Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja sie napalila na fryca ino nie moge nic sobie znalesc hihi moze macie jakies fajne przyklady?? na poldlugie-srednie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka wycieniuj boki, zeby takie pejsy byly i z tylu niech Ci wycieniuje ja mam juz malej spakowane prezenty i schowane, musze jutro jeszcze te barbie design pakupac,bo te co mam to takie drobnostki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak chcesz taka fryzure, to moze idz niech Ci koncowki zrowna i dlugosc wyrowna i bedziesz miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na gg widze ze nasza pani Kasia tez u fryzjer byla, kuzwa co Wam, tylko ja bede taka obrosnieta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale pomalowalas sie niedawno nie??? hehhehe ty no zeby nie byly zjebane to bym nie obcinala a tak... no nic moze zajde dzis sie umowie do innej oczywiscuie niz kiedys .; nowy fryzjer widzialam jakas mloda laska moze nie zrobi mi na stara pizde wlosow hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stronkowe^🌻 mi sie bardzo podoba ta pierwsza fryzurka co Ciastek wkleila:) ale to nie na moje klaki:O dopiero by szopen byl:P ja mam fryzjera we wtorek w pl:D ale tez musze duza sciac:Pbo mam tak popalone te wlosy ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelam glaskac te moje drzwi i juz mam dosc a dopiero w polowie jestem:Ppo co mi tyle drzwi w domu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to hugo jakis nowy fetysz :p z tymi drzwiami chlopu wyglaszcz a nie za drzwi sie bierzesz :D;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj od starego sie dowiedzialam jak po nl karaluch sie nazywa : kakerlak tylko nie wiem czy tak sie pisze, hehehehe tam z nimi az 3 pracuje kakerlakow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wlasnie wczoraj na lekcji mialam o insektach i byla tez nazwa karalucha:D az mnie potrzepalo na sama mysl o nim hihi Pestka fryzurka fajna znasz lepiej swoje wlosy-ja bym od razu miala krecone i szope:Pale moze Ty masz inne wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obcykałam linka z biżuterią i wyszło mi że : fioletowy komplet jest dla Hugoliny niebieski komplet jest dla mnie,a dokładnie dla chrześnicy mojego komplet czarno -czerwony Ciastka tak samo jak bransoletki zielona i brązowa przyznawać się kto zamówił czarny wisior :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka mi też się najbardziej podoba pierwsza fryzurka z linku Ciastak Coś bardzo podobnego jak ta,którą chcesz miałam w liceum,tylko tył był podcięty krócej niż przód. Nie wiem jakie ty masz włosy,ale ja swoje na szczotce prostowałam i układałam po myciu, więc wyglądały sianowato i takie nastroszone. Dopiero na następny dzięń przypominały właściwą fryzurę. Jeśli masz gęste włosy i co sie kręcą to odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeejj no jak nie wiecie .; juz nie mam miotly nie ino proste hehehehhe umowiona jestem na wtorek hihiih supcio hhehhehe no teraz na gwalt musze szukac fryza fajnegoooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio bylam u fryca wlosy mam do ramion i postoponiowane ale nie jestem zadowolona mam caly czas spiete w taki powiedzmy kok :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glowa mnie strasznie boli :( Iza i jak, zadowolona? a jesli chodzi o wisior to tu zamowienia nie bylo na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×