Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja mam na obiad śląską z grilla (elektrycznego) facet ma smażone ziemniaczki do tego,a ja warzywka (postanowiłam na dietę przejść ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mi jeden buty wyslala te co pokazywalam Wam, te drugie tez powinny dojsc do srody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa niech się kasuje !!! całego topa nam nie zabiorą ! hehehhe ;) Hugo🌼 iiiii coś jeszcze miałam napisać i zapomniałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis gulasz bede robic, a wczoraj moja małża :p robila nalesniki z podsmazana kielbasa i serem,zawijala, moczyla w jajku (nie swoim) i w bulce tartej i znow podsmazala :D dobre byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki mam pytanko: jak sie przygotować na jutrzejszy scan??? czytałam że nalezy dużo pić i mieć pełny pęcherz - buuu a mi sie ciagle chce siku :D doradźcie bo mądrzejsze jesteście w tej materii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina stronkowe🌻 ja z knorra to kupuję gotowe w kartonie,tylko podgrzać!! pyszny jest żurek!! dobra też ogórkowa i gulaszowa (bo pikantna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna kłamczucha :P wiem co chciałam - napisać co mam na obiad :P:D dziś chicken drumsticks z patelni gulasz mialam wczoraj - stary zrobił a ja tylko ziemniaki obrałam ;) Ania ja sobie nie przypominam żeby kazali mi pić dużo wcześniej - przed samym badaniem można wchłonąć buteleczkę wody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek hehehe sie mi skojarzylo:P hehehe ale z serem ale pewnie tez nie malza hihih sorry humor mam-dawaj przepisa sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek Ty to masz zdolnego chłopa, mój niestety leniuch patentowy i na haslo obiad narzuca kurtkę i jedzie do turka po żarło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek Ty to masz zdolnego chłopa moj na hasło ty dzisiaj gotujesz narzuca kurtkę na kark i do turka gna po zarło - leniuch jeden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania muszę powiedzieć,że odruch całkiem całkiem ma twój małż ;) ważne,że na ciebie nie zwala całej roboty!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurde jego raz . Wyjdz czlowieku na faja i juz w temacie nie jestes :D Ale plodzita panny no no. Okolice Ełcyka jestem Laski ziomalki .Wiecie gdzie to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie piła na siłę...pęcherz pełny,przejedzie ci chłodnym i....powiesz - przepraszam,ja siusiu muszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepsi aaaaa...to w E/lku zostawiłam torebkę w barze w hotelu i barman odniósł i tam widziałam pierwszy raz fotoradar tyłem do przodu,aby motory cykał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×