Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość m_h
Ja mam wyznaczony termin szkolenia na 9 marca, ale mam też rezerwowy na 18 lutego - może coś się zwolni. Proszę o kontakt osoby które wybierają się do Władysławowa w tych terminach :) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DPiW
Powodzenia na szkoleniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola2805
Hej:) zostałam dzisiaj zaproszona na pierwszą rozmowę do Katowic, we wtorek. Czytałam Wasze komentarze na temat banku i są dosyć podzielone. Nie mam doświadczenia jeśli chodzi o banki i zastanawia mnie też jak wygląda pierwszy etap tej rozmowy...? Żeby przedstawić te scenki trzeba znać ofertę banku? Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Lola2805
A do jakiego skoku wybierasz się na rozmowę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasiulka88
ja też dostałam propozycję pracy i pierwszy etap rekrutacji mam we wtorek, boję się... sama nie wiem co robic, ale jednak chyba pojadę i spróbuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasiulka88
lola285 skąd jesteś??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola2805
Jestem z Tychów, a Ty?? Wybieram się na rozmowę do Skoku Stefczyka... ale po przeczytaniu tego forum sama nie wiem co mam robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasiulka88
Ja jestem z Rybnika, sama nie wiem co robic??!! znajoma znajomej tam pracuje i raczej nigdy nie słyszałam, żeby miała jakieś problemy albo żeby narzekała. Ja nie muszę zarabiać kokosów, chcę tylko stałej pracy z umową o pracę, bo teraz o taką to raczej trudno, szczególnie jeśli się uczę:/ więc może warto??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola2805
Mnie zastanawiam ten 2 tygodniowe szkolenie. Jestem ciekawa czy za wszystko oni płacą. Koleżanka pracuje w innym banku i była na podobnym szkoleniu to wszystko jej zapłacili i nawet dostała jakąś kasę dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasiulka88
właśnie po to chcę tam jechać żeby się dowiedzieć:-) zawsze można spróbować:) no to się jutro spotkamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faana145
HEJ! Widze, że duzo tu osób, które sporo wiedzą :) Mam pytanie odnośnie opolskiej skok interesuje mnie rozmowa kwalifikacyjna, zarobki oraz atmosfera pracy w tej firmie i czy warto tam pracować?? Mam też pytanie odnośnie SKOK Stefczyka strasznie sie boje iść na ta rozmowe kwalifikacyjna przerażają mnie te scenki bardzo sie stresuje jakmusze przed jakąś grupą obcych ludzi sie wykazac znajomością produktów bankowych. Myślicie że nie da rade rozmowa w stefczyku bez scenek???? Pomimo, że już pracowałam na stanowisku doradcy klienta i sprzedawałąm produkty bankowe to jednak sie stresuje. Z góry dziekuje za każde ważne słowo, informacje i podpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DPiW
Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Przede wszystkim naturalność, umiejętne podejście do klienta i najważniejszy - Uśmiech ;) Należy sobie uświadomić - nie ta - to inna praca. Z taką świadomością nie będą zrzerać Was nerwy. Szkolenie we Władku - gwarantuję że będziecie mieli/miały zajęcie na cały dzien i wieczory (sporo materiałów do przyswojenia), a władysławowo o tej porze roku też nie jest zbyt wdzięcznym miejscem - diabelnie zimno i pusto na ulicach. Pracować warto ;) Zawsze warto pracować. Podstawowa zaleta - należy się bardzo postarać aby wylecieć ze Stefczyka ;) Są ludzie którzy wytrzymywali miesiąc i znikali ;) Sa ludzie którzy pracują od początku powstania firmy - nie ma reguły w tym zakresie. I jak w każdej firmie ;) Są fajni ludzie i Ci mniej fajni. Gwarantuję że będziecie mieli styczność z obiema grupami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebek22
Słuchajcie ja się wybieram również 18 lutego (z Katowic) na szkolenie do Władysławowa ktoś może z okolic też?? Wandaa@poczta.fm Fajnie byłoby pojechać razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isztarr
Cześć dziewczyny :-) Chciałabym wiedzieć z jakim wykształceniem i doświadczeniem zawodowym aplikujecie na to stanowisko, ponieważ ja mam wykształcenie humanistyczne, więc obawiam się tam aplikować. Mam dośw w obsłudze klienta, ale nie związanego z bankowością.Podpowiedzcie proszę :-) Interesują mnie też zarobki jakie proponują. Szkolenie płatne czy bezpłatne? Lojalnościówka wszędzie? Interesuje mnie Skok Stekczyka, woj. śląskie. Najchętniej Rybnik, Gliwice, Wodzisław śl. itp. Z góry dziękuję i pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebek22
Hej ja też mam humanistyczne wykształcenie i się dostałam (mam doświadczenie w obsłudze klienta) Musisz po prostu dobrze wypaść na rekrutacji. Szkolenie bezplatne. Kasa - Kasjer 1500zl + prowizja na śląsku:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eudajmo
Hej! Mnie przyjęli na stanowisko doradca kredytowy, na szkolenie mam jechać 9 marca a kasa - 2500brutto plus premie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eudajmo
Powiedzcie, jaka jest szansa na te premie? to raczej teoria czy naprawdę dają? no i jak jest z tą lojalką. naprawdę nie można zrezygnować w trakcie szkolenia? czekam jeszcze na odpowiedz w banku gdzie wolałabym iść i nie chciałąbym się tym zwiazywać. DORADŹCIE! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isztarr
Dziękuję :-) A 1500 netto czy brutto? A musiałaś się jakoś specjalnie przygotowywać do rozmowy? Uczyłaś się czegoś o ich produktach i ofercie bankowej? Jeszcze jedno: jaki typ umowy preferują? Umowa o dzieło czy okres próbny a potem umowa o pracę? A może tylko studentów preferują? Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebek22
1500 na reke, umowa o pracę i nie pytają o żadne produkty bankowe. Ja sie nie przygotowywałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eudajmo
a co to za różnica czy bank czy skok, chodzi przecież o to żeby kasę zarobić. ja 2 lata w banku pracowałam na umowe zlecenie i zwolnili mnie z dnia na dzień więć co w bankach takiego zajebistego, mam znajomych w różnych bankach i wszędzie są cięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooloooooooooo
p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koookoooo
byłan na rozmowie rekrutacyjnej zaproponowano mi pracę pod warunkiem wyjazdu na szkolenie do władysławowa. jest jedno małe ale dowiadywałam sie od znajomego, który tam pracował.po ukończeniu szkoelenia odrazu podpisuja z tobą umowę na 2 lta i tzw. lojalnościówkę, czyli jak sie zwolnisz na własne życzenie przed upływem 2 ch lat to musisz im zwracać za to szkolenie a to koszt ponad dwa tysiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koookoooo
byłan na rozmowie rekrutacyjnej zaproponowano mi pracę pod warunkiem wyjazdu na szkolenie do władysławowa. jest jedno małe ale. Dowiadywałam sie od znajomego, który tam pracował.po ukończeniu szkoelenia odrazu podpisuja z tobą umowę na 2 lata i tzw. lojalnościówkę, czyli jak sie zwolnisz na własne życzenie przed upływem 2 ch lat to musisz im zwracać za to szkolenie a to koszt ponad dwa tysiące.i nie wiem jak na umowie jest też, że praca obejmuje oddziały na terenie województwa śląskiego a więc mogą później rzycać po różnych oddziałach : Bytom Gliwice Tychy Chorzów i tak w kółko aż zmobingują jak im sie ktoś nie spodoba ze będzie zmuszony sam odejść a wtedy - oddawaj za szkolenie we Włdku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koookoooo
byłan na rozmowie rekrutacyjnej zaproponowano mi pracę pod warunkiem wyjazdu na szkolenie do władysławowa. jest jedno małe ale. Dowiadywałam sie od znajomego, który tam pracował.po ukończeniu szkoelenia odrazu podpisuja z tobą umowę na 2 lata i tzw. lojalnościówkę, czyli jak sie zwolnisz na własne życzenie przed upływem 2 ch lat to musisz im zwracać za to szkolenie a to koszt ponad dwa tysiące.i nie wiem jak na umowie jest też, że praca obejmuje oddziały na terenie województwa śląskiego a więc mogą później rzycać po różnych oddziałach : Bytom Gliwice Tychy Chorzów i tak w kółko aż zmobingują jak im sie ktoś nie spodoba ze będzie zmuszony sam odejść a wtedy - oddawaj za szkolenie we Włdku. zarobki ok 1500 zł na rękę czasami do tego premia, dla jednych spoko dla innych nie zależy ile z tego na dojazdy wydasz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eudajmo
no to kiepściutko, ewentualnie rozważam regyznację w trakcie szkolenia czyli przed podpisaniem tej lojalnościówki, to chyba wchodzi w grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoooo
tak można nie podpisać umowy ale wtedy stracone dwa tyg.i kasa na podróż, ale raczej tak zabajerują że umowę się podpisze ale owszem można wrócić wcześniej ze szkolenia!zastanawiam się tylko jeżeli ktoś nie wywiąże sie z tej umowy czyli faktycznie zerwie z nimi wcześniej niż jest to w tej lojalnościówce czy go za to ścigają i jak ewentualnie egzekwowali by zapłacenie za koszty tego szkolenia.czy jeżeli ktoś im nie zapłaci to kierują do windykatora czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoooo
wcześniej podobno najpierw dawali umowę na okres próbny 3-ch mieś no to nie było sprawy komuś sie praca nie podobała ktoś się źle czuł w tym fachu ewentualnie zaczynało mu to kolidować ze studiami czy z czymś tam to mógł sie pożegnać po 3 ch miś teraz podobno sie wycwanili i daja odrazu na 2 lata z tym, że z zastrzeżeniem ze jeżeli ktoś zerwie tą umowę to płaci za koszty szkolenia .po prostu chca szybko wyszkolić nowy personel i "zaszufladkować"bo wtedy im sie to nie kalkuluje bo za dużo wkładu ponoszą w szkolenie a więc trzeba wszystko dokładnie uwzględnić i przemyśleć żeby nie mieć później niepotrzebnych stresów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoooo
ale oczywiście do odważnych świat należy pod warunkiem że odwaga nie jest równoznaczna z głupotą i nie przemyślanymi krokami.teraz jeden od drugiego chce być cwańszy.tak sie porobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoooo
moim zdaniem umowę powinni każdemu pokazać przed wyjazdem na takie szkolenie przynajmniej pokazać żeby człowiek wiedział na co sie pisze a nie jechać w ciemno!o!oj wszyscy tacy cwani!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eudajmo
jo, masz racje powinni. mi gość na 2giej rozmowie powiedział,że bywało, żee ludzie rezygnowali w trakcie szkolenia bo stwierdzali że jednak im to nie pasi i wydaje mi się że jest t owtedy ich ryzyko. Mam nadzieje, że wybieram się na to szkolenie a jeszcze czekam na jedną opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×