Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość Art26
Czy ktoś jedzie z Poznania na szkolenie od 25lipca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jade z wawy w niedziele na szkolenie 25.07.jedzie ktoś jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wtorek jade po raz 3 na rozmowe do skoku stefczyka, powiedzcie mi co mam zrobic zeby wkoncu mi sie udalo, dodam tylko ze nie mam zadnego doswiadczenia zawodowego oprocz telemarketingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Art26
@swarki3 tzn, że prawdopodbnie jest kilku kandydatów,a Ty jesteś jednym z nich a nie, że Ci nie idzie ;) Poza tym roces rekrutacji w SKOKu składa się z 3 etapów. Pierwszy rozmowa wszystkcih, później rozmowa z kierownikiem regionalnym i na końcu roznowa z kierownikiem placówki. Cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanek
a gdzie idziesz na romowe?? ja miałam najpierw rozmowe zPania z kadr, potem z kierownikiem regionalnym i już, na rozmowie z nim dowiedziałam się że chce mnie zatrudnić. musisz poprostu sie przygotować do rozmowy... wiedzieć dlaczego Ciebie mieliby zatrudnić, znać swoje wady i zalety, umiec o nich mowic. no i zastanów się co bedizesz robić za 3 lata... odpowiedz na to pytanie moze Ci sie przydać... bądz stanowcza, nie bój sie osoby z którą będziesz rozmawiać... bądz naturalna... jak sie zestresujesz to pomysla ze w rozmowie z klientem też taka będziesz... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bedzie rozmowa grupowa - tak jak 2 poprzednie, pozniej jest rozmowa indywidualna z kazdym, a pozniej to nie wiem. Podczas tej rozmowy indywidualnej juz 2 razy mialam scenke: przychidzi klient chce wziac kredyt ale brakuje mu jednego dokumentu i strasznie nalega zeby mu udzielic tego kredytu, co robisz? Mieliscie cos takiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis ktoś
Zatrudniając się w grupie Stefczyka mocno targujcie się o pensję. W zalezności od kasy i stanowiska jest to przedział między 1750 a 2500 brutto wraz z premią regulaminową plus premia zadaniowa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nociekawe
coś cicho się zrobiło, a ja jestem ciekawa czy ktoś z lubelskiego nie ma może rozmowy 1 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joey
hejka witam wszystkich!!! Właśnie przeszłam pozytywnie etap rekrutacji:) jupi:) i mam dzień adaptacyjny 5 sierpnia:) we wrocławiu czy ktoś jeszcze jedzie ???pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d,kddkd
tez sie masz czym chwalic przeciez tam jest zalosny poziom widze ze teraz kazda niedojda w pseldo banku pracowac moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki gbur z Ciebie.....
Jestes zle poinformowany- to nie jest bank tylko Kasa Oszczędnościowa-wiesz jaka jest róznica???????Nie bo sam jestes niedoidą:PI I Nie zasmiecaj tu forum swoimi beznadziejnymi komentarzami!!!!Wypad!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanek
a skąd Ty cwaniaku wiesz jaki tam jest poziom?? najpierw się zorientuj a potem się wypowiadaj... pytanie mam. czy ktos jedzie 8 sierpnia na szkolenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d,kddkd
i coz tego niedojdo ze srednim ze Kasa? Wiem jaki poziom moje dwie znajome stamtad uciekly zarabialy po 1100 na reke - zal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joey
d,kddkd wyczuwam zazdrość:) nie przejmuj sie tu ci nie poszło pójdzie gdzie indziej skoro jesteś taki mądry i wygadany napewno wkońcu ktoś cie zatrudni:) życze ci tego z całego serca:) 22 SIERPIEŃ ktoś jedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jestem juz po pierwszym etapie, zaproszono mnie na drugi - jak sie uda to jade 8 sierpnia :) do Wladka oczywiscie. We wtorek bede sie produkowac w Krakowie... mam nadzieje, ze sie uda. Tak poza tym to pracowalam juz w SKOK Bieszczadzkiej i poza marnymi zarobkami bylo bardzo przyjemnie :). W Stefczyku na starcie daja 200 zl wiecej, a z premia to sie zbytnio nie ludze - pewnie bedzie nie do wyrobienia. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l^plokjhgfrtysuik,nb
a czego wam zazdroscic?? NJanizszej krajowej i braku perspektyw?,??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka13
ja jade 8 sierpnia na szkolenie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanek
jak czytam te wasze wypowiedzi na temat marnych zarobków i najnizszej krajowej to chce mi sie puścic pawia... już to pisałam ale powtórze ... jesli nie potraficie targować sie o podstawe to jestescie dupy....!!!! kobitka a skad jedziesz na szkolenie 8?? bo fajnie byłoby kogos znac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a moze mi ktos doradzic w jakim momencie sie najlep[iej o ta pensje targowac?. Czy na drugiej rozmowie czy dopiero przy podpisywaniu umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanek
od początku ... kiedy tylko po raz pierwszy zapytaja Cię ile chcesz miec podstawy odpowiedz konkretnie. powiedz im ile oczekujesz miec tej "pewnej kasy" jesli masz doswiadczenie i jestes pewna siebie osobą mow smiało, podstawa zależy też od stanowiska na które aplikujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tylko że pani rekrutująca po przeczytaniu mojej propozycji z ankiety oznajmiła mi tylko, że nie mogą zaproponować więcej niż 1800 brutto plus premia zadaniowa. Ale i tak będę się jutro targować, a jak nie to do widzenia :). Zuzanek dzięki za pomoc :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka13
a jest jakas 2 rozmowa ? ja mialam jedna po dwoch tygodnich zadzwoniono i jestem przyjeta :) zuzanek ... to nie ak na forum :) wiesz moze jak tam jest z noclegami - jestes z kims w pokoju ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanek
kobitka nie mam pojęcia jak jest z noclegami... widziałam zdjecia miejsca gdzie mamy nocowac w necie, wygląda fajnie:) nikogo nie znam to i w pokokoju tez z nikim nie jestem:) z tymi etapami rekrutacji to roznie jest.. jedni maja rozmowy grupowe... a miałam jedna z Pania z kadr a potem drugą z Kierownikiem Regionu i tyle.. może mail?? s_wew@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanek
solux trzymam kciuki :) daj zać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Mam do Was pytanie ... Otóż jutro będę rozmawiała z kierownikiem oddziału w sprawie pracy w charakterze doradcy klienta , szukają zaufanej osoby dlatego też poleciła mnie moja koleżanka. Z informacji przekazanej przez nią wynika, że osoby tam zatrudnione zarabiają 1500 zł (niestety nie wiem czy brutto czy netto ) plus premia . Czy jest możliwe aby podstawa wynagrodzenia była na takim poziomie ? Dodam tylko że mam ponad 10-letnie doświadczenie pracy w banku na rożnych stanowiskach i wyższe wykształcenie... czy w takim przypadku mogę liczyć na wyższą stawkę ? Oczywiście wszystkiego dowiem się jutro ale przed rozmową , chciałam Was zapytać jak to wygląda w praktyce. Z góry dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sulux
EVI666 ja też byłam zaskoczona :(, być może zależy w jakim makroregionie startujesz. Ja też mam wyższe wykszt., biegły angielski i kilka lat pracy jako inspektor ds. kredytów i usłyszałam, że mają sztywne widełki (wysokość oscyluje w zależności od wielkości miasta w którym aplikujesz), nie mogą dać więcej i kropka, ale przekonują Cię, że premia wynagrodzi Ci wszystko (być może...) ;). Dla przykładu w Krakowie opiekun finansowy to 2000 brutto. Nie wiem ile doradca - takowego nie poszukiwali obecnie. Pozdrawiam wszystkich aplikujących :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sulux
EVI666 ja też byłam zaskoczona :(, być może zależy w jakim makroregionie startujesz. Ja też mam wyższe wykszt., biegły angielski i kilka lat pracy jako inspektor ds. kredytów i usłyszałam że mają sztywne widełki (wysokość oscyluje w zależności od wielkości miasta w którym aplikujesz), nie mogą dać więcej i kropka, ale przekonują Cię, że premia wynagrodzi Ci wszystko (być może...) ;). Dla przykładu w Krakowie opiekun finansowy to 2000 brutto. Nie wiem ile doradca - obecnie poszukiwali tylko opiekuna. Pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że się odezwałaś :-) Słuchaj liczba mieszkańców to ok. 20 tys. Miejscowość w powiecie nowosądeckim, nie mam pojęcia jaki to makroregion.... Tak odnośnie tej premii zadaniowej to wiadomo jej wykonanie czy też nie zależy od tego czy jest realna do wykonania. Wiadomą też rzeczą jest, że nikt nie przychodzi do pracy aby przesiedzieć 8 godzin nic nie robiąc lecz stara się plany wykonać. Robi to w końcu dla siebie, dla wyższych dochodów :-) Wiem z doświadczenia, że plany na wstępie mogą być tak wysokie , że nawet gdyby stanąć na rzęsach nie sposób ich wykonać. Ale w SKOK-u może jest inaczej... Więc podstawową sprawą to wynegocjowanie najwyższej możliwej podstawy wynagrodzenia. Napisałaś że w Krakowie to 2000 zł brutto na stanowisku opiekuna finansowego... Hmmm to ja sądzę, że 1500 zł to będzie brutto a nie netto . Ale to sprawy nie przesądza, jutro pójdę na rozmowę, zobaczę co da się w tej kwestii zrobić. Jeśli będą się upierać przy tej kwocie podziękuję im po prostu i tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :), właśnie zadzwonili, że zapraszają mnie na szkolenie do Władka - mam pytanie: czy ktoś jedzie na to szkolenie 7 sierpnia w niedziele z Krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×