Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość jaaa11
ja tez jade 27.06..... z lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina2727
Jak jedziecie samochodem czy pociągiem, na tego 27czerwca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klilkost
Witam, Chciałbym zapytać osoby, które przeszły już szkolenie we Władysławowie, czy podpisywały jakieś zobowiązanie, że się nie zwolnią przez jakiś okres, a jak nie to pokrywają koszty szkolenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke2011
Cześć, ja jadę 27.06.2011 na szkolenie do Władysławowa. Jeśli ktoś z was też jedzie to zapraszam do kontaktu: lukas2010zgc@o2.pl - miło będzie kogoś poznać :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s s s s s ssq;q
pracowalam w Lukasie ale mnie zwolnili, mialam prolemy z zapamietaniem wielu rzeczy, system itd a tu jak wygloada sprawa? Bo sie dostalam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka 25
Witam . Mam pytanie zarazme prosbe mam oferte pracy do Skoku i mam ogromny dylemat czy podjac ta prace Ja mialabym jechac na szkolenie do Wolomina a z tego co tu czytam wszyscy jada do Wladyslawowa Jesli jest ktos kto byl w Wlominie na szkoleniu i obecnie pracuje to bardzo prosze o rade i pare slow na temat pracy i szkolenia tam . Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monbog
Witam ! Ja również jadę na szkolenie ze Skoku 27 CZERWCA do Władysławowa. Jestem z Bogatyni , czy jedzie ktoś w tym terminie z moich okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,s,s,ss,
Jezu jakie niedojdy tma zatrudniaja , nie potrafia same odjechac wiesniary zahukane , nie ma co sie dziwic skor srednei do banku wystarczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2107
Jak wygląda rozmowa w skok JAWORZNO???? proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ssss coś tam
skok nie jest bankiem NIEDOJDO TĘPA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,s,s,ss,
jaki poziom reprezentujes zpustaku co z tego ze nie bank tym gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) odezwijcie się CI którzy jadą na szkolenie do Władysławowa 27.06!! Ja jestem z zachod-pom, ale fajnie będzie poznać kogoś przed pojawieniem się na miejscu :) fionikk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jadę z Łodzi na szkolenie do Władka 26 czerwca pociągiem jakoś koło 21. Czy ktoś z Was może jedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjedź wcześniej to w niedziele na piwko pójdziemy :) zapoznawcze oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jedzie ktoś 27.06 do Władysławowa z Katowic w sobotę tym 8.18? saida2@o2.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguringu
hej idzie ktoś na drugi etap rozmowy do tarnowa na słoneczną w środę???? Jak to może wyglądać ma odbyć się w punkcie czy to już jest podpisanie umowy>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguringu
ja jade ale z krakowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły_pracownik
Witam serdecznie. Czytam niektóre opinie i jestem przerażona. Zaproponowano mi pracę w skoku , w mieście o ok.50 tys mieszkańców. W sumie oddział malutki. 11 lipca mam jechać na szkolenie do Władysławowa. Jestem ciekawa jak ta praca naprawdę wygląda. Tak od podszewki. startuję na stanowisko opiekun klienta. Jaka jest dokładnie podstawa i jak to wygląda z prowizjami? Jeżeli ktoś był na szkoleniu to byłabym wdzięczna również za informacje jak tam jest. Warunki, atmosfera itp. I jeszcze jedna kwestia. Jak jest z portfelem klienta? Czy dają jakieś bazy na start?? Pozdrawiam serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaworzanka
Hej, jedzie ktoś z Was na szkolenie do Jaworzna od 4 lipca z Poznania (okolic)?? Jak tak to proszę o kontakt, będzie raźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dndjddd
ja pierdziele t apowyżej ona jedzie na szkolenie i nie wie ile bedzie zarabiac.... pyta o podstawe ogarnij sie co za kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co do pracy w skoku to trudno powiedziec wszystko wyjdzie w praniu jesli chodzi o warunki to przedstawiaja wszystko przed szkoleniem, ja jade 11 lipca z poznania ktoś jedzie jeszcze w tym samym terminie?wiecej pewnie dowiemy sie w trakcie szkolenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaworzanka
ja jadę z poznania 4 lipca.. jeżeli jedzie ktoś z Was w tym terminie to piszcie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plckfkfkfkfkfkfkfkfk
kurde co to za topik tylko kiedy kto jedzie , ile sie w skokach zarabia na poczatek bo jest oferta u nas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gachu
do jaworzanka ja jadę z Jarocina ogólnie w czwórkę jedziemy 4 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,c,c,c
ja pierodle pojebane idiotki tam pracuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×