Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość hej hej
witam wszystkich - był ktoś może już na rozmowie do skoku rafineria w krakowie? proszę o informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok rzeszów
Witam, jakie są zarobki w skoku stefczyka na podkarpaciu? np w rzeszowie czy tarnobrzegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izamisiek
No też jestem ciekawa jak z zakwaterowaniem.. a jak z drugim etapem? co na nim jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mykejla
Ja jestem po pierwszym etapie rozmów do skok Jowisz- Czeladź. Jutro mam rozmowę z prezesem... Troche sie boję. Etap pierwszy poszedł gładko - 40 min przyjemnej rozmowy na mój temat, pytania typu jak zdobyc klienta... Odnośnie konkretów dowiem sie jutro -jaka umowa, jakie zarobki, bo widocznie moje wymagania zaakceptowali skoro zaprosili mnie na drugi etap :) w razie czego mogę negocjować jeszcze :) a na 1 rozmowie byłam w piatek (Wielki piatek), dzisiaj wtorek po Świetach i zaraz o 9 rano do mnie dzwonili. A czego spodziewać się na rozmowe z prezesem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok praca
Pewnie tego samego co na pierwszej, standardowe pytania o doświadczenie, dlaczego chcesz tam pracować itp. Przestawi Ci więcej szczegółów odnośnie samej pracy i umowy. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mykejla
Jestem już po rozmowie. w piatek podpisuję umowę i mam zrobić badania wstępne, a po weekendzie szkolenie - 12 dni w Czeladzi. Czy ktoś jeszcze będzie na tym szkoleniu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już przeszłam pierwszy etap, później była druga rozmowa z kierowniczką regionalną i znowu standardowe pytania o doświadczenie, jakie 3 cechy mojego charakteru powinny zdecydować, że wybiorą mnie, itp. Dzisiaj już idę na rozmowę z kierowniczką oddziału w którym bym pracowała i dzisiaj ponoć dostanę odpowiedź czy się kwalifikuję, ale kierowniczka regionalna powiedziała, że mam sie już szykować na wyjazd 9 maja do władysławowa na szkolenie, tak więc mam pytanie: CZY jedzie ktoś 9 maja na SZKOLENIE do Władysławowa z Katowic? Tzn. pociąg mam 8 maja koło 18:26 chyba. dajcie znać kto nim jedzie, to będzie nam raźniej prooooszęęe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polii
hej ja chętnie nim pojadę:)też wyjeżdżam na to samo szkolenie, ale nie wiem czy nie lepiej byłoby jechać wcześniej bo od poniedziałku są już zajęcia:)i jak zajedziemy rano ,to będziemy padnięte:)czekam na odpowiedż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czy wszystkich wysyłają na te szkolenia? Ze wszystkich SKOK-ów? Zwłaszcza chodzi mi o SKOK Jaworzno. Czy na każde stanowisko trzeba jechać na szkolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że na każde stanowisko, aczkolwiek ja nie wiem.. Polii jest taki problem, że ja w niedzielę mam zajęcia na uczelni jeszcze a pozniej jeszcze tez komunie siostrzenicy i i tak musze sie wyrwac wczesniej. odezwij się prosze do mnie na gg 3612361 :) to porozmawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszow i okolice
Czy ktoś wybiera się na szkolenie do Władysławowa które rozpoczyna się 9 maja z rzeszowa bądź okolic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa:)
Witam wszystkich:) Czy ktoś jedzie na szkolenie do Władysławowa, które zaczyna się 23.05??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa:)
z okolic Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcabc
Prawdopodobnie też jadę na to szkolenie 9maja tylko czekam na zaproszenie,więc mam pytanko czy jedzie ktoś z warszawy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok praca
Ja jadę z Krakowa na szkolenie 9 maja (wyjeżdżam 8). Jedzie ktoś jeszcze? w towarzystwie raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok praca
Dorka SKOK Jaworzno wysyła na miesięczne szkolenie do Jaworzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polii
do skok praca: a o której wyjeżdżasz z krakowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszów i okolice
do skok praca: zostaw jakiś namiar na siebie, bo tak właściwie to ja też mogę jechać z Krakowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa:)
lostnika - jedziesz z Krakowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok praca
Myślałam o tym połączeniu - wyjazd 5:53, przyjazd 16:24 - żeby być wcześniej i odpocząć. Ewentualnie 9:42, na miejscu jest 21:29. Mój mail: marzenaa.k@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polii
Marzenko wysłałam Ci wiadomośc na meila ;Dpozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a do jakiego ośrodka jedziecie? villa dominik czy villa dominik II czy do jakiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooczek
Witam, czy do kogos juz sie odzywali ze Skoku Wybrzeze? MOja rozmowa odyla sie tydzien temu. Chodzi mi o drugi etap rekrutacji. A z tego co widze to z innych placowek juz niedlugo beda wyjezdzac na szkolenie 9 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi_Kraków_SKOK Zachodnia
A ja właśnie dowiedziałam się, że jadę na szkolenie do Władysławowa 23 maja. Jest jeszcze ktoś z Krakowa, co jedzie w tym terminie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa:)
Gabi Skok Zachodnia: ja prawdopodobnie jadę z Krakowa i też z Zachodniej 23 maja, w którym oddziale będziesz? w tym nowo otwieranym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi_Kraków_SKOK Zachodnia
Tak, będę pracowała w tym nowym oddziale, a TY też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa:)
Tak ja też:) można wiedzieć kiedy byłaś na rozmowie może się tam spotkałyśmy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi_Kraków_SKOK Zachodnia
To super:) Ja byłam rekrutowana do oddziału na Starowiślnej, ale tam kierownik pomimo tego, że przeszłam wszystkie etapy rekrutacji zdecydował się na inna osobę a ja zostałam polecona do nowego oddziału. Byłam na indywidualnej rozmowie 27 kwietnia, a na pierwszej rekrutacji byłam chyba w marcu w hotelu Premier. A TY ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×