Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

tylko 4kg ?:p a coz to jest,ja nie powiem ile mam,a o odchudzaniu mysle od wakacji,ale mysle tylko hehehehehe,chociaz moze sobie zakupie amerykanskyyyyyyyyyy specjal (plastry lub syrop)prawdopodobnie dziala zwie sie PATCH ok50e kosztuje,jakos nie moge zmusic sie do diety no cholera ;-),chociaz i tak malo jem ale nieregularnie w tym sek eternity swinka gubi zabki hehehe uwazaj zebys trafila w moment wypadania hehehehe(zartuje)naszej wypadl na naszych oczach zaraz nowy wyrosl,nasza to piznieta nie da sie zlapac tylko skacze jak najeta,cale trociny wokol narozwalane,a sraaaaaaaaaaaaaa eternity mowie ci matkoooooooooo i corko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeee tam diety :p tego nie wolno , tego nie powinnam i wyrzuty sumienia po małych grzeszkach .... a te 4 to minimum - jakbym chciała tak dokładnie policzyć ile mam za dużo od mojej normalnej , prawidłowej wagi to będzie z 7 :P jedyne co mnie pociesza to to że większe rozmiary na razie omijam z daleka ;) trzymam się jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih a to swinki :D sluchajcie wlasnie wszamalam kawalek ciasta - skubanca :D:D o ludu ale mam diete :P:D hihhihih tylko slowna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to najlepsza dieta ze wszystkich ! ;):D oj poniedziałki ... ale z drugiej strony powinnam się cieszyć że jest gdzie iść pracować w zeszłym tygodniu w środę powiedzieli "dziękuję" kilku osobom i z resztą dziewczyn myślałyśmy że to samo usłyszymy w piątek pod koniec roboty tym bardziej że zamówienia mniejsze w przyszłym tygodniu ciekawe jak długo my zostaniemy jeszcze ? aaaaaaaa i w środę jeszcze jakaś kontrola ma być - firma ubezpieczeniowa z tej okazji zrobili nam ćwiczenia p/poż i boss przypomniał żeby mieć porządek na stanowiskach pracy i żeby mówić prawdę jak będą z nami chcieli rozmawiać , tzn że praca jest bezpieczna i nie mamy zastrzeżeń hehe ten fajniejszy (i przystojniejszy ;) :P ) boss bo ten co się czepiał wcześniej to stary siwy dziadek :P idę sobie naszykować rzeczy na rano to pośpię 10 minut dłużej ;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no wiem Eternity wiem szkoda tylko, ze ten urlop trwal tak krotko zostalo mi jeszcze drugie tyle ale pewnie wykorzysta sie przy swietach milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) o ruskich tabletkach na odchudzanie z tasiemcem opowiadała mi koleżanka,okropieństwo bleeeeeh! ale fakt -chudnie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas ciepelko,choc nie powiem z rana bylo zimno a z tym tasiemcen to naprawde totalna glupota i obrzydlistwo,zebym wazyla nawet ze 100kg.to bym czegos takiego nie polknela :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z tym tasiemcem pozniej sie dzieje? no to pierwszy dzien pracy zaliczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh jak przystalo na godzine glodna jestem :D chcialam sobie wage kupic, taka lazienkowa, szklana bo nie mam zadnej w domu stare juz dawno wyrzucilam , bo zle wazyly :P:D :D :classic_cool: pojezdzilam troche po sklepach i same drogie sa :o kiedys widzialam takie za 50-60zl a w sklepach ceny 150-200 :o no i zastanawiam sie czy kupic sobie taka co mierzy tkanke tluszczowa i wode to w ogole dziala w tych wagach czy to tylko pic? wiecie cos na ten temat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa no i musze sie pochwalic, ze od wczoraj slodze kawe o jedna lyzeczke mniej zamiast 3 sypie 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamowilismy dzis okna :) za 3,5 tygodnia beda :( no ale grunt, ze roboty ida do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak milo ;) stawiam 13600 |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| ;) i po lisciu salaty jeszcze;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wag do wazenia?? mysle , ze normalne , bo elektroniczne chyba oszukuja z lekka :) jesli o to chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×