Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość p. Justynaaaa

Czekam na księcia z bajki. Kto się przyłączy?

Polecane posty

Gość p. Justynaaaa
Oczywiście. Same księżniczki (z bajek?).:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka jest zakochana
w jedynym mężczyźnie. Przyznajesz się do tego. Po tych topikach i wypowiedziach wysnuć można że myślisz o nim często i marzysz żeby on był z Tobą. Tzn żeby tak się życie ułożyło żeby był z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Długo to może niekoniecznie, ale pełnią szczęścia na pewno.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdd
Jetsem piękną aczkolwiek niesmiała księżniczką i cierpliwie czekam sobie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdd
"Żaba na zawsze pozostanie żabą, a książę - księciem. " kurcze no chyba duzo w tym racji :o ale ten koleś tak mnie omotal i oszukal ze naprawde bylam pewna, ze to książę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ... ale nie umiem przejać inicjatywy więc to mój książe by musiał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Autorka jest zakochana Oczywiście że jest zakochana. Ale zdrowo, tzn. tak, że miłości starczy i dla Księcia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie znajdziesz takiego w swoim
przekonaniu bo zawsze będzie myśl że to nie jest (imię i nazwisko tego człowieka którego znasz) I tak to się będzie kończyło. Najlepiej byś chciała zeby jego dziewczyna rzuciła (bo jak on to byś może czuła się winna) i on by chciał być z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Tłumaczyć się nie zamierzam, ale to prawda, poznałam Kogoś, Kto uświadomił mi jakiego mężczyzny potrzebuję. :):):) Kiedyś trzeba się określić, nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaczuss
hej, ja też szukam księżniczki, która będzie spełniać wszystkie moje podstawowe wymagania. jestem pewnien, że spotkam ją niebawem i będę mieć się do kogo przytulić. :) pozdrawiam z ulicy Pileckiego w wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Nie znajdziesz takiego w swoim Nieprawda! Jak się kocha, to chce się szczęścia osoby kochanej. A ja chcąc jej szczęścia i widząc, że w pełni realizuje się z inną (świetna kobieta), nie zamierzam nawet go kokietować. Ale przyjaźń będzie, to na pewno! Niczego więcej chcę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja myślę że to on cię nie chce
i Ty nie masz nic do gadania. I sobie możesz tylko marzyć o nim. Odrzucając wszystkich innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Książę!:):) Widzisz, miałam rację pisząc, że wrócisz. Słuszna decyzja. :P Jestem księżniczką - oświadczam Ci to na piśmie przecież, a dla mnie słowo pisane ma wartość i znaczenie ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Ja myślę że to on cię nie chce To Ci odpowiadam, że nie wiem co Mu dokładnie w głowie siedzi. Lubi mnie, szanuje i podobam Mu się jako kobieta. Mnie to wystarcza. Do szczęścia.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizard
I po co Ci taka namiastka ? Nie lepiej odciąć sie od niego. Poczekać troche aż się wszystko w głowie poukłada i znaleźć kogoś kto istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Książę, wierz, wierz. :) Nie spodziewałam się, że się Ciebie tak szybko doczekam. Cieszę się bardzo.:D Gdyby książę był z Wawy, byłoby optymalnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Lizard, ale to nie namiastka! To coś, czego szczerze chcę i czego chciałam od samego początku. Z główką i jej zawartością u mnie wszystko w jak najlepszym porządku.:) Wiesz, jestem realistką, więc nie potrafiłabym czekać na kogoś, kto nie istnieje. Ja się chcę tylko porządnie zakochać. Czy to źle? Książę, jesteś pierwszym - i jedynym. Ale - na moje nieszczęście - jest to wiele księżniczek, więc to ja mam konkurencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Ejże, podpuszczacie mnie! :) A ja spowiadać się nie zamierzam, bo nie o tym topik. Więcej grzechów nie pamiętam i przejdźmy może wreszcie do rzeczy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizard
Spotykanie sie z zajętym facetem ci odpowiada. ? Pewnie byś nie dała mu spokoju jakby powiedział od siebie że nie chce sie spotykać bo widzi że to się jakoś nie podoba jego dziewczynie Oczy by Ci nie wyschły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Kafeteryjny, dlaczego tylko wirtualnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Książę, czyżbyś tchórzył? A słyszałeś może też o tym, że w nowoczesych wieżach warszawskich są windy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu mam wrazenie, ze nigdy tego swojego ksiecia nie spotkam?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Lizard, nie sądzę. I wiem co piszę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Linger, witaj!🖐️ Spotkasz:). Prędzej czy później, choć raczej prędzej.:) Z moich analiz wynika, że ja swojego spotkam już niebawem. :P Książę, nie popisałeś się tym ostatnim postem. Czuję się obrażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×