Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość w wawie rekrutuje
między innymi jeden koleś co wygląda jak pedał i uważa się za bóstwo, omijać SKOK z daleka pomijam już zarobki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkolenie we władysławowie
oczywiście chodziło mi o szkolenie w listopadzie czyli od 06.11.09 do 20.11.09 Mały bład się wkradł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mam pytanko; byl ktos moze na rozmowie rekrutacyjnej do SKOKU JAWORZNO i moze opisac jak wygladala ta rozmowa?? do mnie dzwonil facet, jak spytalam czy bedzie to rozmowa indywidualan to powiedzial ze tak ale czytajac te posty zastanawiam sie... moze tak powiedzial tylko a okaze sie ze bedzie 10osob ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnosnie SKOKU KOpernik to na dzien dobry mialam 1600zl brutto, wiec chyba nie tak zle jak na poczatek. ale atmosfera byla beznadziejna wiec zrezygnowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopciuszek1
Witam! Czy ktoś pracuje bądź był na rozmowach kwalifikacyjnych w SKOKu PIAST? Jutro idę na rozmowę i tak zastanawiam się czy proces rekrutacji jest podobny jak np w Stefczyku czy Skoku Jaworzno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozek
Dzis bylem na rozmowie w SKOK stefczyka, ogolnie mila atmosfera, bylo 8 osob, wpierw byla ankieta dotyczaca skoku, ile placowek, roznice miedzy kredytem i pozyczka itp.Druga czesc to przedstawienie dlaczego akurat Ja na to stanowisko. Trzecia czesc to praca grupowa, tzn jak zachecic klienta do oferty. Na koniec ankieta o umiejetnosciach i zarobkach. Maja sie do piatku odezwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekunka
czy jedzie ktoś z Warszawy na szkolenie do Władka 7 grudnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kopciuszek1
Ja bylam na rozmowie w Skok Piast, pierwsza rozmowa w centrali w Tychach, druga w Katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaga
a możesz powiedzieć coś więcej na temat rozmowy kwalifikacyjnej, która odbyła sie w tychach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agaga
Pytania raczej standardowe o doświadczenie, scenka sprzedażowa, jak pozyskać klienta. Pytaj jak coś jeszcze chcesz wiedzieć. Plany na placówkę nie ma indywidualnych Acha zarobki tam chyba marne ja na 2 rozmowie na pytanie ile chciałaby pani zarobić powiedziałam 1400 netto, to jakoś na mnie dziwnie popatrzyli, to już Pani na początek chciałaby tyle zarobić( na umowie próbnej)... Ja byłam na tej rozmowie rok temu, może się teraz coś zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tam byłam
Ja brałam udział w rekrutacji do Skoku Stefczyka. Było tak jak opisuje wyżej Józek. Po tej grupowej fazie byłam na rozmowie (pomijam, że musiałam dojechać ponad 50 km), myślałam, że dobrze mi poszło, ale potem dostałam odpowiedź, że jednak nie zostanę przyjęta. Miała to być nowa placówka i oferowali 1500 zł netto. Przypuszczam, że to ze względu na brak doświadczenia - byłam ledwo po studiach dziennych. W sumie to byłam tam chyba jedyna bez doświadczenia. Ale gdzie znaleźć pracę bez dośw.? Nawet jako sprzedawca w markowym sklepie można nie mieć szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok wesoła
Witam! Ja byłam na rozmowie w SKOK Wesoła, było bardzo miło, rozmowa 20 min., tylko z jedna osobą, po tygodniu odpowiedź-pozytywna. Jutro mam usłyszeć szczegóły zatrudnienia oraz wysokość wynagrodzenia, 2 tyg. szkolenie też jest na Śląsku. Kiedyś byłam na rozmowie w Stefczyku, paranoja jakaś!!!! Zachowują się jakby nie wiadomo kim byli, a my jakbyśmy się ubiegali co najmniej o stanowisko dyrektora!!! Kilka etapów, rekrutacja grupowa i odgrywanie scenek.. A czy ktoś Wie jak jest w SKOK Wesoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris123
Witam! ile zarabia doradca finansowy a ile starszy opiekun finansowy w Skoku Stefczyka? CZym różnią się te stanowiska? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok wesoła
Witam! Już wszystko wiem! Na okresie próbnym najniższa +100zł dodatek ubraniowy+ premie. Praca zapowiada się bardzo fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, byłam na rozmowie w sprawie pracy do SKOKU (zachodniopomorskie). Rozmowa trwała około 20 minut, przeprowadzały je 2 panie. Pytania - co wiem o Skoku, rozwinąć skrót SKOK, ile placówek, kto założycielem. Co chcę rozbić za 5 lat, co zyska SKOK zatrudniając mnie, co poza pracą za biurkiem mogę robić dla SKOKU, jakiego wynagrodzenia oczekuję? Miła atmosfera, wyniki poznam w środę tzn 22 lutego a już 29 wyjazd do Władysławowa na szkolenie miałby być. Obawiam się, bo nie mam żadnego doświadczenia (praca za granicą fizyczna) i miałaby to być moja pierwsza praca. Jestem po studiach. Czy jest osoba która była na szkoleniu i mogłaby napisać nieco więcej o nim - jakie zajęcia, egzaminy, kadra, atmosfera itp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx24
a czy ktoś z Was pracuje w SKOK Śląsk ruda sląska? proszę o opinie...jakie stawki i przede wszystkim jaka atmosfera? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L...
Witam Czy ktos wybiera sie na szkolenie do władysławowa od 8 marca?? Jesli tak to prosze o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryśka 24
nie wiecie przypadkiem ,kiedy ma się odbyć następne szkolenie we władku,czekam na wnik rekrutacji,powiedzieli,że zadzwonią czy tak czy tak....a nie dzwonią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona217
pracuje ktoś w skoku kopernika woj. dolnośląskie ?? jakie sa zarobi jakie premie i czy osiągalne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita26
Czy wie ktoś może jak przebiega rozmowa w Skoku Kopernika w woj. dolnośląskim i jakich pytań ewentualnie należy się spodziewać? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryśka24
czy już wiadomo czy zakończyły się już rekrutacje i kiedy jest najbliższy termin szkoleń,czy ktoś z Was został już poinformowany?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 czerwca zaczyna sie szkolenie poczekaj do poniedziałku zazwyczaj na tydzien przed rozpoczęciem szkolenie informuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx85
czy jedzie moze ktoś na to szkolenie od 14 z okolic śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryśka24
przykro mi bardzo,ale nie zadzwonili,więc nie jadę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsnienie
proszę napiszcie jak wygląda szkolenie - w jakich godzinach zajęcia? przerwy obiadowe przewidziane? w weekend też coś się dzieje czy jest wolny? z góry dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkolenie przeważnie od 8 30 do 16-17 w sobote chyba do 13 a niedziela wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemo
jutro mam odwiedzić palcówkę i to ma być ostatni etap... czy ktoś z was był już na takim spotkaniu? czego mam się spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meta
hej, czy wybiera się ktoś na szkolenie do Jaworzna 28 czerwca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meta
a wie ktoś może jaka jest podstawa po okresie próbnym w skoku Jaworzno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×