Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość kookoooo
NO PEWNIE ŻE NA SZKOLENIU MOŻNA JUŻ SIĘ ZORIENTOWAĆ CZY TO KOMUŚ PASI CZY NIE ALE TAK NAPRAWDE JAK PRACA W TAKIM SKOKU WYGLĄDA TO WYCHODZI DOPIERO W PRAKTYCE A TRUDNO ŻE NP. KTOŚ W CZASIE PRACY JUŻ W SKOKU DOSTAJE LEPSZĄ PRACE I NIE MOŻE SIE ZA BARDZO WYCOFAĆ ANI ZERWAĆ UMOWY BO MUSI IM ZA SZKOLENIE ZWRÓCIĆ CHOCIAŻ MOŻE W INNYCH PRACACH TERAZ TEZ TAK JEST ZE SIE TAKIE UMOWY DZIWNE PODP[ISUJE NIE WIEM. WSZYSTKO TEŻ PÓŹNIEJ W TAKIEJ PRACY ZALEŻY OD TEGO JAKIE KIEROWNICTWO JAK W KAŻDEJ ZRESZTĄ,ALE PRACA W SKOK-u TRZEBA SZYBKO OBCYKAĆ SAMEMU RÓŻNE DZIAŁKI UBEZPIECZEŃ, KREDYTY,HIPOTEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoooo
A JEDZIESZ NA TO SZKOLENIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eudajmo
pracujesz w SKOK-u? Jak Ci sie pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebek22
Mi na rozmowie powiedzieli że lojalki się nie podpisuje!!! Z tego co wyczytałam to kiedyś tak było ale już nie jest!! To byłoby dziwne gdyby pracodawca jeszcze przed podpisaniem umowy mnie okłamał!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eudajmo
A czytałaś wypowiedz na bankier.pl? Laska wypowiada się, że miała być kierownikiem normalnego oddziału, a na drugiej rozmowie powiedziano jej że ma być to placówka firmowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał czewa
a wybiera sie ktoś na szkolenie do władysławowa?? ze śląskiego?? ja mam w czwartek drugi etap rozmowy i jak dobrze pojdzie to pozniej powiedzieli ze jest szkolenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eudajmo
tak, w marcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi...czewa
do eudajmo: jakie były pytania na drugim etapie?? mam jutro drugą rozmowe... i jak z kasą? negocjowałes/aś czy zaproponowali tyle ile pisze sie na ankiecie na pierwszej rozmowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eudajmo
Nie negocjowałam, napisz adres meila to Ci wszystko napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isztarr
Jeśli można... to poproszę również o info w tym temacie :-) Eudajmo a przygotowywałaś się do rozmowy z oferty bankowej Stefczyka? Z góry dziękuję za odp. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi...czewa
mialem dzis druga rozmowe i pytali mnie o to np. kim jest f. steczyk ..takie głupoty... o produkty tez sie pytali... ogolnie dziwne wrazenie odnioslem co do tej rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nivis123
W Stefczyku zarabiacie 1200 na rękę czy brutto? Słyszałam, że tam sa lepsze zarobki niż w Chmielewskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eudajmo
piszcie na bibip@o2.pl, tak będzie bezpieczniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoczka12
Do agniecha30 pracujesz już na stanowisku kierownika w Skok Stefczyka? I jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejti888888
Zacznę od tego, że na rekrutacji nie wymagają żadnej wiedzy o SKOK-u Stefczyka, kładą nacisk na obsługę klienta. Są 3 etapy rekrutacji: 1. grupowo 2. rozmowa z kierownikiem regionalnym 3. rozmowa z kierownikiem placówki Jeżeli chodzi o szkolenie na którym byłam to płacą za wszystko, nie podpisuje się żadnej lojalnościówki, jeżeli nie zdasz to nie dostajesz umowy i po prostu nie pracujesz. Na szkoleniu można było się wiele nauczyć, trenerzy byli super i tak szczerze powiedziawszy tao chętnie pojechałabym drugi raz nay takie szkolenie a wiedza, którą tam uzyskałam przyda mi się także w życiu no i w pracy. Byłam pewna obaw,a teraz nie żałuję niczego, więc jeśli się ma chęć do pracy to warto. A zarobki?? Jestem baaaardzo zadowolona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblebleble222222
a co tu taka cisza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblebleble222222
a co tu taka cisza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no wlaśnie
jakie zarobki??? plisssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownikkkkkkkk
a na jakim stanowisku Cię interesują te zarobki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiśśśście
oczywiście na stanowisku doradcy klienta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownikkkkkkkk
doradca, dysponent czy kasjer?? sprecyzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiśśśście
mnie interesuje doradca :-) chociaż podobno te stanowiska tzn doradcy i kasjera się przeplatają, tak mniemam z powyższych postów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FajoS
Kopernik - 1400 brutto + premie, na słabym oddziale można wyciągnąć ~1500 netto/m-c. Na dobrze prosperującym oddziale 2x tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak...
wygląda sprawa w wielkopolskim skoku stefczyka? Chodzi dokładnie o miasto Gostyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjj
a był ktoś na rozmowie w SKOK ARKA (Częstochowa)?????jak to wyglądało no i jak się tam pracuje bo coś mi podejrzanie często chcą nowych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajma
A jak z pracą w Opolskim SKOK ? Jestem Ciekawa waszych opinii , bo akurat zaprosili mnie na druga już rozmowę.Jakie są tam warunki i jak jest na szkoleniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momotek
pracuje ktoś w skoku adamskiego? jakie tam są zarobki i jak wygląda rekrutacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuje w skoku adamskiego
do jakiego miasta składasz aplikację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×