Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Tak się zamotałam w poprzedniej wypowiedzi, że nie napisałam wokół czrgo oscyluje wysokość podstawy :) z tego co wiem to między 1800 - 2500 brutto. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam pytanie, czy ktoś jedzie na szkolenie do Władysławowa 7 sierpnia czyli w niedziele? Jeśli tak to proszę o odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka13
ja tez jade w niedziele ale z zupelnie innej strony :))) ale dobrze wiedziec ze juz 3 osoby jada lacznie ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitka13 szkoda :( w takim razie do zobaczenia na szkoleniu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanek
no soluxik ja tez jade ale z wawy to pewnie na miejscu dopiero sie jakos wszystkie poznamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie chodzi o doradcę klienta tylko doradcę i kasjera w jednym....Dzwoniła do mnie kierownik z tego oddziału o którym wspominałam wcześniej ... Oczywiście pytała m.in o jakiej wysokości podstawy myślę, powiedziałam 2000 zł a ona że spróbuje wynegocjować tyle u swoich przełożonych ale nie gwarantuje takiej wysokości, bo zwykle stawka jest mniejsza a w ramach dłuższego okresu pracy dają podwyższę. A reszta to premia wiadomo zależy ile sprzedam. Mam nóż na gardle co do kasy i kurcze nie wiem co robić... w przeciwnym wypadku poszukałabym pracy w banku jednak. Jak mi zaproponują mniej czy się zgodzić .... też nie wiem jakie plany im narzucają może jest możliwość ich wyrobienia i premia wskoczy w miarę przyzwoita. W każdym razie osobiście jeszcze będziemy rozmawiać ale stwierdziła, że "oddział ciężki"... Mam mieszane uczucia ale chyba spróbuję i przy stawce będę się upierać w końcu 2000 brutto to nie dużo. Ciekawa jestem czy znajdą osobę z takim doświadczeniem która przystanie na mniejsze pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solux dzięk wielkie za informacje :-) Miłego szkolenia i słoneczka we Władysławowie, przy okazji opalicie się laski , powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie chodzi o doradcę klienta tylko doradcę i kasjera w jednym....Dzwoniła do mnie kierownik z tego oddziału o którym wspominałam wcześniej ... Oczywiście pytała m.in o jakiej wysokości podstawy myślę, powiedziałam 2000 zł a ona że spróbuje wynegocjować tyle u swoich przełożonych ale nie gwarantuje takiej wysokości, bo zwykle stawka jest mniejsza a w ramach dłuższego okresu pracy dają podwyższę. A reszta to premia wiadomo zależy ile sprzedam. Mam nóż na gardle co do kasy i kurcze nie wiem co robić... w przeciwnym wypadku poszukałabym pracy w banku jednak. Jak mi zaproponują mniej czy się zgodzić .... też nie wiem jakie plany im narzucają może jest możliwość ich wyrobienia i premia wskoczy w miarę przyzwoita. W każdym razie osobiście jeszcze będziemy rozmawiać ale stwierdziła, że "oddział ciężki"... Mam mieszane uczucia ale chyba spróbuję i przy stawce będę się upierać w końcu 2000 brutto to nie dużo. Ciekawa jestem czy znajdą osobę z takim doświadczeniem która przystanie na mniejsze pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda dziewczyny ze nie jedziemy razem, ja jade Intercity z Krakowa o 8-j rano z przesiadką w Gdyni. Do zobaczenia na miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanek
no to moze jak juz tam dojedziemy to jakies piwo zapoznawcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jadę z Poznania na szkolenie i chętnie na jakieś piwko zapoznawcze się pisze tylko ja będę dopiero około 20:00 w hotelu:)Poczekacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanek ja bardzo chetnie :), tylko znając życie dotre na miejsce w nocy dopiero - może jeszcze zdążę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka13
ja o 10 wyjezdzam a tez macie zmiane miejsca zakwaterowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIEDZMA<
czy ktos z was pracuje albo startowal do SKOK BOZE DARY??? jakie zarobki pytania na rozmowie kwalif ile ich bylo tz rozmow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanek
no to fajnie ze są chętne na piwo :) mam nadzieje ze sie jakos odnajdziemy:) s_wew@op.pl ja nie dostałam info o zmiane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nic nie dostałam, zastanawiam się czy jest sens zabierac ze soba lapka - czy internet bedzie ogolnie dostepny? Nie mam kserokopii moich dokumentów - myślicie, że tam na miekscu nie wystarczy zrobić? Pozdrawiam :) Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok szkolenie
do solux ksero jest w dominiku tak samo jak automaty z kawą :) internet jako wi fi tam nie istnieje, ale mozna korzystać na salach szkoleniowych do 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzsnnsnsnsn
a ile zarabia menager??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N4ti
Czy ktoś może jedzie na szkolenie ze SKOK Wielkopolska do Czarnkowa? Szkolenie zaczyna się od dzisiaj i dowiedziałam się o nim w ostatniej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur26
Ja właśnie wróciłem ze szkolenia. Internet jest w pokojach, ale trzeba mieć swój kabel sieciowy. Z sali można korzystać do 22, ale czasem da się to przedłużyć nawet do północy. Ogólnie jest bardzo fajnie, chociaż bardzo dużo nauki. Jedzenie bardzo dobre, do morza kilkanaście metrów. Chętnie pojechałbym jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jedzie ktoś na szkolenie do Władka 22 sierpnia? A może ktoś wie coś więcej o pracy w Kasie Zachodniej? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zostalam zaproszona na rozmowe do skoku wesołej na stanowisko menagera oddzialu. czy ktos sie oreintuje o co moga mnie pytac, czego sie spodziewac itp. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Podobnie jak wera_ mam pytanie nt. pracy w SKOK Wesoła ale na stanowisku dysponecko-kasjerskim. Chodzi mi o wysokość podstawy na jaką można liczyć, czy plany sprzedażowe przy maksymalnym zaangażowaniu są realne do wykonania, czy podpisuje się tzw. lojalnościówkę ? Czy może ktoś odpowiedzieć na moje pytania i udzielić innych informacji dotyczących pracy w tym SKOK-u. Z góry bardzo dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joey
Lemurek ja jade 22 sierpnia do władka:) jade z wrocka a ty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanek
ja właśnie jestem na szkoleniu:) jest oki:) duzo nauki. ale i morze zabaczycie i nie tylko, zależy od organizacji, net w salach komputerowych jest non stop:) no i ludzie super, głównie laski więc taki sabat czarownic i jedzonko pycha:) pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja też jadę 22.08 do Władka ale z Konina, czy ktoś może z tych okolic się wybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ani z Wrockiem ani z Koninem się nie spotkam, bo jedziecie innymi trasami (pociągiem). Ja jadę przez Łódź Kaliską. Wie ktoś jak jest rozliczany koszt dojazdu do Władzia ? Czym można tam dojechać ? Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wiem jak jest rozliczany dojazd, czekam na telefon z HR i dopiero się dowiem. Pozdrawiam i do zobaczenia w takim razie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joey
no to spotkamy sie na miejscu a na którą bedziecie we władku pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×