Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość p. Justynaaaa

Czekam na księcia z bajki. Kto się przyłączy?

Polecane posty

a jak się okaże że nas okłamałaś to co zrobisz?? --- stopke skrócić musiałam bo zbyt długa była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie klamie:o a w tym wypadku niestety jestem powazna:o chcialabym teraz klamac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mówisz prawdę ale za miesiąc okaże sie ze kłamałaś ... że znalazłaś kogoś ... a my nie i to Ty jesteś pierwsza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Ale co Wy, już byście chciały znaleźć księcia? Mnie się tam nie spieszy, bo dobrze mi samej, no ale jak za 5-7 lat się nie doczekam, to zacznę szukać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem starsza od Ciebie wiec juz mam dosc czekania chce przezwyciezyc wszelkie przeciwnosci losu i zaznac szczescia na ktore czekam cale zycie:D😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko-->naprawde chcialabym, zeby pierwszy raz w moim zyciu okazalo sie, ze klamalam:) aktualny stan rzeczy przedstawia sie jednak tak, a nie inaczej i nie zapowiada sie na zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zaczelo lać u Ciebie Deko:) u mnie spokoj jak widzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhm, moze te koszmary mina szybciej niz sie spodziewasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....M
najlepiej do jakiegoś pubu i usiądź przy barze na pewno spotkasz fajnych facetów nie to co tutaj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze siedzac przed kompem ni znajde, a z tym wychodzeniem to roznie bywa, staram sie ale wlasciwie praca przyslania mi wszystko:( Niepokoj, to takze stan, ktory mija, poloz sie spac z dobrym nastawieniem i pomysl, ze tej nocy bedzie Ci sie dobrze spalo i ze zaden niepokoj nie bedzie Toba rządził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od samego poczatku napisalam -->oprocz kafeterii, choc zycie plata figle czasami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
:) Pewnie wszyscy smacznie śpią jeszcze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wstalam, bo musze wysprzatac mieszkanko:) milego dnia Justka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Wzajemnie Linger, Dziękuję bardzo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Tak sobie myślę, że najtrudniej dogodzić kobietom, których serduszko nigdy zostało zranione (to np. o mnie). Kobieta "po przejściach" często drastycznie obniża stawiane facetowi wymagania. Wcześniej np. chciała przystojnego i pewnego siebie faceta, znalazła takiego, pospotykali się, on się nią pobawił, kobieta cierpiała, więc teraz liczy się dla niej przede wszystkim to, by facet był dobry i uczciwy. Czy jest brzydki czy ładny, czy nieśmiały czy pewny siebie, to nieistotne. Oby był dobry.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam za soba same zawody milosne. To wspaniale, ze jesli mozna o sobie powiedziec, ze nie zostalo sie zranionym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Ja planuję leżeć w łóżku cały dzień. Niebardzo jest co robić tu, gdzie jestem. Tym bardziej, że nie mam towarzystwa. A Twoje plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzatanie, gdzies juz o tym pisalam, ale tyle tych topów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Nawet tu o tym pisałaś. :) Ale cały dzień sprzątać nie będziesz przecież:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaa, nawet tu:D caly pewnie nie, choc mam duzo do zrobienia, bo duzo zalozylam ze zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Zaobserwowałam, że inteligencja idzie w parze z urodą. Chociaż co to jest uroda? Pojęcie względne. W każdym razie zazwyczaj widać od razu, jaki kto jest. I to, co się nam podoba gdy patrzymy na drugiego człowieka, z fizycznością (urodą) mało ma wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem ladna, a wedlug Twojego toku rozumowania nie jestem takze inteligentna:o niestety nie moge sie zgodzic z takim stwierdzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Linger, a skąd wiesz, że nie jesteś ładna? Przecież to pojęcie względne. Nie ma osoby, która podobałaby się wszystkim. Ty się na pewno podobasz wielu.:) Sama na pewno o tym doskonale wiesz. Powyżej chodziło mi bardziej o to, że inteligencja i dobroć przejawiają się też przez wygląd. Inne cechy również. I to tak naprawdę widzimy, gdy patrzymy na innego człowieka. Przynajmniej ja tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy jestem ladna, raczej przecietna, na pewno zadbana, tylko tyle ze niska, ale mnie samej to nie przeszkadza az tak bardzo, tylko spotykam sie z roznymi reakcjami, a najbardziej boli jak sie czyta tu na kafe o tym ze niskie dziewczyny sa nic nie warte, ze sa karlami itd. wybacz, ze czasem \"staje okoniem\", ale nie zawsze potrafie zgodzić się z tym co piszecie, wtedy po prostu wyrażam własną opinię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calabaza
Justyna 🖐️ nie mam zamiaru szukac, bo ksiaze sam z pewnoscia sie znajdzie we wlasciwym czasie ;) bede czekac :D linger 🖐️ widzisz, prawda jest taka, ze nam samym czesto ciezko jest obiektywnie siebie ocenic. zreszta sa faceci, ktorzy przepadaja za takimi malutkimi kobietami, i nie wszyscy sa karzelkami ;) ja zanm sporo takich dragali, co wola male kobietki ;) ja sama nie grzesze wzrostem, ale teraz zupelnie mi to nie przeszkadza ;) czasem wrecz czuje sie z tym dobrze taka b. wysoka (powyzej 180 cm) to dopiero musi miec problemy ;) przepraszam, jesli namotalam, ale obecnie lecze kaca i jestem niewyspana :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×