Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

pestka zle szukasz :D ja znalazlam "Wypadanie zębów zapowiada powodzenie w interesach." interpretacje snow zawsze traktuje po swojemu, dotąd szukam takiej ktora mowi ze to zapowiedzi dobrego :D przynajmniej nie sciaga sie myslami jakis nieszczesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o proszę Współcześnie uważa się, że wypadania zębów zapowiada powodzenie w interesach. Jest to również pozytywna wróżba dla naszej sfery emocjonalnej i zapowiada, że będziemy szczęśliwi z bliskimi osobami, jednak będzie to wymagac od nas trochę wysiłku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy zle czy dobrze :( 3 senniki oblecialam w necie i jeden mam w domu normalny i wszedzie pisze zle :( mam nadzieje , ze twoje bedzie bardzeiej trafne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Ciastek najpierw remont a potem przeprowadzka!! w syfie mieszkać nie będziecie! a ten cwany- przeprowadzajcie się....bo u niego kiła i mogiła,a u was czyściutko Pestka bierz interpretację Pudełka!! miałam taki okres,że chyba ze 3 noce pod rząd śniło mi się,że mocno zaciśnęłam szczęki i ząb mi sie ułamał,potem połowa tego ułamanego wypadła,a reszta zaczęła się ruszać i zanim z tym ruszającym się zębem dotarłam do dentysty to się budziłam ze strachem uwierz,nic złego się nie stało!! ani nikt nie umarł,ani nie zachorował,kompletnie nic :) no łba jeszcze nie kupiłam,bo twarzy tych lalek można się przestraszyć! poszukam jeszcze,może Barbie też robi takie łby....a jak nie to poszukam najmniej strasznej twarzy :P tak szczerze to wolałabym kupić normalną lalkę,no ale skoro łeb ma uszczęśliwić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie czy to,że dziecko rodzi się ze złamanym obojczykiem to naprawdę częste jest? bratanica mojego kilka dni temu się urodziła (moje siódme dziecko dla którego prezent mam kupić) właśnie ze złamanym obojczykiem i lekarz powiedział,że to nic strasznego,bo średnio co 10 dziecko tak się rodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka nie szukaj juz nic po tych sennikach! i glowa do gory :) Izunia ja bym powiedziala, ze to przy porodzie cos zrobili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lekarz zawzse bedzie kryl swoj tylek mowiac, ze to czesto sie zdarza.. no ale moge sie mylic nie znam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym obojczykiem to nie wiem czy jeden na 10 ale dosc czesto pozniej kaza tylko tak specjalnie raczke wiazac zeby dziecko nie machalo i dosc szybko sie goi to przez to ze maluszki maja delikatne kosci i przy porodzie latwo to uszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej mi sie snily ciagle psy jakis miesiac temu , ale ie sprawdzalam tego , dzis sprawdzilam i pisze , ze to falszywi przyjaciele co duzo brzechaja , ze bede miala przykrosci z ich strony i ... sprawdzilo sie przeciez mialam z ta znajoma ostatnio niemile relacje .. co do obojczyka , to moj M urodzil sie ze zlamanym czy ze zwichnietym , nei wiem :D i jakos zyje i nic go nigdy nie boli , tez slyszalam ze to sie czesto dzieje , i ze nie grozne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się pierwszy raz spotkałam ze złamanym obojczykiem u noworodka i mnie to delikatnie mówiąc zdziwiło,że to częsta przypadłość oni właśnie mają tej małej nie zakładać jednego rękawka,aby nie machała raczką i ma się to samo wyleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pudelko ma racje dosc czesto dziecko rodzi sie ze wlamanym ogojczykiem jesli: -raczka ulozyla sie inaczej niz trzeba...np z tylu -dziecko bylo duze -a czasem dzieci rodza sie tak ze glowa i raczka wychodza razem...tak bylo z dziewczyna ktora lezala obok mnie na sali jak i ja rodzilam jej dziecko nie dosc ze wazylo ponad 5kg.to na dodatek wlasnie najpierw szla raczka z glowa i to spowodowalo zlamanie obojczyka ale gipsu nie zakladaja ...to zamo sie zrosnie...tak jak ciemiaczko...tyle ze trzeba zeby trzymalo z przodu na brzuszku ta raczke :) wiec nie martwcie sie to nic powaznego na 100% zreszta jak chcesz to poczytaj na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek mi tez bez krwi .. moja Gabi tez rodzila sie z raczka , znaczy najpierw reka pozniej glowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym zaraz pomyslala, ze cos przy porodzie poszlo nie tak jak trzeba ;) ale jak mowicie, ze to nic groznego to dobrze! na przyszlosc jakby co to bede spokojniejsza ;) ktos wlaczyl jakies przyspieszenie czy jak? czas mi ucieka :o masakra jakas normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzien dobry i znowu piatek ;) dobrze, ze nie pospieszylam sie jednak z prezentami ;) w tym roku u mnie ogloszono, ze kazdy dostanie tylko jeden prezent wczoraj zrobilismy losowanie, ustalilismy kwote i kazdy wylosowal sobie jedna osoba i jej robi prezent. Nie mozna powiedziec komu sie robi i trzeba wydac tyle ile ustalilismy, ani grosza mniej ani wiecej ;) z zabawy wylaczone sa dzieci a raczej dziecko bo jest tylko jedno ;) osobiscie jestem ZA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, ze dzis piatek bo ten tydzien jakis koszmarny wszystkiego czego sie dotknelam to sie pieprzylo czasami sa takie tygodnie co? wszystko ale to wszystko pod gore horror jakis ;) ogladacie serial flash forward? jesli nie to polecam zajebisty jest serial tworcow zagubieni poki co jest chyba 10 odcinkow serial powstal na bazie ksiazki chyba sobie kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam caly grudzien pracowac do 17 ale jednak ktos z gory sobie przemyslal i sprawa stala sie nieaktualna ciekawa jestem czy po swietach beda kazali nam przyjsc do pracy czy moze jednak wolne bedziemy mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Wczoraj napisalam posta i poszedl w eter:O Jak ja sie ciesze ze dzisiaj piatek:Dpogoda okropna brr a od niedzieli ma byc naprawde zimno:O Ciastek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zimno ma byc,prawda w niedziele mozna na zakupy sie wybrac bo niedziela handlowa,pojedziemy chyba poszukac cieplej kurtki dla naszej gwiazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas kazda niedziela handlowa :D a tlum jakby jedyna w roku :P ciastek 🌻 ja tez sie ciesze ze piatek bo na diecie jestem a od piatku moge normalnie jesc;) euforka super pomysl z tymi prezentami, u nas to i tak spadloby na mnie zeby wszystkim kupic:O beznadzieja dlatego ja obrazona oglosilam ze jak mam kupowac prezenty to ja nie chce dostac, bo sama to sobie zawsze moge cos kupic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak nie musze to w niedziele nie jezdze na zakupy-wlasnie przez te tlumy:P Prezentow pod choinke jeszcze niemam:O i pomyslu tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no euforka tak jest :D i jak sie ztydzien zle zacznie to i caly taki :( HUGOOO GDZIE FOTYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×