Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość janaczka@wp.pl
Adiii: Kamień z serca! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
naprawde nie wiecie w jakie bagno się pakujecie za kilka miesięcy zajrzycie na to forum i sami tak oto napiszecie do ludzi którzy będą zaczynali pracę w tej is\nstytucji wiem z doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuuuuu
witam mam pytanko w poniedziałek mam rozmowe w Jaworznie ale praca w Skoku w Katowicach. powiedzcie mi prosze czy naprawde jest tak zle jak niektórztych piszą bo mam mieszane uczucia z przewaga tych negatywnych :( bardzo proszę o jakąś podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex53_2008
Witam wszystkich zainteresowanych tematem SKOK:) 13-tego wybieram się do Poznania na pierwszy etap rekrutacji do Skok Jaworzno. Z tego co tu przeczytałam wynika, że na wstępie są 2 rozmowy z przełożonymi, a później jeszcze odgrywanie scenek sprzedaży... Szczerze powiem, że troszkę mnie to martwi :/ czy rzeczywiście tak jest na tym pierwszym etapie? czego mogę się spodziewać o o co kaman w ogóle... Będę wdzięczna za jakąkolwiek podpowiedź jak to w ogóle wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś podać jak wygląda podstawa w oddziale w Warszawie ? I w ogóle w którym Skoku jest najlepiej [Unii Lub., Chmielewskiego, Stefczyka...]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debilnetoooooooooooo
w skok ADAMSKIEGO tez są wyjazdy an szkolenia??? czy mozna odbyc je w danym miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnal&marysia
Ja też 13 mam rozmowę w Poznaniu :) Alex skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex53_2008
Jestem z Gniezna a Ty Krasnal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnal&marysia
Ja jestem z Łubowa, ale wysyłałam podanie o pracę w Gnieźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex53_2008
DO KRASNAL... jedziesz pociągiem? Jeśli zechcesz możemy spotkać się w pociągu... Razem zawsze raźniej:) daj znać na forum, albo na maila oleczka591@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnal&marysia
Hej i jak tam wrażenia z rekrutajcji w Pozaniu, mnie niestety nie udalo się przejść dalej, a Tobie Alex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELENAK-87
WITAM, WCZORAJ BYLAM NA ROZMOWIE W SKOKU, DZIS ZADZOWNILI DO MNIE I UMÓWILI SIE NA 2 ROZMOWE CZY MOGE SIE SPODZIEWAC UMOWY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny naprawde tak zle jest w tej pracy??ja wlasnie zrezygnowalam z obecnej na poczet skoku i jestem przerazona tym co czytam.jade na szkolenie 7 lutego jedzie ktos w tedy moze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia22110066
kunyszaczek skad jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia22110066
ja :( czekam na tel , skoro jescze nie zadzwonili to juz pewnie nie zadzwonia :( długo czekałas na odpowiedz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tez z krakowa jestes??kiedy mialas rekrutacje??do mnie zadzwonili po 4 dniach jakos tak.a znasz kogos kto pracuje w skok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia22110066
ja z Wlkp. rozmowe mialam 19.01 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia22110066
mysle ze jak nie zadzwonili to juz nie zadzwonią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia8805
ja mialam jechac na szkolenie 7.02 ale niestety sesja pokrzyżowała moje plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia8805
nie ja z warmii i mazur. a co do szkolenia tonie wiemnie zostal jeszcze wyznaczony kolejny termin byc moze bedzie to 21 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia8805
kunyszaczek szkoda ze nie jedziesz troche pozniej bo bysmy sie spotkaly na jakiejs stacji i dojechaly razem. a z tego co wiem do tej willi jest kawalek drogi ze stacji pkp. nei wiem czy tam jezdza jakie spodmiejskie autobusy wiec pewnie najlepiej taksowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia8805
ehh..;/ ja wlasnie tez mam takie obawy i odczucia... dzis bylam podpisac dokumenty kadrowe i wlasnie sie dowiedzialam dokladnei gdzie ta willa;) sprawdzilam sobie w necie i powiem ze fajna, wyremontowana,, pokoje sliczne i lazienki tez;) a wlasnie o to tez sie martwilam jak to wszystko bedzie wygladac. a jeszcze takie pytanie do Ciebie z innej beczki:) czy posiadasz wlasne konto, bo ja takiego nie mam no i jak dzis bylam podpisac te dokumenty to powiedziano mi ze bede miala zalozone konto w skoku i tambedzie wplywac moja wyplata, ale ja chyba wolalabym zalozyc konto w innym banku. nie wiesz czy musze miec te konto w skoku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no nie wiem ja swoje mam i nic takiego mi nie mowiono.zdziwiona jestem trochu bo tez wole przy nim pozostac.a kiedy jedziesz??ja trochu przerazona jestem jak czytam opinie innych.znasz moze kogos kto tam pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia8805
ja jade w nastepnym terminie jaki wyznacza po tym szkoleniu ktore zaczyna sie 7 lutego. tez bylamna poczatku przerazona jak to wszystko czytalam ale doszlam do wniosku ze krytykowac potrafia tylko ci ktorym nie wyszlo i dzis rozmawialam z dziewczynami ktore pracuja w moim oddziale i powiedzialy ze to nie prawda i ze mam nie zwracac uwagi na takie rzeczy:) mam nadzieje ze po szkoleniu zajrzysz jeszcze tutaj i powiesz mi cos wiecej na temat szkolenia i egzaminu jaka atmosfera tam panuje i wogole zebym nie byla az tak bardzo przerazona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_łódź
cześć wszystkim wybiera się ktoś może na szkolenie 07/02/2011 do Władysławowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_łódź
jeśli ktoś wybiera się na to szkolenie do Władka od 07/02 dajcie znać mzajaczkowska83@wp.pl razem zawsze raźniej :-) ja jadę z Łodzi,pociąg do Gdyni mam 06/02 ok.6 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×