Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość panka
a niech mi ktoś powie, czy w kasach stefczyka są jakieś wymogi co do ubioru? wczoraj zauważyłam, że każda dziewczyna miała białą bluzkę, czy nie można mieć innego koloru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganot
hej a skąd jedziesz ? a co do stroju to tak są wymogi zapisane w statucie i najlepiej tylko biała bluzka , żadne inne kolory ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panka
a statut dostałaś jak otrzymałaś odpowiedź, ze zostałaś przyjęta, czy jest gdzieś dostępny na stronie? JEŚLI ZOSTANĘ PRZYJĘTA to będę jechać z Krakowa ;)) a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganot
tak ja dostałam już , że jestem przyjęta i o tym ubiorze dowiedziałam się od kierownika regionalnego, a jadę z Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panka
oki to jak ja otrzymam odpowiedź to dam znać, będzie się można umówić już w samym Władysławowie, będzie raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganot
Jasne ,że tak . To czekam na info ;-) i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panka
powiedz co jeszcze mniej więcej wiesz o warunkach pracy, typu przerwa itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganot
Niestety nic dodatkowego nie wiem , praca 8 h i tyle i musze zdać egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panka
dzisiaj odpowiedzi nie otrzymałam więc jutro będzie telefon ;) nie obawiasz się tej pracy po tych opiniach w internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganot
nie obawiam się ,ponieważ mam 6-letnie doświadczenie w bankowości i w każdym banku wymagana jest realizacja planów , a ktoś kto idzie do banku i myśli ,ze przesiedzi 8 h jest w błędzie i dlatego jest niezadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuczak
Cześć dziewczyny. Powodzenia na teście bo ja jeszcze nie znam szczegółów bo jeszcze jestem w trakcie rekrutacji. Też się nie obawiam bo nigdzie nie jest łatwo. Sama też uciekam z banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panka
trochę mnie uspokoiłyście ;) dalej czekam.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuczak20
Do panki : ja czekałam na pierwszy teł 3 dni, także też od razu nie dzwonią. Też w sumie sama tutaj poczytalam wpisy i są różne. To zależy od podejcia, jaka obecnie się prace wykonuje bo uwierzcie warunki są takie, ze glowa boi. Uważam,ze każdy ma prawo sam się sprawdzić i wypowiedzieć. Także powodzenia :) bo mnie na pewno nie obejmuje termin wyjazdu 18 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panka
Niestety nie doczekałam się telefonu, wiec nic z tego.. Mialam powiedziane, ze zadzwonią najpóźniej w piątek, bo dzis musiałabym złożyć wypowiedzenie w obecnej pracy. Także życzę powodzenia przyjętym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganot
Szkoda ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy ktoś wie kiedy w marcu jest szkolenie we Władysławowie? Może ktoś wybiera się na nie z Kielc lub ze świetokrzyskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panka
Też żałuję.. Myślałam, że dobrze mi poszło, a jednak nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosjetta
Jadę na szkolenie na początku marca. Z ostatniej rozmowy z Panią ze skoku wynika, że zaczyna się ono 4 marca. Najprawdopodobniej będę jechała z Krakowa w niedziele- 3 marca o 5 rano. Jeśli ktoś z okolicy też się wybiera, to proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panka
Jednak dostałam tą pracę! :) dzisiaj dostałam telefon z przeprosinami, Pani rekruterka miała w pt wyjazd i zapomniała do mnie zadzwonić. Tak więc jadę 18.02 na szkolenie. Jutro jadę do Pani kierownik po szczegóły, ale na tę chwilę interesuje mnie jedno - czy w hotelu można się zameldować w niedzielę 17.02 wieczorem, czy musi to być 18.02?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuczak
do panki : do jakiej miejscowości rekrutowałaś ? co do hotelu i pobytu wszystko musisz ustalać z osobą, która cię rekrutowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panka
do Krakowa ;) tak więc jutro zapytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganot
Hej , to Super . Można się zameldować w niedziele od 15,00 . Ja będę w hotelu w niedziele późnym wieczorem ok.21.00. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatBru
Hej, Tez wybieram się do Władysławowa 18.02 dzisiaj dostałam odpowiedź. Jadę z Wrocławia. Macie juz może jakieś szczegóły odnośnie szkolenia? o której trzeba być najpoźniej? Czym jedziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganot
na razie nie mam żadnych szczegółów , a jade w niedziele samochodem , powinnam być na miejscu ok.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatBru
Jutro mają wysłac szczegóły na maila ale myślałam że już coś więcej wiecie. A można jechać swoim samochodem? Wiem że trzeba zachować bilety do rozliczenia delegacji. Sprawdzałam połączenia z Wrocławia-tragedia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganot
Za samochód nie zwracają ..ale pociągiem jade z katowic 14 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panka
ja jadę o 3:50 w niedzielę z Krakowa do Gdyni a z Gdyni jakimś busem, bo podobno jeżdżą spod dworca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaaw
ja tez jade na szkolenie 18 moze ktos z okolic zach pom? jak cos to moj mail a.walczak1986@gmail.com ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmksz
Hej, jedzie ktoś z Łodzi na szkolenie 18?? Jak tak proszę o kontakt na maila kmksz@wp.pl. Ja chyba pojadę autem, więc koszty by się rozłożyły. SKOK podobno i tak zwraca kasę do wysokości biletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×