Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość balbinka2020
Witam, dzisiaj otrzymalam telefon ze skoku, i zaprosili mnie na rozmowe kwalifikacyjna we czwartek 04.12.2008r. w bielsku, czy ktos równiez sie tam wybiera ??? jak cos to piszcie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez skok
to guano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczygielekkkkkkkkkkk
ja ide na rozmowę jutro do KAtowic, i w sumie nie wiem czego sie spodziewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczygielekkkkkkkkkkk
dajcie znać proszę jak to wszystko wygląda i czy te wyjazdy obowiązkowe, bo ja mam małego synka i szkoda mi go opuszczać na tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczygielekkkkkkkkkkk
dajcie znać proszę jak to wszystko wygląda i czy te wyjazdy obowiązkowe, bo ja mam małego synka i szkoda mi go opuszczać na tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loretka12
Do--------> Szczygielekkkkkkkkkkk a do jakiego skok-u i dziesz na rozmowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczygielekkkkkkkk
do jaworzna,ale rozmowa w katowicach i właśnie siedze i nie wiem czy jechac, te szkolenia mnie dobijaja- mam rocznego synka i nie zostawie go na tak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczygiełekkkkkkkk
byłam-porażka, my-kukiełki, oni-widownia, zarobki hmmmmmm nie za ciekawe, i nie polecam, a szkolenia obowiązkowe. Dużo obietnic, słaba wiarygodność.PORAŻKA............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abyi2
Kto może jedzie na szkolenie do Władysławowa 10.12.2008???Dajcie znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_emma
Dajcie znac czy ktoś jedzie na szkolenie od razu po nowym roku. Będę bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobi
ale cyrk z tą rekrutacją, scenki do odgrywania, małpy w cyrku drugi etap to już normalne rozmowy byłem jedynym facetem i kazali mi nawet udawać kobietę, nie wiem co to miało na celu? mioze będa mnie przebierać w karnawale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrówciaZet
Powiedzcie mi proszę jak długo po pierwszym etapie czekaliście na wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmm
Do mala_emma Wybieram się na szkolenie do Władysławowa 05.01.2009. Jedziesz moze również w tym terminie? Jeżeli ktoś wtedy jedzie to podaje gg 6884709 Czy ktoś wie ile dokładnie trwa to szkolenie. Nie mam jeszcze szczegolowych infirmacji, alke powiedzieli mi, że 3 tyg. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly czarny
Ja jade na szkolenie do Władysławowa na 5. 01. 09 . Jedzie ktoś z poznania?? Proszę o kontakt nr gg. 9318501

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mates mx25
No to macie doła jak tam jedziecie na to szkolenie. Bo i tak wam nie zapłacą za to szkolenie, jak nie zdacie egzaminu. Ale wiara czyni cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaworzno
Witam. Kto mi powie Jak wygląda rekrutacja w Jaworzno, dostałem zaproszenie ale różne rzeczy o tym skoku słyszałem. Jakde 6 stycznia do Poznania, a w sumie mam jeszcze inne możliwosci pracy, Pytam bo nie wiem czy opłaca się jechac. Kto udzieli malej rady i pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papu
Jutro jade Na rekrutacje do skok jaworzno, czego mozna sie tam spodziewac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kahaa
Wysłałam aplikacje na stanowisko doradca - specjalista ds.sprzedaży , dzień później oddzwoniła mi kobieta z Katowic izeaprasza mnie na rozmowe . Z góry jednak zaznaczyła zeby spobie zarezerwowac 1,5 godziny czasu i ze spotkanie bedzie miało charakter grupowy . Szczrze to mam mieszane uczucia po przeczytaniu postów jednak ide z pozytywnym nastawieniem ze bedzie ok :) DAm wam znac jak było. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalllll
Hej Kasiu. no to razem się tam wczoraj bawiliśmy :) Spotkanie to oceniam jako profesjonalne i przeprowadzone w bardzo fajny sposób. Teraz czekamy na odpowiedź. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, kto jedzie na szkolenie do Władysławowa 26.01 (skok stefczyka)?? czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbuseasy
hej, ja jadę na szkolenie 26 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FjuFjuFju
Byłam kiedyś na rozmowie w Skoku - niewielkie miasto bo ok 45 tys mieszkańców, stanowisko- obsługa klienta. To była jakaś wielka tragedia ! Przyjechały trzey Panie z Warszawy, na rozmowie była dodatkowo kierowniczka oddziału, usiadły w kółku a ja po środku, zadawały takie pytania, że w połowie sama się pogubiłam w swoich odpowiedziach. Jedno wielkie pranie mózgu. Zaproponowali 800 zł netto, a oprócz obowiazkówm które były w ogłoszeniu doszło mi kolejnych 10, m.in. rozdawanie ulotek w soboty - gdzie oddział banku był w soboty zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kahaa
No tak Bylismy razem ale do mnie jeszcze sie niky nie odezwał :( daj znac Michał jak bedziesz cos wiedzial lub jesli Cie zaprosza na 2 rozmowe. We wtorek ide na rozmowe do Polbanku na to samo stanowisko nie ukrywam ze tam sa lepsze warunki zatrudnienia ale przeciez jeszcze nic nie jest przesadzone . POzdrawiam i zycze powodzenia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawyczaj odzywają się po tygodniu więc Kasiu jeszcze nic nie jest stracone, a jaki to był skok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahaa
To był skok Stefczyka ale szczerze to juz nie licze na telefon z ich strony szkoda. Wczoraj bylam na rozmowie w Polbanku , zaproponowali stanowisko specjalisty ds. sprzedazy prod. bankowych ale proponowna podstawa w yskosci 1000zł i umowy agencyjnej nie zrobiła na mnie wrazenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_h
Czy ktoś z Was wybiera się na szkolenie do Władysławowa w SKOKu w lutym 2009??? Proszę i info, gg: 6496578, ja wyjeżdżam z Warszawy. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123qaz
jedzie ktoś z was na szkolenie do Władysławowa 18 lutego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalllll
Hej Kahaa. Dostałem wczoraj od nich list, w którym mi dziękuję za udział w badaniu, ale nie mają w tej chwili dla mnie żadnej pracy, ale pozwolą sobie zatrzymać moje dokumenty rekrutacyjne przez 6 miesięcy. Ja póki co dostałem nową umowę w innym SKOKu i mam podstawę 1500 brutto plus premie, także jak na początki pracy to nie jest tak najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×