Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość p. Justynaaaa

Czekam na księcia z bajki. Kto się przyłączy?

Polecane posty

Gość p. Justynaaaaa
Linger, ale kto tak pisze? To raczej niskich facetów się czepiają, ale na ich własne życzenie, bo przecież nie wzrost stanowi w większości przypadków problem, a samoocena. Niższe kobiety maja właśnie większe powodzenie - często u wysokich facetów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Calabaza 🖐️ Imprezowało się? Super! Ja bym chciała być wyższa...i mieć chociaż 180 cm. Ale cóż, pogodziłam się ze swoim nijakim wzrostem już 10 lat temu, bo od tamtej chwili nie urosłam ani centymetra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calabaza
Justyna - ja tez sie z tym pogodzilam nigdy co prawda nie chcialam miec 180, ale 175 to dla mnie idealny wzrost i troche mi brakuje :o odwiedzilam wzoraj stolice i spedzilam cala noc z kolezankami ze studiow :D od razu mam lepszy humor, mimo zmeczenia i kaca :D szkoda, ze tego typu imprezki tak rzadko sie zdarzaja :o odnosze wrazenie, jakbym tylko ja nadal byla taka niestrudzona imprezowiczka, jak na pierwszych latach studiow :o ale moze niedlugo ja tez dorosne :P :D spadam, bo spoznie sie na pociag moze wpadne wieczorem milego dnia!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Pa Calabaza! 🖐️ Jeżeli przypadniemy sobie do gustu na żywo, to nie ma zmiłuj - będziemy imprezować razem!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytając***a
poczytaj sobie taki topik, chyba o kobietach niskich i jakich maja facetow, niektore wypowiedzi sa tak przykre, ja sie zastanawiam jak mozna kogos w ten sposob traktowac, ponizac, przeciez wrost nie jest od nikogo zalezny, jest uwarunkowany genetycznie, jesli ktos tego nie rozumie to wspolczuje mu, bo jest bardzo ubogi wewnetrznie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytając***a
i znow mam nicka nie takiego jak trzeba:o ale tu nicki zmieniaja sie jak w kalejdoskopie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Hej Milka! To forum wszędzie dopatruje się wulgazrymów, norma. Dołączysz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Pytając***a, a co z Twoim nickiem nie tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Milko, ale tu się nie poszukuje. Tu się czeka. Ot, taka mała poczekalnia.:) Ale miejscówki są wygodne, zatem czekanie nie jest aż tak męczące. Jeden książę juz się pojawił wczoraj. Ciekawe co (kogo?) dzisiaj dzień przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znow placze literki, uciekam zatem, bo musze wziac sie za robotę:) buziaczki i do pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam pewnie że czekam!!! nie szukam bo jak na księżniczkę to nie wypada latać i szukać. Siedze w wieży i czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Pa Linger!🖐️ Do napisania. No to czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romcio
tak, chcecie ksiecia z bajki (tacy sa... ale w bajkach) i jeszcze czekacie nic nie robiac. powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Widać, Romcio, że księciem nie jesteś.:) Ale dzięki.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pada wciąż śnieg
Nigdy takiego nie znajdziecie. Będzie z takim przy którym wasze życie zmieni się w koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Pada wciąż śnieg A tam, głupoty piszesz. Mój książę będzie miał ze mną wspaniałe życie, tak samo jak i ja z nim. Od początku do końca. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Milka, a Ty na jakiego księcia czekasz. Jaka jest Twoja bajka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
O.K., widzę, że się nie dowiem za wiele.:) Ale napisz mi chociaż po czym poznasz, że to właśnie Twój książę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romcio
pewnie, ze nie jestem ksieciem, bo nikt im nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Romcio, bardzo dobrze napisałeś używając podwójnego zaprzeczenia. Książę z mojej bajki istnieje, tak samo jak i książęta z bajek pozostałych księżniczek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racie Justyno. Przecież my nie czekamy na idelanych męzczyzn bez żadnej skazy. Tylko na normalnych męzczyzn co mają cos do powiedzenia i potrafią zachowywać się w towarzystwie innej kobiety tak że ona czuje się wyjatkowa i jak prawdziwa księżniczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pada wciąż śnieg
Istnieje w Twoim wyobrażeniu. Tak wiec nawet diabeł może przybrać szaty ksiecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×