żółtko,raz odżywka a oprócz tego suchy do dyspozycji całą dobę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, ale na stronki nie, ja mam po prostu takie szczęście, wiesz? Na każdym topiku, musze pare razy zaliczyć stronkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my to potrafimy zdemoralizować :D Emmi od \"pięciu minut\" u nas i już czajnik się zrobił :D masz za poprzednia stronkę i za tę okrągłą topikową i za teraźniejszą 🌼 🌼 🌼 Izunia i dla Ciebie za którąś tam poprzednią (tą z łomotaniem;) ) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity :) ja już kiedyś nabijałam, niekoniecznie jako ja, a pomarańczka, bo w tym momencie nie chiało mi się ciągle hasła wpisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta wygoda z raz podawaniem hasła jest przecież świeżym nabytkiem kafeterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sunia 10 letnia , mix, ze schroniska, ale super psina, ze świecą takiego drugiego stróża szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są momenty, kiedy chcę tak cichaczem gdzieś machnąć, a tu nagle wywala mnie na nowej stronie i to od samej góry :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena :) ależ postanowienie :) I co tam będziesz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi 🌼 to się nazywa talent ;):D ja miałam kiedyś też ze schroniska suczkę owczarka podhalańskiego ktoś nam ją otruł :( 😭 nie zdążyliśmy jej nauczyć że ma od obcych nie brać tylko jeść ze swojej miski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×