Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość Sassy1234
prawie nigdy nie dostalam tyle co wpisane jest w umowie, zawsze jest wiecej- dochodza premie miesieczne, kwartalne, polroczne, roczne i wszelkie dodatki. w zaleznosci od wykonanych dzialan i efektow premia jest wieksza- to chyba logiczne i oczywiste. ci co sie wypowiadaja , ze zarobki w skok są nędzne to tylko wynik wlozonej pracy. dostajac 1400zl netto w miesiacu mozna zarobic ponad 2tys. ale to tylko zalezy od tego w jaki sposob wykona sie prace.. ja osobiscie powiem, ze nigdzie nie zarobilabym wiecej z wyksztalceniem srednim (jestem w trakcie studiow), pracuje tam 1.5roku i pensje mam taka jakiej nigdzie by mi nie zaoferowali. ja jestem bardzo zadowolona, a atmosfere w biurze wlasnie tworza ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momotek
@ja pracuje w skoku adamskiego aplikację składam w Toruniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok adamskiego
no więc w skok-u adamskiego pensja taka sobie, nie nastawiaj się na kokosy, na rękę około 1200 zł plus premia uznaniowa, no ale są oddziały, że trzepią tej premii dużo, wszystko zależy od sprzedaży i należności (trzeba ich pilnować) Ale szefostwo spoko, no i zajebisty zespól, naprawde super paczka. Rozmowe mialam dawno i nie pamiętam pytań, ale raczej postaw na pewność siebie i przebojowość. Strój klasyczny, raczej bez ekstrawagancji :) powodzenia na rozmowie i daj znać jak ci poszło:) jeśli się dostaniesz, to na pewno będziemy się widywać, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia_86
Witam! Czy mógłby mi ktoś z Was powiedzieć jakie są zarobki w SKOK NIKE? Czy ktoś może tam pracuje i mógłby się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie! Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek_kce
no wiec... jestesmy po szkoleniu we wladyslawowie.bylo super.jesli ktokolwiek bedzie wam chcial wcisnac ciemnote :P ze jest inaczej to znaczy ze albo nie wie o czym mowi albo poprostu jest zlosliwa malpa,ktora chce komus innemu popsuc humor... zeby wszystkie (albo chociaz wiekszosc) robila takie szkolenia to mielibysmy super wyszkolone kadry pracownikow.moja znajoma pracuje w jednej z firm ubezpeczeniowych i powiedziala mi ze sama chetnie pojechala by na takie szkolenie. po trzech latach pracy dalej nie wie wielu rzeczy i nikt jej nie przeszkolil przed przyjeciem do pracy... skok to robi i jest zaje-biscie... pozdrowka dla wszystkich ze szkolenia 22.06-03.07 2009...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała miss
hej, jaki jest harmonogram tego szkolenia, mam niebawem jechać, jakie godzinki tam we władku, jakie godzinki pracy w Skoku i jakie zarobki teraz proponuja? czy tyle ile na 1 spotkaniu powiedziałam to dają? jestem ciekawa jak to wyglada w Skoku Stefczyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała miss
ps: gdzie we wladku dokladnie to jest? jakis osrodek, adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę jutro na pierwsze spotkanie rekrutacyjne do SKOK-u Stefczyka na ul. Abrahama w Warszawie. Ma to być spotkanie grupowe, a czas na nie poświęcony to 2 godziny. Trochę mi pomogliście tymi postami, ale i tak wszystko zależy ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamras13
Ja też jutro idę na rozmowę, ale we Wrocku na stanowisko Spec. ds. obsługi biura regionu i też kazała mi zarezerwować 1,5h ciekawe co tam wymyślili.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeremere
też jutro mam rozmowę kazali mi zarezerwować 2,5h. ciekawe jak tio będzie wyglądało, bo na takiej długiej rozmowie to jeszcze nie byłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamras13
Witajcie, właśnie wróciłam z rozmowy, a więc tak: 3 etapy + rozpoczęcie, najpierw jakas babka z HR rozdala nam kwestionariusze osobowe, a tam info o tobie: adres, imie i nazwisko ile chciałbyś zarabać podpisanie klauzuli odnosnie danych osobowych, a także, że jeśli zostaniesz zatrudniony to w ciagu 7 dni dostarczysz zaswiadczenie z Krajowego Rejestru Długów. Po kwestionariuszu zaczela sie zabaewa w assesment centre: I etap najglupszy jak mogl być, reprezentujesz firme X i prezentujesz ich nowy nietypowy produkt, np.: świecznik z cegły, mp3 z kolczykach, długopis bez wkładu, płyta z ciszą i inne głupie wymyślone rzeczy... Trzeba było go jak najlpiej zaprezentować mialo się na to 7 minut przygotowania i 1 minutę na prezentację, II etap praca w grupie: niby organoizacja szkolenia i tam mielismy zastanowic sie nad paroma pytaniami, jakie bysmy zadali osobie decyzyjnej i generalnie jakich informacji potrzebowalismy aby to szkolenie zoorganizowac, wybór terminu .....itd, III etap ułożenie grafiku tygpodniowego dla Pani Kierownik:/ dali nam jakies różne wycinki e-maili i trzeba bylo to tak uporzadkować, aby wszystko zdazyla zrobić w danym tygodniu jak dla mnie takie assesment centre poza stresem nie odzwierciedla prawdziwych umiejętności osoby, bo zrobic taki grafik na kartce to tylko mozecie sobie wyobrazic jak to wyglada, teraz to sie wszystko robi na kompie i to wlasnie w takiej formie mogliby sprawdzic odrazu MS Office. Kadrowa sie nudzi wiec wymysla... Jak cos to powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetapaula
Hej, wybieram sie na rozmowe do skok opolska w przyszłym tygodniu na stanowisko doradca klienta, orientuje sie ktos co rzeczyswiscie należy do zadan doradcy i jakie sa zarobki i czy to skzolenie wyjazdowe nadal obowiązuje? Bo jakos nie usmiecha mi sie zniknac na tydzien lub dwa , pomimo tego ze ponoc skok pokrywa wyjazd to jednak swoja gotókwe trzeba miec a niestety z tym u mnie krucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JEST TU KTOS Z WAWY
ile podalyscie,ze chcecie zarabiac w skoku stef. w Wawie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arakulek
jedzie ktoś może na szkolenie do władysławowa od 10 września? a może ktoś juz był i wie jak sie dostać z gdańska lub gdyni na miejsce poszukuje osob z ktorymi mozn by bylo sie umowic w drodze moj nr gg 7612925

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdzięczny na info. . .
Witam, jak wyglada rekrutacja na Abrahama-Warszawa?jak wyglądaja zarobki brutto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanie jak wygląda praca doradcy klienta w skok czy chodzi on po domach jak akwizytor czy dzwoni przez telefon szukając klientów czy jeszcze inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia-t
Cześć, w większości rozumiem, ze posty dotyczą SKOK Stefczyka. Ja natomiast idę na rozmowę do SKOK JAWORZNO w Krakowie. Czy macie jakieś doświadczenia z tą firmą? Jak wygląda rekrutacja (podobno też 3 etapowa)? Jakie zarobki na stanowisku pracownik obsługi/kasjer? Będę wdzięczna za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita24
też idę jutro na rozmowę w Krakowie, na osiedle teatralne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam byłam wczoraj
na rozmowie /trójmiasto/ muszę powiedzieć ,że była to bardzo fajna normalna rozmowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninikooo
do mnie też dzwonili, mam się zgłosić na os. teatralne do SKOK JAWORZNO... zastanawiam się jak to będzie wyglądać i czy to sesja assessment centre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezak
No i jak dzisiejsza rozmowa w Krakowie do SKOK Jaworzno? Jak dla mnie zarobki totalna porażka, oddzwonili i zaprosili na szkolenie ale nie wiem czy iść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok jaworzno raz jeszcze
ja mam jutro iść i się zastanawiam czy jest w ogóle sens wybierać się :) a ile płacą? pewnie szukają jeleni, którzy za marną premię bądź jej brak będą im powiększać zyski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezak
Szkoda gadać...1300 BRUTTO + prowizja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chętna do pracy
hej:) Dziewczyny jestem w szoku jak czytam niektóre wpisy! Naprawdę jest tam aż tak źle?? Ja kilka dni temu byłam na rozmowie i wydawało mi sie ze jest to fajna praca i z niecierpliwością czekam na odpowiedz od nich. Ale teraz po tych wpisach to już sama nie wiem:O Powiedzcie mi proszę po jakim czasie do Was oddzwonili? i na jakie stanowisko sie ubiegacie? Pozdrawiam serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja idę jutro na rozmowę
do Trójmiasta. Był Ktoś w Trójmieście? Napiszcie proszę. Mam jeszcze jedno pytanie czym zajmuje się dysponent a czym doradca? Myślałam,że to jedno i to samo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka26092
Witam! I jak poszło na rozmowie? Ja też byłam na rozmowie w czwartek w skoku stefczyka i na jutro zostałam zaproszona na drugą rozmowe... Podobno będzie wybór między mną i jeszcze jedną dziewczyną.. Czy ktoś mi może powiedzieć na czym będzie polegała ta druga rozmowa? pracowałam już w Skoku Opolska więc jak by ktoś potrzebował info to chętnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira90
Witam!Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej w skok jaworzno-przebiegała całkiem normalnie w formie wywiadu..przeszłam do drugiego etapu( ponoć jest ich trzy i dopiero decyzja o zatrudnieniu)Czy ktoś może wie coś na temat tych dwóch następnych etapów..?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalajlamaaa
Witam, Dzisiaj skontaktowano się za mną ze SKOKu Jaworzno i zaproszono na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko pracownik działu obsługi klienta (czyli doradca i kasjer w jednym). Praca jest w małej mieścince. Mam wykształcenie wyższe i rok pracowałam na takim samym stanowisku w jednym ze znanych na rynku banków. Czy ktoś mógłby mi napisać coś o tej firmie, zarobkach, rozmowie...Podkreślam, że to SKOK JAWORZNO :) Jeżeli padnie pytanie o satysfakcjonujące mnie zarobki to nie wiem co powinnam odp, żeby ich nie odstraszyć. Wiem, że zarobki zawsze zależą od miasta w jakim się pracuje. Będę wdzięczna za informacje. Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daalajlaamaa
Nikt nie odpowiedział na moje pytanie, ale ponieważ jestem już po wspomnianej wyżej rozmowie, mogę podzielić się swoimi doświadczeniami:) Może komuś przydadzą się te informacje. Więc owej rozmowy...trudno nawet nazwać prawdziwą rozmową kwalifikacyjną. To była jakaś żenada!!! Każdemu z kandydatów szacowna czteroosobowa komisja rekrutacyjna poświęcała ok. 10 min. (jak dla mnie taka rozmowa powinna trwać co najmniej 30 min-w przeciwnym razie nie traktuje pracodawcy poważnie). Kandydatom zadawano trzy podstawowe pytanie, po pierwsze ile chcą zarabiać (poniżej jakiej kwoty nie zejdą), czy godzą się pojechać na 4 tygodniowe szkolenie do Jaworzna oraz kazano dokonać krótkiego obliczenia np. 8% * 5600 (zawsze coś z procentami). Hmmm myślę, że odp na te pytanie dużo mówią o kandydacie i pozwalają wytypować najlepszego ;) Moja rozmowa nie trwała nawet tych 10 min. Ponieważ powiedziałam, że chciałabym zarabiać co najmniej 1500 zł netto podstawy + ew. prowizja...dostałam odp., że nawet już z premią zarobię u nich mniej niż 1500...więc podziękowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamkaaaaa
czy pracuje ktoś z Was w SKOK Rafineria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×